Anko Food Machine Co., Ltd.
  • Krevety Knedlík, který je vyroben ANKO zařízení pro zpracování potravin
  • Krevety Knedlík, který je vyroben ANKO zařízení pro zpracování potravin
  • Krevety Knedlík, který je vyroben ANKO zařízení pro zpracování potravin

ANKO je zařízení pro zpracování potravin pomáhá prodávajícímu boty, aby zahájila potravinářství

ANKO poskytuje doporučení pro potravinářské stroje a studii trhu pro dobrý začátek

ANKO není jen prodávat potravinářských strojů - recept na přípravu potravinářského stroje krevetový knedlík, Siomai & Crystal Dumpling

tečkovaný Sekce:
tečkovaný Aktuální stránka: ANKO 's Potravinářské vybavení pomáhá Shoe Seller začít potravinářství

ANKO je zařízení pro zpracování potravin pomáhá prodávajícím boty začít potravinářského podniku - nejen dodavatele potravinářského stroje, ANKO také poskytuje potraviny recept, spolu s velkou po službách

28. září 2017
Delicious Cake Společná akciová společnost

Pokud prodáváte ručně vyráběné knedlíky, nákup knedlíku na stroji pro zvýšení produktivity je poměrně jednoduchý. Ale pokud jste švec, který chce prodávat mražené potraviny, byl by to velký krok, protože mezi dvěma průmysly neexistuje podobnost. Majitel společnosti DELICIOUS DELICIOUS CAKE JOINT STOCK FIRMA (Delicious) z Vietnamu však potřeboval, aby se to stalo. Motiv byl jednoduchý; to bylo zlepšit ziskovost s novým obchodem. Delicious má více než sto zaměstnanců umístěných v každé provincii ve Vietnamu; všichni zaměstnanci pracují s Delicious po celá desetiletí a majitel se cítí zodpovědný za jejich život. Obchody a personál už tam byli, ale to, co prodat, bylo jediné znepokojení. Vědět ANKO prodává potravinářské stroje pro více než 39 let do 110 zemí, Delicious se rozhodl zkusit to.ANKO navrhuje vhodné potravinářské stroje na základě:
velikost závodu, recept, očekávané náklady a návratnost, pokud chtějí zvýšit produktivitu

Komunikace začala nešikovně kvůli jazykové bariéře, ale bylo to proveditelné. Majitel se zeptal na deset potravinářských strojů na internetových stránkách ANKO a letěl na Tchaj-wan se svými zaměstnanci a překladatelem. "Obecně platí, že většina našich zákazníků ví o potravinách, a ANKO navrhuje vhodný stroj na výrobu potravin založený na velikosti závodu, receptu, očekávaných nákladech a návratnosti, pokud chtějí zvýšit produktivitu. Přesto Delicious neměl žádné znalosti o jídlo, natož potravinářské stroje, “vzpomněl inženýr ANKO . "Záměr udržet si své zaměstnance však byl inspirativní. Celkově to není jen obchod, ale také pomoc stovkám rodin."

ANKO poskytuje doporučení pro potravinářské stroje a studii trhu pro dobrý začátek

ANKO HSM-600 siomai stroj na výrobu

Je zajímavé, že Vietnam je ve skutečnosti jedním z předních vývozců krevet, knedlíky z ručně vyráběných krevet jsou obvykle podávány, ale zřídka mražené. Z tohoto důvodu ANKO doporučil knedlíky na výrobu knedlíků, aby stroj pro místní trh, plus dva další nejprodávanější potravinářské stroje, aby mohli začít - stroj na výrobu siomai (HSM-600) a krystalový knedlík (HLT-660B).

ANKO doufal, že si vybere potravinářské vybavení, které se snadno čistí a udržuje tak, aby klient mohl mít hladký start, dokonce i s omezenými znalostmi. Vybrané stroje jsou navíc schopny vyrábět více potravin, pokud chtějí něco později prodat. Například, knedlíky knedlíky dělat stroj ne jen dělat knedlíky, to vám umožní dělat balení-příbuzné potraviny takový jako pravidelné knedlíky, smažené knedlíky, samosa, Har gow a ravioli. Stroj na výrobu Siomai lze také použít pro výrobu mořských plodů a rýže siomai. Chao Zhou knedlík může být vyroben křišťálovým knedlíkem.

Stroj na výrobu HSM-600 Siomai
Stroj na výrobu Siomai, HSM-600
Stroj na výrobu HSM-600 Siomai
Velikost 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektřina 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fáze, 3,25 kW
Kapacita 5 000-6 000 ks / hod
Tloušťka výrobku 0,4-0,5 mm
Hmotnost výrobku 14-28 g
Velikost výrobku Dia. 25-35mm ; Výška : 25-29mm
Čistá hmotnost 700 kg

ANKO není jen prodávat Potravinářské stroje - Recept Příprava pro potravinářské stroje Krevety Knedlík, Siomai a Crystal Dumpling \ t

Na nově postaveném závodě o rozloze 107 000 čtverečních stop se tým inženýrů ANKO chystal zahájit potravinářské stroje s připravenými recepty pro Delicious. Recept je jedním z důležitých faktorů, které by mohly rozhodnout o úspěchu podniku.

ANKO HLT-660B křišťálový knedlík stroj
ANKO Crystal knedlík stroj, HLT-660B

ANKO je více než 39 let shromážděných potravin recept databáze umožnila jim poskytovat recepty, kdykoli klienti potřebují poradenství nebo pro testování potravin stroje. Rychlý přístup k celosvětovým receptům se stal výhodou pro ANKO v potravinářském průmyslu. Koneckonců, hloubková znalost složek by mohla inženýrům pomoci navrhovat stroje s očekávanými texturami a chutí. Nemůžete vědět o potravinářském stroji, ale ne o složkách potravin, jsou korelační.

Majitel Delicious vyzkoušel několik pokrmů z vybraných potravinářských strojů. Krevety knedlík dělat stroj jeden den, siomai stroj další. Někdy se mu to líbilo, ale majitel měl jiný názor, nebo naopak. Jedenkrát, majitel si přál přidat arašídový prášek, aby se změnila chuť trochu pro trh s potravinami ve Vietnamu. ANKO upravil recept a přepracoval stroj s extra sprinklerovou funkcí.

V den, kdy byly potravinářské stroje dodány ve Vietnamu, přišli inženýři ANKO také do továrny na instalaci. Delicious připravil recept podle vstupu ANKO . Potravinářské stroje byly postaveny s obratnými rukama a všechny potravinářské stroje byly připraveny a běží v žádném okamžiku. Knedlíky z krevet však lehce ochutnaly a tým zjistil, že jde o škrob. Obecně je škrob těžší manipulovatelný než mouka; želatinizace škrobu může nastat v důsledku teploty ohřevu vody, počasí, množství vody nebo modifikace škrobu, což znamená, že by mělo být provedeno přizpůsobení na základě toho, kde byl škrob získán. Hustá pečivová kůže umožňuje skládání knedlíků, ale je příliš tupé na žvýkání. Na druhou stranu, tenká kůže knedlíku je šťavnatá, přesto je pro stroj náročné zvládnout takovou měkkou kůži. Klíčem je vytvořit knedlíky s dokonalou něhou a diskrétní modifikace ingrediencí je jediným řešením pro vybudování dlouhodobého potravinářského podniku.

Problém s pečivem byl vyřešen. ANKO použil místní škrob k nasazení správného množství vody a pšeničného lepku pro klienta, a ukázal jim, jak to vypadá po úpravě, aby byly zajištěny všechny kroky.

ANKO HLT-660B křišťálový knedlík stroj
HLT-660B Crystal knedlík stroj
HLT-660B Crystal knedlík stroj
Velikost 1,510 (H) x 500 (W) x 1,050 (D) mm
Elektřina 220/380 V , 50/60 Hz , Single / 3 Phase
Kapacita 2 500-6 500 ks / hod
Hmotnost produktu 5-40g / ks
Hmotnost stroje 300 kg

Krevety Knedlík potravin stroj s ANKO speciální recept na dobré prodeje

  • křišťálové knedlíky
  • dimsum, dim sum
  • siomai

Bylo by ideální mít v každém krevetovém knedlíku celé krevety, ale není pravděpodobné, že se to stane, protože je vyrobeno s potravinářským strojem. Nicméně, můžete zajistit, aby každý kus kousku garnátů je plný šťavnatých garnátů. Za prvé, je tu změna receptu, aby se zvýšila hustota krevety v pastě. Za druhé, redesign čepele mixéru změnit, jak je krevety řez. Když se krevety rovnoměrně mísí, každý knedlík má téměř stejné množství garnátů.

Je to už více než rok a Delicious prodeje mražených potravin rostly solidním tempem. S konkurenčními schopnostmi výroby potravin (krevetový knedlík 480 000 / měsíc, siomai 980 000 / měsíc, křišťálový knedlík 640 000 / měsíc, poznámka: stroje pracují 8 hodin denně), Delicious dokázal pečlivě pečovat o své zaměstnance novým obchodním modelem.

Další potravinářské stroje zakoupené společností Delicious.
Víceúčelový stroj na řezání zeleniny ANKO ACD-800
Víceúčelový řezací stroj ACD-800
Víceúčelový řezací stroj ACD-800
Velikost 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
Elektřina 220/380/415 V , 50/60 Hz , Single / 3 Phase , s řízením měniče
Kapacita List vagetable : 200-800 kg / hod , Kořenová zelenina : 200-600 kg / hod
Specifikace produktu
Slicin 4 mm / 12 mm
Dicing / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
Kulatý závit 4 mm
Proužek 8 mm
Vlákno 2,5 mm / 3 mm / 5 mm
Fritéza dopravníku ANKO AF-589ANKO YL-22 vodní extraktor
Fritéza AF-589 a vodní extraktor YL-22
Fritéza dopravníku AF-589
Velikost 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektřina 220/380/415 V , 50/60 Hz , 3 Fáze , 12 kW
Hydraulický extraktor YL-22
Dia. vnitřního válce 22 ", 1250 ot / min
Elektřina 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, Single / 3 Phase
Kapacita 30L

KATEGORIE PRODUKTŮ


ODESLAT DOTAZ
zeptejte se nyní
READY-eSUPPORT
Pro LIVE HELP stačí kliknout na "Live Help Desk", naši specialisté budou brzy s vámi online.
PODÍL

Vyhledávání Související produkty


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close