ماشین مواد غذایی Anko ، آموزشی ویبولیتین
  • دامپلینگ میگو که توسط تجهیزات پردازش غذا ANKO ساخته شده است
  • دامپلینگ میگو که توسط تجهیزات پردازش غذا ANKO ساخته شده است
  • دامپلینگ میگو که توسط تجهیزات پردازش غذا ANKO ساخته شده است

تجهیزات پردازش مواد غذایی ANKO کمک می کند یک فروشنده کفش برای شروع یک کسب و کار غذایی

ANKO می کند ماشین آلات غذا و مطالعه بازار برای شروع خوب است

ANKO نه تنها ماشین های مواد غذایی را تهیه می کند - تهیه دستور العمل برای دستگاه غذائی دامپلینگ میگو ، سیامه و دامپلینگ کریستالی

نقطه چین شده بخش ها:
نقطه چین شده صفحه کنونی: تجهیزات پردازش غذا ANKO کمک می کند یک فروشنده کفش برای شروع کسب و کار غذایی

تجهیزات پردازش مواد غذایی ANKO کمک می کند تا فروشنده کفش برای شروع یک کسب و کار مواد غذایی - نه تنها یک تامین کننده ماشین آلات مواد غذایی، ANKO نیز دستور غذا را فراهم می کند، همراه با خدمات پس از بزرگ

سپتامبر 28، 2017
شرکت سهامی کیک خوشمزه

اگر شما dumplings handmade را فروختید، خرید یک ماشین دامپلینگ و دامپلینگ برای افزایش بهره وری نسبتا آسان است. اما اگر شما بخشی را که میخواهید غذاهای یخ زده را به فروش برسانید، یک گام بزرگ است، زیرا بین دو صنایع هیچ شباهتی وجود ندارد. با این حال، مالک DELICIOUS DELICIOUS کیک سهامی عام (Delicious) از ویتنام نیاز به انجام آن دارد. انگیزه ساده بود؛ برای بهبود سودآوری با کسب و کار جدید بود. خوشمزه بیش از صد کارمند واقع در هر استان ویتنام است. تمام کارکنان دهه ها با Delicious کار کرده اند و مالک احساس مسئولیت در زندگی خود را می کند. فروشگاه ها و کارکنان قبلا در آنجا بودند، اما چیزی که برای فروش تنها نگرانی بود. با دانستن ANKO بیش از 39 سال به 110 کشور جهان فروخته است، Delicious تصمیم گرفت آن را امتحان کند.ANKO ماشین آلات مناسب غذایی را بر اساس:
اندازه گیاه، دستور غذا، هزینه مورد انتظار و بازگشت به زمانی که آنها مایل به افزایش بهره وری

ارتباط به علت مانع زبان ناخوشایند شروع شد، اما این امکان پذیر بود. صاحب نظر ده دستگاه غذائی در وب سایت ANKO و با کارکنان و مترجم خود به تایوان پرواز کرد. "به طور کلی، بسیاری از مشتریان ما در مورد غذا می دانند و ANKO طراحی یک ماشین غذای مناسب بر اساس اندازه گیاه، دستور غذا، هزینه مورد انتظار و بازگشت به زمانی که آنها مایل به افزایش بهره وری هستند. با این حال، Delicious هیچ دانش در مورد مهندس انکو به یاد می آورد. "با این حال، قصد حفظ کارکنانش الهام بخش بود؛ به طور کلی، این فقط یک کسب و کار نیست؛ بلکه در مورد کمک به صدها خانواده است".

ANKO می کند ماشین آلات غذا و مطالعه بازار برای شروع خوب است

ANKO HSM-600 سیکومای ANKO

جالب توجه است، ویتنام در واقع یکی از صادرکنندگان منحصر به فرد میگو است، dumplings میگو های دست ساز به طور معمول خدمت می کنند، اما به ندرت آنها منجمد. به همین دلیل، ANKO توصیه می کند که دستگاه دامپلینگ میگو برای بازار داخلی، و همچنین دو ماشین مجلل ترین مواد غذایی برای شروع - siomai دستگاه ساخت (HSM-600) و دستگاه دامپلینگ کریستالی (HLT-660B).

ANKO امیدوار بود که تجهیزات غذایی را انتخاب کند که برای تمیز کردن و نگهداری آسان است تا مشتری بتواند شروع صاف و حتی با دانش محدود خود را داشته باشد. علاوه بر این، دستگاه های انتخاب شده قادر به ساخت چندین غذا هستند، اگر بخواهند بعدا به چیزی دیگر بفروشند. به عنوان مثال، دستگاه کپک زدن ماست، نه تنها کرم راویولی را به شما می دهد، بلکه به شما اجازه می دهد غذاهای مربوط به بسته بندی مانند کیک های معمولی، کیک های سرخ شده، سمبوسه ، هارو گو و راویولی . ماشین آلات Siomai نیز می تواند برای ساخت غذاهای دریایی و برنج siomai استفاده شود. Chao Zhou دامپلینگ می تواند توسط دامپلینگ کریستالی ماشین ساخته شده دامپلینگ کریستالی .

ماشین HSM-600 Siomai ساخت
ماشین سازی Siomai، HSM-600
ماشین HSM-600 Siomai ساخت
اندازه 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
برق 220/380/415 V، 50/60 هرتز، 3 فاز، 3.25 کیلو وات
ظرفیت 5000-6000 عدد / ساعت
ضخامت محصول 0.4-0.5 میلیمتر
وزن محصول 14-28 گرم
اندازه محصول دیا 25-35mm؛ ارتفاع: 25-29mm
وزن خالص 700 کیلوگرم

ANKO نه تنها ماشین های مواد غذایی را تهیه می کند - آماده سازی دستور العمل برای دستگاه غذائی دامپلینگ میگو ، Siomai و دامپلینگ کریستالی

در یک کارخانه 107000 فوت مربع که به تازگی ساخته شده است، یک تیم از مهندسان ANKO آماده برای راه اندازی دستگاه های مواد غذایی با دستور العمل های آماده برای Delicious آماده شده است. دستور غذا یکی از عوامل مهم است که می تواند موفقیت یک کسب و کار را تعیین کند.

ANKO HLT-660B دامپلینگ کریستالی ماشین
ANKO دامپلینگ کریستالی Machine، HLT-660B

ANKO بیش از 39 سال دیتابیس غذای غذا را جمع آوری کرده است به آنها اجازه داده است دستورالعمل ها را هر زمان که مشتریان نیاز به راهنمایی و یا آزمایش دستگاه غذا فراهم می کنند. دسترسی سریع به دستور العمل های جهانی به عنوان یک مزیت برای ANKO در صنعت ماشین آلات غذایی تبدیل شده است. پس از همه، داشتن دانش عمیق در مورد مواد تشکیل دهنده می تواند به مهندسین کمک کند تا ماشین آلات غذایی با بافت ها و طعم های مورد انتظار طراحی کند. شما نمیتوانید در مورد یک ماشین غذا بدانید، اما نه مواد غذائی، آنها همپوشانی دارند.

صاحب Delicious چند غذا ساخته شده از ماشین آلات انتخابی را انجام داد. ماشین دامپلینگ میگو یک روز، ماشین سومیما بعدی. گاهی اوقات کارکنان آن را دوست داشتند، اما صاحب نظر متفاوت بود یا بالعکس. یک بار، صاحب تمایل به اضافه کردن پودر بادام زمینی به منظور تغییر طعم کمی برای بازار مواد غذایی در ویتنام. ANKO دستور غذا را تغییر داد و دستگاه را با یک عملکرد بارانی اضافی طراحی کرد.

روزی که دستگاه های غذایی در ویتنام تحویل داده شد، مهندسان ANKO نیز برای نصب به کارخانه وارد شدند. خوشمزه با توجه به ورودی ANKO دستور غذا را تهیه کرد. دستگاه های مواد غذایی با دست راست نصب شده و تمام دستگاه های مواد غذایی در هیچ زمان و بدون هیچ مشکلی اجرا می شوند. با این حال، دامپلینگ میگو خرد شده کمی خرد شده و تیم تصریح کرد که نشاسته بود. به طور کلی، نشاسته خیلی سختتر از آرد است. ژلاتین شدن نشاسته می تواند به دلیل درجه حرارت آب آب، مقدار آب و یا تغییرات نشاسته اتفاق بیفتد که به این معنی است که تنظیم باید بر اساس محل نشاسته حاصل شود. پوست پودر ضخیم اجازه می دهد تا برای بستن بند ناف، اما بیش از حد خشن برای جویدن. از سوی دیگر پوست نازک پوستی آبدار است، اما برای یک ماشین برای مقابله با چنین نرم پوست چالش دارد. کلید این است که دمبلینگ را با حساسیت کامل ایجاد کنید و اصلاح عنصر محتاطانه تنها راه حل برای ساخت یک تجارت غذایی طولانی مدت است.

بنابراین، موضوع ورقه شیرینی حل شد. ANKO از نشاسته محلی برای استفاده از مقدار صحیح گلوتن آب و گندم برای مشتری استفاده کرده و به آنها نشان می دهد که پس از تنظیم برای اطمینان از این که همه مراحل دنبال می شوند، به آنها نشان داده شود.

ANKO HLT-660B دامپلینگ کریستالی ماشین
HLT-660B دامپلینگ کریستالی ماشین
HLT-660B دامپلینگ کریستالی ماشین
اندازه 1،510 (H) x 500 (W) x 1،050 (D) mm
برق 220/380 V، 50/60 هرتز، تک فاز / 3 فاز
ظرفیت 2،500-6،500 عدد / ساعت
وزن محصول 5-40 گرم بر ساعت
وزن ماشین 300 کیلوگرم

ماشین غذای دامپلینگ میگو با دستور العمل ANKO برای فروش خوب

  • dumplings کریستال
  • dimsum، dim sum
  • siomai

این می تواند ایده آل باشد برای داشتن یک کلم میگو در هر دامپلینگ میگو اما احتمالا اتفاق نخواهد افتاد چون آن را با یک دستگاه غذا ساخته شده است. با این حال، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر گزیده ای از دامپلینگ میگو پر از میگو آبدار است. اول از همه، یک تغییر دستور العمل برای افزایش چربی میگو در خمیر وجود دارد. دوم، تیغه های مخلوط را دوباره طراحی کنید تا نحوه برش میگو را تغییر دهید. هنگامی که میگو به طور یکنواخت مخلوط می شود، هر دامپلینگ تقریبا یک مقدار مشابه میگو دارد.

بیش از یک سال است، و فروش مواد غذایی منجمد Delicious در حال رشد است با سرعت مداوم است. با قابلیت تولید رقابتی غذا ( دامپلینگ میگو 480،000 در ماه، siomai 980،000 در ماه، دامپلینگ کریستالی 640،000 در ماه، توجه داشته باشید: ماشین آلات کار می کنند 8hrs در روز)، Delicious قادر به مراقبت خوب از کارکنان خود را با مدل کسب و کار جدید است.

دستگاه های مواد غذایی اضافی توسط Delicious خریداری شده است.
دستگاه برش سبزی چند منظوره ANKO ACD-800
ACD-800 چند منظوره دستگاه برش سبزی
ACD-800 چند منظوره دستگاه برش سبزی
اندازه 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
برق 220/380/415 V، 50/60 هرتز، تک / 3 فاز، با کنترل اینورتر
ظرفیت ورقه ورق: 200-800 کیلوگرم در ساعت، سبزی ریشه: 200-600 کیلوگرم در ساعت
مشخصات محصول
سلیچین 4 میلیمتر / 12 میلیمتر
Dicing / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
موضوع گرد 4 میلی متر
خط خطی 8 میلی متر
موضوع 2.5mm / 3mm / 5mm
فریزر کانوایر AF-589 ANKOیخچال و فریزر انکوی یون -22
فریزر افسر 589 و هیدرولیک YL-22
فریزر کانوایر AF-589
اندازه 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
برق 220/380/415 V، 50/60 هرتز، 3 فاز، 12 کیلو وات
هیدرولیکی YL-22
دیا از درون بشکه 22 "، 1250 دور در دقیقه
برق 220/380 / 415V، 50 / 60Hz، تک / 3 فاز
ظرفیت 30L

بخش مقالات

رده محصولات


درخواستی را ارسال کنید
پرس و جو کن
READY-eSUPPORT
برای کمک به زندگی ، فقط با کلیک بر روی "دایرکتوری زنده"، متخصصان ما به زودی با شما آنلاین خواهد بود.
اشتراک گذاری

جستجو محصولات مرتبط


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close