Anko Food Machine Co, Ltd
  • Krevety knedlík, který je vyroben z potravinového zařízení ANKO
  • Krevety knedlík, který je vyroben z potravinového zařízení ANKO
  • Krevety knedlík, který je vyroben z potravinového zařízení ANKO

Zařízení na zpracování potravin ANKO pomáhá prodejci obuvi zahájit potravinářský obchod

ANKO poskytuje doporučení pro potravinářské stroje a studii trhu pro dobrý start

ANKO neprodává pouze potravinářské stroje - Příprava receptů na potravinářské stroje na krevety knedlík, Siomai a křišťálový knedlík

tečkovaný Sekce:
tečkovaný Aktuální stránka: Zařízení pro zpracování potravin ANKO pomáhá prodejci obuvi začít potravinářský obchod

ANKO zpracování potravin napomáhá prodejci obuvi zahájit potravinářský obchod - nejen dodavatele potravin, ANKO také zajišťuje recept na jídlo a skvělé služby

28. září 2017
Delicious Cake akciová společnost

Pokud prodáváte ručně vyráběné knedlíky, koupíte stroj na výrobu knedlíků, abyste zvýšili produktivitu, je poměrně snadné. Ale pokud jste obuvník, který chce prodávat zmrazené potraviny, je to docela velký krok, protože mezi dvěma odvětvími neexistuje podobnost. Nicméně vlastník DELICIOUS DELICIOUS CAKE JOINT STOCK COMPANY (Delicious) z Vietnamu potřeboval, aby se to stalo. Motiv byl jednoduchý; bylo to zlepšení ziskovosti s novým obchodem. Delicious má více než sto zaměstnanců umístěných v každé provincii ve Vietnamu; všichni zaměstnanci pracují s Delicious po celá desetiletí a majitel se cítí zodpovědný za jejich život. Prodejny a zaměstnanci už byli, ale to, co prodávat, bylo jediným problémem. Vědět, že ANKO prodává potravinářské stroje již více než 39 let do 110 zemí, společnost Delicious se rozhodla zkusit.ANKO navrhuje vhodné potravinářské stroje na základě:
velikost zařízení, recept, očekávané náklady a návrat, pokud si přejí zvýšit produktivitu

Komunikace začala nepříjemně kvůli jazykové bariéře, ale bylo to možné. Majitel se ptal na deset potravinových strojů na internetových stránkách společnosti ANKO a letěl na Taiwanu se svými zaměstnanci a překladatelem. "Obecně platí, že většina našich zákazníků ví o potravinách a ANKO navrhuje vhodný potravinářský stroj založený na velikosti rostlin, receptu, očekávaných nákladech a návratnosti, pokud si přejí zvýšit produktivitu. Delicious nicméně neměl žádné znalosti o potraviny, natož potravinářské stroje ", připomněl inženýr ANKO . "Záměr udržet si zaměstnance byl však inspirativní. Celkově to není jen podnikání, ale také pomoc stovkám rodin."

ANKO poskytuje doporučení pro potravinářské stroje a studii trhu pro dobrý start

Stroj ANKO výrobu HSM-600 siomai

Zajímavé je, že Vietnam je ve skutečnosti jedním z předních vývozců krevet, ručně vyráběné knedlíky jsou obvykle podávány, ale zřídka zmrzlé. Z tohoto důvodu společnost ANKO doporučila pro domácí trh kávovar na výrobu krevetových knedlíků a dva další nejprodávanější potravinářské stroje - stroj siomai (HSM-600) a křišťálový knedlík (HLT-660B).

ANKO doufala, že vybere potravinářské zařízení, které se snadno čistí a udržuje tak, aby klient mohl mít hladký start, dokonce i s omezenými znalostmi. Dále jsou vybrané stroje schopné vyrábět více potravin, pokud chtějí prodat něco později. Stroj na výrobu krevetových knedlíků například nedělá jen knedlíky, ale umožňuje výrobu obalů souvisejících s obalem, jako jsou pravidelné knedlíky, smažené knedlíky, samosa, Har gow a ravioli. Stroj na výrobu Siomai může být také použit pro výrobu mořských plodů a rýže siomai. Chao Zhou knedlík může být vyroben z křišťálového knedlíku.

Stroj na výrobu HSM-600 Siomai
Stroj na výrobu Siomai, HSM-600
Stroj na výrobu HSM-600 Siomai
Velikost 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektřina 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fáze, 3,25 kW
Kapacita 5000-6000 ks / hod
Tloušťka výrobku 0,4-0,5 mm
Hmotnost výrobku 14-28 g
Velikost produktu Dia. 25-35mm; Výška: 25-29mm
Čistá hmotnost 700kg

ANKO neprodává pouze potravinářské stroje - Příprava receptů na potravinářské stroje na krevety, knedlík, Siomai a křišťálový knedlík

Na nově vybudovaném závodě o velikosti 107 000 čtverečních stop se tým inženýrů ANKO připravoval na zahájení jídelních strojů s připravenými receptami pro společnost Delicious. Receptura je jedním z důležitých faktorů, které by mohly rozhodnout o úspěšném podnikání.

Skleněný knedlík ANKO HLT-660B
Křišťálový kotouč ANKO , HLT-660B

ANKO je přes 39 let shromážděné potraviny recept databáze umožnila jim poskytovat recepty, kdykoli klienti potřebují vedení nebo pro testování potravin stroje. Rychlý přístup k celosvětovým receptům se stal výhodou pro ANKO v potravinářském průmyslu. Koneckonců, mít důkladné znalosti o složkách by mohlo pomoci inženýrům navrhnout potravinářské stroje s očekávanými textury a příchutěmi. Nemůžete vědět o potravinářském stroji, ale ne o složkách potravin, jsou to korelativní.

Majitel Delicious vyzkoušel několik pokrmů z vybraných pokrmů. Krevetový knedlík vyrábějící stroj jeden den, siomai stroj další. Někdy se zaměstnanci líbili, ale majitel měl jiný názor nebo naopak. Jednou si majitel přál přidat arašídový prášek, aby trochu změnil chuť na trhu s potravinami ve Vietnamu. ANKO upravil recepturu a přepracoval stroj dodatečnou funkcí postřikovače.

V den, kdy byly ve Vietnamu doručovány potravinářské stroje, inženýři ANKO dorazili do továrny k instalaci. Delicious připravil recept podle ANKO . Stroje na výrobu jídla byly vybaveny rukama a všechny potravinářské stroje byly v pořádku. Křepelčí knedlík ochutnal mírně a tým si uvědomil, že to je škrob. Obecně je škrob mnohem těžší manipulovat než mouka; želatinace škrobu může nastat kvůli teplotě ohřevu vody, počasí, množství vody nebo škrobové modifikaci, což znamená, že úprava by měla být provedena na základě toho, kde byl získán škrob. Tlustá pečivá kůže umožňuje skládání knedlíku, ale je příliš doughy žvýkat. Na druhé straně je tenká žvýkačka pokrčená šťavnatě, přesto je pro stroj tak náročné vypořádat se s touto měkkou kůží. Klíčem je vytvořit houskové knedlíky s dokonalou citlivostí a diskrétní modifikace ingrediencí je jediným řešením pro vybudování dlouhodobé potravinářské firmy.

Takže problém listového papíru byl vyřešen. ANKO použil místní škrob pro nasazení správného množství vody a pšeničného lepku pro klienta a ukázal jim, jak vypadá po úpravě, aby bylo zajištěno, že jsou dodrženy všechny kroky.

Skleněný knedlík ANKO HLT-660B
Křišťálový kotouč HLT-660B
Křišťálový kotouč HLT-660B
Velikost 1,510 (H) x 500 (W) x 1,050 (D) mm
Elektřina 220/380 V, 50/60 Hz, Single / 3 fáze
Kapacita 2,500-6,500 ks / hod
Hmotnost produktu 5-40 g / ks
Hmotnost stroje 300kg

Krevety knedlík potravin stroj s ANKO zvláštní recept pro dobré prodeje

  • křišťálové knedlíky
  • dimsum, dim sum
  • siomai

Bylo by ideální mít na krevety všechny krevetky, ale není pravděpodobné, že k tomu dojde, protože jsou vyrobeny s potravinovým strojem. Můžete si však zajistit, aby každé kousání krevetového knedlíku bylo plné šťavnatých krevet. Za prvé, existuje změna receptury pro zvýšení hustoty krevet v pastě. Za druhé, přepracujte plátky mixéru, abyste změnili způsob, jakým jsou krevety vyříznuty. Když jsou krevety rovnoměrně smíchány, každý knedlík má téměř stejné množství krevet.

Bylo to více než rok, a prodeje mražených potravin se skvělým tempem zvyšovaly. S konkurenceschopnými možnostmi výroby potravin (krevetový knedlík 480 000 / měsíc, siomai 980 000 / měsíc, křišťálový knedlík 640 000 / měsíc, poznámka: stroje pracují 8 hodin za den), společnost Delicious se svým novým obchodním modelem postarala o své zaměstnance.

Další potravinářské stroje zakoupené firmou Delicious.
Víceúčelový řezací stroj ACD-800 značky ANKO
Víceúčelový řezací stroj ACD-800
Víceúčelový řezací stroj ACD-800
Velikost 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
Elektřina 220/380/415 V, 50/60 Hz, Jednofázová / 3fázová, s řízením střídače
Kapacita Listnaté listy: 200-800 kg / hod, kořenová zelenina: 200-600 kg / hod
Specifikace produktu
Slicin 4mm / 12mm
Dátování / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
Kulaté vlákno 4 mm
Proužek 8mm
Vlákno 2,5 mm / 3 mm / 5 mm
ANKO je AF-589 dopravník fritézyANKO je YL-22 hydro extraktor
AF-589 dopravník a YL-22 hydro extraktor
AF-589 dopravník
Velikost 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektřina 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fáze, 12 kW
YL-22 vodní extraktor
Dia. Vnitřní hlaveň 22 ", 1250 ot./min
Elektřina 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, Jednofázová / 3fázová
Kapacita 30L

KATEGORIE PRODUKTŮ


Odeslat dotaz
Zeptejte se teď
READY-eSUPPORT
Pro LIVE HELP stačí kliknout na "Live Help Desk", naši specialisté budou s vámi online brzy.
PODÍL

Hledání souvisejících produktů


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close