Anko Food Machine Co., Ltd.
  • paratha
  • paratha
  • paratha

ANKO 's Paratha Виробнича Лінія - Від Індивідуальної Машини Харчування до проекту під ключ

39 років. 110 Країни харчової машини - ANKO

LP-3001 Машина для приготування китайської Млинець , Коржик з зеленню , бази для Піцца , парата з начинкою , круасанового пончика

пунктирний Розділи:
пунктирний Поточна сторінка: 110 країн 39 років - ANKO харчові машини допомагають вам досягти ринку заморожених продуктів

ANKO 's Paratha Виробнича Лінія - Від Індивідуальної Машини Харчування до проекту під ключ

30 жовтня, 2017

За останні 39 років ANKO продає харчові машини по всьому світу, забезпечуючи високоякісне обладнання для харчової промисловості та відмінне обслуговування клієнтів. Майстерні технології та гнучка індивідуальна конструкція дозволили ANKO продавати довговічні та економічно ефективні харчові машини в більш ніж 110 країнах.

Базуючись на 39-річному досвіді роботи з харчовими машинами, в основному зібрана база даних рецептів стала додатковою угодою для клієнтів разом з їхньою покупкою машин. Пізніше ANKO почала продавати виробничі лінії завдяки потребам ринку. Одним з проектів під ключ була виробнича лінія paratha для великої компанії в Південній Африці, яка була цікавим завданням для інженерів ANKO . З огляду на цей порядок, ANKO отримала знання проектування під ключ, наприклад, як можна змінити харчову машину, щоб поліпшити якість їжі, враховуючи вплив температурної погоди, дизайн способу обприскування борошна та період відпочинку тіста, а також виділення борошна.

Майстерні технології та гнучка індивідуальна конструкція дозволили ANKO продавати довговічні та економічно ефективні харчові машини в більш ніж 110 країнах.

paratha, rotli, чапаті
Paratha (також відомий як ротлі або Чапаті (індійські млинці) )

ANKO отримав замовлення на виробництво паратхи (також відомої як ротлі або Чапаті (індійські млинці) ) з Південної Африки кілька років тому. Клієнт був одним з провідних промислових будинків у Танзанії, і їх масштабний бізнес був просто відкриттям очей. Починаючи від заводу з виробництва цукру, борошна, мінеральної води, морозива, печива, фруктового соку та харчової добавки до пластикової упаковки та транспортних послуг, назвіть це! Після замовлення все пройшло добре. Коли клієнт отримав контейнер; Інженери ANKO також перелетіли на установку після 23-годинної подорожі.

Paratha (також відомий як ротлі або Чапаті (індійські млинці) ) є одним з найпопулярніших прісних коржі в Південній Азії, і інгредієнти прості: борошно, масло, сіль і вода. Вона вимагає замішування борошна, прокатки, покриття для тіста та спокою, а також застосування масла. Використання харчової машини для імітації ручної роботи з виготовлення парата 100% смаку, як домашнє, це мета ANKO .

ANKO обробляє машинну установку клієнта швидко і ефективно; електропроводка, робота машини та перевірка деталей машин. ANKO не припинялися відразу після перевірки; наступним кроком було приготування їжі. ANKO запропонував пшеничне борошно, яке містить 11% до 12% білка для отримання правильної текстури паратхи. Клієнт відвів їх до одного з рослин, щоб підібрати потрібну муку. Без обладнання для випробування борошна інженер ANKO просто схопив жменю борошна, замішуючи його на долоні, щоб спостерігати за його липкістю. Зрештою, було підібрано правильний вид борошна. " ANKO послідовно запрошує професорів продовольства для навчання персоналу для підвищення їх знань про продукти харчування, що дуже корисно для такої ситуації". Інженер ANKO нагадав. В результаті було знайдено правильний вид борошна для масового виробництва.

Лінія виробництва автоматичного шару та фаршу LP-3001
ANKO LP-3001 автоматична лінія для виробництва парата розшарованої та з начинкою

Налаштування продовольчої машини відділення відтоку для листової масляниці

Імовірно, щільний блок вершкового масла буде загорнутий у шкіру тіста з подальшим замішуванням. Однак температура в Танзанії була вище 35 градусів, коли масло виходило з змішувача з маслом, через півгодини воно перетворилося на рідину. Масло було рідке і виходило швидко, що збільшувало невизначеність якості продуктів харчування. Через це ANKO змінив форму витікання змішувача масла для уповільнення потоку. Крім того, металевий шпатель обладнаний для рівномірного поширення масла.

9-ступінчаста машина для переробки харчових продуктів - холодне повітря для узгодженості якості тіста та як змінився дизайн заводу внаслідок процесу відстоювання тіста

Paratha означає шари тіста. Коли порошок борошна вставляється в лінію по переробці харчових продуктів, протягом п'ятнадцяти хвилин діють дев'ять етапів обробки, включаючи перемішування тіста, замішування, пресування, первинну обробку тіста, обгортання маслом, повторне тестування, складання, прокатку листового матеріалу, формування і пресування. Під час процесу необхідно видалити фактори, які змінюють характеристики тіста, наприклад, температуру приміщення, період бродіння і тип борошна. Отже, борошно було обрано. А що стосується кімнатної температури, то це корелює з результатом бродіння. Для розпушування решітки борошна допомагає тісто, що лежить в холодній температурі. Таким чином, ANKO запропонував номер з кондиціонером. На наступний день клієнт створив кімнату з кондиціонером на 21 градус, і якість їжі було посилено.

Робочий процес LP-3001 Автоматичного шару та фаршированої виробничої лінії Paratha
Робочі процеси автоматична лінія для виробництва парата розшарованої та з начинкою LP-3001

Для часу бродіння потрібно було провести тридцять п'ять хвилин тіста, відпочиваючи в дванадцяти хвилинах в межах 12 метрів. Зрештою, ANKO вирішив побудувати більш високий конвеєр для економії місця.

Поки що, здавалося, кожен аспект працював правильно, починаючи з початку дощування борошна, ширини обгортання масла та складання тіста для борошна до форми тіста.

автоматична лінія для виробництва парата розшарованої та з начинкою LP-3001
Розмір 10 350 (L) * 7550 (W) * 1800 (H) мм (розташування "L")
Електрика 220/380/415 В, 50/60 Гц, 3 фази, 10 квт
Ємність (база по 130г / шт) 3000 шт / год
Ємність (база по 90 г / шт) 3500 шт / год

Рішення ANKO продовольчої машини для м'яча тіста Натискання питань, щоб зробити 19mm Піцца

До цих пір був налаштований відтік масляного змішувача, обладнано масляний шпатель, встановлено кондиціонер. Кулі тіста формувалися і готові до сплющування на листи. Проте, м'яч тіста залишився ще після того, як розім'яв. Машина для пресування з нержавіючої сталі, PP-2 (автоматична машина для зйомки та пресування) - це прес-машина під тиском, яка призначена для виготовлення 80-грамових кульок тіста на аркуші.

PP-2 Автоматична зйомка та пресування машини
PP-2 Автоматична зйомка та пресування машини

Як бачите, існують фактори, які впливають на елемент борошна; звідки пшениця, сезон жнив і погода. Таким чином, модифікація харчової машини необхідна для досягнення цілей харчової промисловості. По-перше, ANKO спробував 30 хвилин відпочити, але не працював. Потім перемістили тісто кулі за межами, де температура була 32 градуси. Це спрацювало!

крупним планом автоматичного зйомки й натискання плівка PP-2
Машина для автоматичного зняття та пресування PP-2 здатна виробляти тістові листи з точними діаметрами та товщинами.

Ця ж ситуація нагадала ANKO , клієнт якої був постачальником Піцца і попросив машину для Піцца , здатну приготувати Піцца розміром 19 мм. "Без жартів, металева пластина зігнута, намагаючись згладити тісто." Інженер ANKO нагадав. Таким чином, ANKO збільшувала швидкість конвеєра і знижувала швидкість ролика з хрестоподібним валиком, щоб отримати бажану товщину листа тіста. Посипати борошно порошком, двома транспортерами, що спочивають тісто (побудовано високо, щоб заощадити простір), а також вальцями, було зроблено 19мм тісто для борошна, а шкіра листа перестала відступати під час обробки.

На четвертий день поїздки, інженери ANKO зустріли боса, і він був в захваті від лінії виробництва продуктів харчування та її виробничих можливостей. Через рік клієнт купив чергову виробничу лінію paratha, щоб впоратися з зростанням продажів.

PP-2
Розмір 2900 (L) * 960 (W) * 1470 (H) мм
Укладання конвеєра 1650 (L) * 670 (W) * 710 (H) мм
Електрика 220В, 50 / 60Гц, однофазна, 120Вт
Натисніть Розмір пластини 235мм
Діаметр продукту Макс. 200мм
Потужність 1500 шт / год
Споживання повітря 480 л / хв (@ 8 кг / см³)
Вага машини 700 кг

СЕКЦІЇ СТАТТІ

КАТЕГОРІЯ ПРОДУКТУ


НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Запитайте зараз
READY-eSUPPORT
Для LIVE HELP , просто натисніть "Live Help Desk", наші фахівці незабаром будуть з вами онлайн.
SHARE

Пошук відповідних продуктів


English | 日本語 | Indonesia | Français | Deutsch | Italiano | हिन्दी | Dansk | Ελληνικά | Việt | Polska | Русский | ไทย | Español | فارسی | Română | 한국어 | Filipino | česky | Português | العربية | українська | Nederlands | Türkçe | Close