Anko Food Machine Co., Ltd.
  • паратеха
  • паратеха
  • паратеха

Виробнича лінія Paratha ANKO - від індивідуальної харчової машини до проекту "під ключ"

39 років. 110 країн харчової машини - ANKO

Харчова машина LP-3001 для виготовлення китайського Млинець , Коржик з зеленню , бази Піцца , парата з начинкою , круасан-пончик

пунктирний Розділи:
пунктирний Поточна сторінка: 110 країн 39 років - машини харчування " ANKO допоможуть вам охопити ринок заморожених продуктів

Виробнича лінія Paratha ANKO - від індивідуальної харчової машини до проекту "під ключ"

30 жовтня, 2017 р

Протягом останніх 39 років ANKO продає харчові машини по всьому світу, пропонуючи високоякісні машини для переробки продуктів харчування та відмінне обслуговування клієнтів. Умілі технології та гнучкий індивідуальний дизайн дозволили ANKO продавати довготривалі та економічно ефективні харчові машини в більш ніж 110 країнах.

Базуючись на досвіді харчової машини за 39 років, основна база даних зібраних рецептів стала додатковою угодою для клієнтів разом із покупкою їх машин. Пізніше ANKO почав продавати виробничі лінії у зв'язку з ринковими потребами. Один з проектів "під ключ" - це лінія виробництва парата для великої компанії в Південній Африці, яка була цікавою проблемою для інженерів ANKO . Завдяки цьому замовленню ANKO отримала знання про проект "під ключ", наприклад, як можна змінити харчову машину, щоб покращити якість продуктів, беручи до уваги ефект погодної температури, дизайн способу посипання борошна та періоду відпочиваючого тіста, а також вибір борошна.

Умілі технології та гнучкий індивідуальний дизайн дозволили ANKO продавати довготривалі та економічно ефективні харчові машини в більш ніж 110 країнах.

парата, ротлі, чапаті
Парате (також відомий як ротлі або Чапаті (індійські млинці) )

ANKO отримав замовлення на виробництво парата (також відомий як ротлі або Чапаті (індійські млинці) ) з Південної Африки кілька років тому. Клієнт був одним з провідних промислових будинків в Танзанії, і їх великий бізнес був просто відкриттям очей. Назовите це, починаючи від виробництва цукру, борошна, мінеральної води, морозива, печива, фруктового соку та харчової добавки до пластикової упаковки та транспортних послуг. Після замовлення все пройшло добре. Коли клієнт отримав контейнер; Інженери ANKO також пролетіли для встановлення через 23 години подорожі.

Парате (також відомий як ротлі або Чапаті (індійські млинці) ) є одним з найпопулярніших прісної плитки у Південній Азії, а інгредієнти прості: борошно, масло, сіль та вода. Це вимагає замішування борошна, прокатки, товстого листя та відпочинку, а також додавання масла. Використання харчової машини для моделювання процесу ручної роботи для виготовлення паратасу. 100% смак, як домашня, - це мета ANKO .

ANKO швидко та ефективно обробляв установку клієнта; електрична проводка, експлуатація машини та перевірка частини машини. ANKO не припиняються відразу після перевірки; Наступним кроком стало виробництво продуктів харчування. ANKO запропонував пшеничне борошно, що містить 11% -12% білка для отримання правильної текстури парате. Клієнт забрав їх на одне із заводів, щоб вибрати потрібну муку. Інженер ANKO маючи обладнання для випробувань борошна, просто схопив купу борошна, замішуючи його на долоні, щоб дотримуватися його липкості. Врешті-решт, підбирали правильний сорт борошна. " ANKO постійно запрошує професорів з харчових продуктів для підготовки кадрів для підвищення їх знань про продукти харчування, що дуже допомагає у такій ситуації". Інженер ANKO нагадав. Як результат, для масового виробництва було знайдено правильний сорт борошна.

Автоматична лінія виробництва LP-3001 з начинкою Paratha
ANKO LP-3001 автоматична лінія для виробництва парата розшарованої та з начинкою

Машина для харчової машини. Налаштування секції відведення для листового масла

Згідно з загальною думкою, товстий блок масла буде загорнуто в шкіру тіста з наступним замішуванням. Однак, температура в Танзанії перевищувала 35 градусів, коли масло вийшло з масляного змішувача, він перетворився на рідину протягом півгодини. Масло було застигло і вийшло швидко, що збільшило непевність у якості продуктів харчування. Через це ANKO змінює форму відпливу масла змішувача для уповільнення потоку. Також металевий шпатель був обладнаний для рівномірного розповсюдження масла.

9 Крок "Машина для переробки продуктів харчування" - "Холодний повітря" для послідовності якості тесту та зміни дизайну заводу завдяки процесу відпочиваючого тіста

Paratha означає шари тіста. Коли порошок борошна вводиться в лінію харчування, протягом п'ятнадцяти хвилин відбувається дев'ять кроків обробки, включаючи змішування тіста з борошном, змішування, пресування, первинне листування з тіста, обгортка вершкового масла, друге покриття з тіста, складання, листовий прокат, формування та натискання. Під час процесу необхідно скасувати чинники, які змінюють характеристики тіста, такі як кімнатна температура, період бродіння та тип борошна. Отже, борошно було обрано. А що стосується кімнатної температури, то вона корелює з результатом бродіння. Щоб позбутися решітки борошна, тесто, що відпочиває при холодній температурі, допомагає. Таким чином, ANKO запропонував кімнату з кондиціонером. На наступний день клієнт встановив кімнату з кондиціонером на 21 градус, а також підвищилася якість їжі.

Робочий процес LP-3001 автоматичної лінії виробництва та фаршированої Paratha виробничої лінії
Робочі процеси лінії автоматична лінія для виробництва парата розшарованої та з начинкою виробництва LP-3001 з автоматична лінія для виробництва парата розшарованої та з начинкою

Для бродіння часу було потрібно провести тридцять п'ять хвилин тесту, відпочиваючи в дванадцять хвилин у межах 12 метрів. Врешті-решт, ANKO вирішив побудувати більш високий конвеєр для економії місця.

Поки що кожен аспект, схоже, працював правильно, починаючи з початку борошна спринклеру, ширини обгортки масла та складання борошна тіста до форми тіста.

автоматична лінія для виробництва парата розшарованої та з начинкою LP-3001 з автоматична лінія для виробництва парата розшарованої та з начинкою
Розмір 10 350 (L) * 7550 (W) * 1800 (H) мм ("L" розташування)
Електрика 220/380/415 В, 50/60 Гц, 3 фази, 10 кВт
Ємність (базова на 130г / шт) 3000 pcs / hr
Місткість (базована на 90г / шт) 3500 шт / год

ANKO Food Machine Solutions для тістої м'яча, що висуває проблеми, щоб зробити 19мм Піцца

До цих пір було налаштовано відтік рота маслозмішувача, було обладнано масло, яке було встановлене, і було встановлено кондиціонер. Тісто кульки були сформовані і готові бути сплощені в листи. Проте м'який тісто залишався після розчави. Прес-машина з нержавіючої сталі, PP-2 (автоматична свердління та пресувальна машина) - це машина для натискання тиску, яка призначена для виготовлення 80-грамових кульок тіста у листи.

ПП-2 Автоматична серійна та пресувальна машина
ПП-2 Автоматична серійна та пресувальна машина

Як бачите, є чинники, які впливають на елемент борошна; звідки починається пшениця, урожайний сезон і погода. Таким чином, модифікація харчової машини необхідна для досягнення цілей харчування. По-перше, ANKO намагався 30 хвилин тесту відпочити, але не працював. Потім перемістили кульки тіста за межами, де температура становила 32 градуси. Це спрацювало!

крупним планом автоматичної сфабрикованої та пресувальної машини PP-2
Машина для автоматичного зварювання та натискання ПП-2 здатна виробляти листи тіста з точністю діаметру та товщини.

Така сама ситуація нагадала ANKO чий клієнт був постачальником Піцца і запросив машину для Піцца , здатну виробляти Піцца 19 мм. "Ніяких жартів, металева плита зігнута, намагаючись згладити тісто кульки". ANKO інженер згадував. Таким чином, ANKO збільшив швидкість конвеєра та знизив темп ролика з поперечним роликом, щоб отримати потрібну товщину листа тіста. Посипати борошном, посипати борошно, два конвеєри, що відновлюють тісто (високо побудовані для економії місця) плюс ролики, шкура борошна 19мл, і шкіра листа зупиняється відступати під час обробки.

На четвертий день поїздки інженери ANKO познайомилися з начальником, і він був в захваті від лінії харчової продукції та його виробничих можливостей. Через рік клієнт придбав іншу лінію виробництва парата, щоб впоратись з зростаючими продажами.

ПП-2
Розмір 2900 (L) * 960 (W) * 1470 (H) mm
Контейнер для штабелювання 1650 (L) * 670 (W) * 710 (H) mm
Електрика 220В, 50 / 60Гц, однофазний, 120Вт
Натисніть Розмір пластини 235мм
Діаметр продукту Макс. 200 мм
Потужність 1500 шт / год
Витрата повітря 480л / хв (@ 8кг / см³)
Вага машини 700 кілограмів

СТАТТІ РОЗДІЛИ

КАТЕГОРІЯ ПРОДУКТУ


НАДІЙТЕ ЗАПИТАННЯ
запитай зараз
READY-eSUPPORT
Для LIVE HELP просто натисніть кнопку "Live Help Desk", наші фахівці будуть з вами в Інтернеті найближчим часом.
ДОПОВНЕНІ

Шукати пов'язані продукти


English | 日本語 | Indonesia | Français | Deutsch | Italiano | हिन्दी | Dansk | Ελληνικά | Việt | Polska | Русский | ไทย | Español | فارسی | Română | 한국어 | Filipino | česky | Português | العربية | українська | Nederlands | Türkçe | Close