ماشین مواد غذایی Anko ، آموزشی ویبولیتین
  • دامپلینگ میگو که توسط تجهیزات پردازش غذا ANKO ساخته شده است
  • دامپلینگ میگو که توسط تجهیزات پردازش غذا ANKO ساخته شده است
  • دامپلینگ میگو که توسط تجهیزات پردازش غذا ANKO ساخته شده است

تجهیزات پردازش مواد غذایی ANKO کمک می کند یک فروشنده کفش برای شروع کسب و کار غذایی

ANKO می کند ماشین آلات غذا و مطالعه بازار برای شروع خوب است

ANKO نه تنها ماشین های مواد غذایی را تهیه می کند - تهیه دستور العمل برای دستگاه غذائی از دامپلینگ میگو ، سایوما و دامپلینگ کریستالی

نقطه نقطه بخش ها:
نقطه نقطه صفحه کنونی: تجهیزات پردازش غذا ANKO کمک می کند یک فروشنده کفش برای شروع کسب و کار غذایی

تجهیزات پردازش مواد غذایی ANKO کمک می کند تا یک فروشنده کفش برای ایجاد یک کسب و کار مواد غذایی - نه تنها یک تامین کننده ماشین آلات مواد غذایی، ANKO نیز دستور غذا را فراهم می کند، همراه با خدمات پس از بزرگ

28 سپتامبر 2017
شرکت سهامی کیک خوشمزه

اگر شما dumplings دست ساز را به فروش می رسانید، خرید یک ماشین دامپلینگ و دامپلینگ برای افزایش بهره وری بسیار آسان است. اما اگر شما بخشی هستید که می خواهد غذاهای یخ زده را به فروش برساند، این امر می تواند گامی بسیار بزرگی باشد زیرا بین دو صنایع هیچ شباهتی وجود ندارد. با این حال، مالک DELICIOUS DELICIOUS کیک سهامی عام (Delicious) از ویتنام نیاز به انجام آن دارد. انگیزه ساده بود؛ آن را برای بهبود سودآوری با یک کسب و کار جدید بود. خوشمزه بیش از صد کارمند واقع در هر استان ویتنام است. تمام کارکنان دهه ها با Delicious کار کرده اند و مالک احساس مسئولیت در زندگی خود را می کند. فروشگاه ها و کارکنان قبلا در آنجا بودند، اما تنها چیزی که به فروش می رسید، تنها نگرانی بود. با دانستن ANKO بیش از 39 سال به 110 کشور جهان فروخته است، Delicious تصمیم گرفت آن را امتحان کند.ANKO ماشین آلات مناسب غذایی را بر اساس:
اندازه گیاه، دستور غذا، هزینه مورد انتظار و بازگشت به زمانی که آنها مایل به افزایش بهره وری

ارتباط به علت مانع زبان ناخوشایند شروع شد، اما این امکان پذیر بود. صاحب ظرف ده ماشین غذا در وب سایت ANKO پرسید و با کارکنان و مترجم خود به تایوان رفت. "به طور کلی، بسیاری از مشتریان ما در مورد مواد غذایی می دانند و ANKO طراحی یک ماشین غذای مناسب را بر اساس اندازه گیاه، دستور غذا، هزینه مورد انتظار و بازگشت به زمانی که آنها مایل به افزایش بهره وری هستند. با این حال، Delicious هیچ دانش در مورد مهندس ANKO به یاد می آورد. "با این حال، قصد حفظ کارکنانش الهام بخش بود؛ به طور کلی، این فقط یک کسب و کار نیست؛ بلکه در مورد کمک به صدها خانواده است".

ANKO می کند ماشین آلات غذا و مطالعه بازار برای شروع خوب است

HSOM-600 آنکو ماشین آلات سایومی ساخته شده است

جالب توجه است، ویتنام در واقع یکی از صادرکنندگان برجسته میگو است، dumplings میگو های دست ساز به طور معمول خدمت می کنند، اما به ندرت آن ها یخ زده است. به همین دلیل، ANKO توصیه می کند برای ساختن ماشین برای بازار محلی، و همچنین دو ماشین مجلل ترین مواد غذایی برای شروع کار - ماشین سازی siomai making (HSM-600) و دستگاه دامپلینگ کریستالی دامبلینگ (HLT-660B).

ANKO امیدوار بود که تجهیزات غذایی را انتخاب کند که آسان است برای تمیز کردن و نگهداری آن، به طوری که مشتری می تواند شروع صاف و حتی با دانش محدود خود را داشته باشد. علاوه بر این، ماشین های انتخاب شده قادرند غذاهای چندگانه را در صورت تمایل به فروش بعضی موارد دیگر بپردازند. به عنوان مثال، دستگاه کپک زدن ماست، نه تنها کرم راویولی را به شما می دهد، بلکه به شما اجازه می دهد غذاهای مربوط به بسته بندی مانند دمل های معمولی، دمبلینگ سرخ شده، سمبوسه ، هارو گو و راویولی . ماشین آلات Siomai نیز می تواند برای ساخت غذاهای دریایی و برنج siomai استفاده شود. Chao Zhou دامپلینگ می تواند توسط دامپلینگ کریستالی ماشین ساخته شده دامپلینگ کریستالی .

دستگاه HSM-600 Siomai ساخت
ماشین ساخت Siomai، HSM-600
دستگاه HSM-600 Siomai ساخت
اندازه 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
برق 220/380/415 V، 50/60 هرتز، 3 فاز، 3.25 کیلو وات
ظرفیت 5000-6000 عدد / ساعت
ضخامت محصول 0.4-0.5 میلی متر
وزن محصول 14-28 گرم
اندازه محصول دیا 25-35mm؛ ارتفاع: 25-29mm
وزن خالص 700 کیلوگرم

ANKO نه تنها ماشین های مواد غذایی را تهیه می کند - آماده سازی دستور العمل برای دستگاه غذائی از دامپلینگ میگو ، سایوما و دامپلینگ کریستالی

در یک تأسیسات جدید 107000 فوت مربع، یک تیم از مهندسان ANKO آمادگی خود را برای راه اندازی ماشین آلات غذایی با دستور العمل آماده برای Delicious آماده کردند. دستور العمل یکی از عوامل مهم است که می تواند موفقیت یک کسب و کار را تعیین کند.

ANKO HLT-660B کریستال دامپلینگ ماشین
ANKO دامپلینگ کریستالی Machine، HLT-660B

ANKO بیش از 39 سال است که پایگاه داده غذا را جمع آوری کرده است، به آنها اجازه داده است دستورالعمل ها را هر زمان که مشتریان نیاز به راهنمایی و یا آزمون آزمایش مواد غذایی دارند. دسترسی سریع به دستور العمل های جهانی به عنوان یک مزیت برای ANKO در صنعت ماشین آلات غذایی تبدیل شده است. پس از همه، داشتن دانش عمیق از مواد تشکیل دهنده می تواند به مهندسان برای طراحی ماشین آلات غذایی با بافت و طعم انتظار می رود. شما نمیتوانید در مورد یک ماشین غذا بدانید، اما نه مواد غذائی، آنها همپوشانی دارند.

صاحب Delicious چند غذای ساخته شده از ماشین آلات انتخابی را انجام داد. ماشین خم شدن ماشین خرد شده یک روز، ماشین سومیما بعدی. گاهی اوقات کارکنان آن را دوست داشتند، اما صاحب نظر متفاوت بود یا بالعکس. یک بار، صاحب تمایل به اضافه کردن پودر بادام زمینی به منظور تغییر طعم کمی برای بازار مواد غذایی در ویتنام. ANKO دستور غذا را تغییر داد و ماشین را با یک عملکرد اضافی آبیاری دوباره طراحی کرد.

روزی که ماشین آلات غذایی در ویتنام تحویل داده شد، مهندسان ANKO نیز برای نصب در کارخانه وارد شدند. Delicious دستور غذا را با توجه به ورودی ANKO آماده کرد. ماشین آلات غذا با دست راست نصب شده بود، و تمام ماشین آلات مواد غذایی در هیچ زمان و در حال اجرا بود. با این حال، دامپلینگ میگو کمی کم خوابیده بود و تیم تصمیم گرفت که نشاسته باشد. به طور کلی، نشاسته خیلی سخت تر از دستکاری آرد است؛ ژلاتین شدن نشاسته می تواند به دلیل درجه حرارت آب آب و هوا، مقدار آب یا اصلاح نشاسته اتفاق بیفتد که به این معنی است که باید تنظیم بر اساس محل نشاسته بدست آمده باشد. پوست پودر ضخیم اجازه می دهد تا برای بستن بند ناف، اما بیش از حد خشن برای جویدن. از سوی دیگر پوست نازک پوستی آبدار است، اما برای یک ماشین برای مقابله با چنین نرم پوست چالش دارد. کلید این است که دمبلینگ را با حساسیت کامل ایجاد کنید و اصلاح عنصر محتاطانه تنها راه حل برای ایجاد یک کسب و کار غذایی طولانی مدت است.

بنابراین، موضوع ورقه شیرینی حل شد ANKO از نشاسته محلی برای استفاده از مقدار صحیح گلوتن آب و گندم برای مشتری استفاده کرده و آنها را بعد از تنظیم برای اطمینان از اینکه همه مراحل دنبال می شود، نشان می دهد.

ANKO HLT-660B کریستال دامپلینگ ماشین
HLT-660B دامپلینگ کریستالی ماشین
HLT-660B دامپلینگ کریستالی ماشین
اندازه 1،510 (H) x 500 (W) x 1،050 (D) mm
برق 220/380 V، 50/60 هرتز، تک / 3 فاز
ظرفیت 2،500-6،500 عدد / ساعت
وزن محصول 5-40 گرم بر ساعت
وزن ماشین 300 کیلوگرم

ماشین غذا دامپلینگ میگو با دستور العمل ANKO برای فروش خوب

  • dumplings کریستال
  • dimsum، dim sum
  • siomai

این می تواند ایده آل باشد برای داشتن یک کلم میگو در دامپلینگ میگو اما احتمالا اتفاق نمی افتد زیرا آن را با یک دستگاه غذا ساخته شده است. با این حال، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که هر نیش دامپلینگ میگو پر از میگو آبدار است. برای اولین بار، یک تغییر دستور العمل برای افزایش چربی میگو در خمیر وجود دارد. دوم، تیغه های مخلوط را دوباره طراحی کنید تا نحوه برداشت میگو را تغییر دهید. هنگامی که میگو به طور یکنواخت مخلوط می شود، هر دامپلینگ تقریبا یک مقدار مشابه میگو دارد.

بیش از یک سال بوده است، و فروش مواد غذایی منجمد Delicious با سرعت در حال رشد است. با قابلیت تولید رقابتی غذا ( دامپلینگ میگو 480،000 در ماه، siomai 980،000 در ماه، دامپلینگ کریستالی 640،000 در ماه، توجه داشته باشید: ماشین آلات کار 8hrs در روز)، Delicious قادر به مراقبت از کارکنان خود را با مدل کسب و کار جدید است.

دستگاه های مواد غذایی اضافی توسط Delicious خریداری شده است.
دستگاه برش سبزی چند منظوره ANKO ACD-800
ACD-800 چند منظوره دستگاه برش سبزی
ACD-800 چند منظوره دستگاه برش سبزی
اندازه 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
برق 220/380/415 V، 50/60 هرتز، تک / 3 فاز، با کنترل اینورتر
ظرفیت ورق ورق: 200-800 کیلوگرم در ساعت، سبزیجات ریشه: 200-600 کیلوگرم در ساعت
مشخصات محصول
سلیسین 4 میلیمتر / 12 میلیمتر
Dicing / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
موضوع گرد 4 میلی متر
خط خطی 8 میلیمتر
موضوع 2.5mm / 3mm / 5mm
فریزر کانوایر AF-589 ANKOهیدرولیک YL-22 ANKO
فریزر افقی - 589 و هیدرولیک یل - 22
فریزر کانکتور AF-589
اندازه 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
برق 220/380/415 V، 50/60 هرتز، 3 فاز، 12 کیلو وات
یخچال و فریزر 22
دیا درون بشکه 22 "، 1250 دور در دقیقه
برق 220/380 / 415V، 50 / 60Hz، تک / 3 فاز
ظرفیت 30L

بخش مقالات

رده محصولات


درخواستی ارسال کنید
پرس و جو در حال حاضر
READY-eSUPPORT
برای کمک به زندگی ، فقط با کلیک بر روی "دایرکتوری زنده"، متخصصان ما به زودی با شما آنلاین خواهد بود.
اشتراک گذاری

جستجو محصولات مرتبط


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close