Anko Food Machine Co., Ltd.
 • 20-мільйонний харчовий завод ANKO
 • 20-мільйонний харчовий завод ANKO
 • 20-мільйонний харчовий завод ANKO

ANKO Великий інвестиційний хід для високоякісного постачання харчових машин

Краще обладнання для виготовлення продовольчого ринку

CNC 5-ти осьовий млин. Збільшена конструкторська група. Високе виробництво. Розумні витрати

пунктирний Розділи:
пунктирний Поточна сторінка: ANKO Великі інвестиційні рухи для постачання високоякісних продуктів харчування

20-мільйонний харчовий завод ANKO

20-мільйонний завод харчової промисловості ANKO
ANKO 20 мільйонів доларів харчових машин заводу

Якщо метою ANKO є досягнення світового визнання своїх харчових машин, то вони ближче до досягнення своїх цілей. Після більш ніж 30 років постачання продовольчої машини, ANKO вирішила зробити крок далі, великий крок, щоб стати одним з кращих у харчовій промисловості. На це пішло 5 років і 20 мільйонів доларів, але, нарешті, був побудований новий завод ANKO .

Це був великий wow!

Чому компанія з виробництва харчових продуктів інвестувала 20 мільйонів доларів у свій новий завод? "Щоб розширити і поліпшити наші виробничі та організаційні можливості, ми вирішили рухатися. Як тільки рішення було прийнято, ми почали шукати землю. Це велика зміна, але ми знаємо, що це необхідно зробити для того, щоб рости". сказав Річард OuYang, генеральний менеджер ANKO .

П'ять років по тому ANKO переїхав, від спочатку більше 20 000 до 107 000 квадратних футів. ANKO показав своїм клієнтам новий зовнішній вигляд і відчуття. Як тільки цей крок був вирішений, ANKO почала набирати талантів. Нові зміни, нові цілі, ANKO має багато планів.

  Метою ANKO є створення харчових машин з інноваційним дизайном. Це означає знаходження інженерів, які можуть розробляти харчові машини з унікальним дизайном і, нарешті, залучати покупців у всьому світі. Протягом року ANKO хотів би збільшити свій виробничий потенціал шляхом:
 • Потроєння можливостей виробництва харчових машин;
 • Збільшення загального штату з 60 до 150 осіб;
 • Підвищення кількості членів команди до 35 осіб;
 • Всесвітнє отримання патенту, включаючи Росію, країни Близького Сходу, США, Японію та багато іншого;
 • Впровадження японської системи 5S (вже починається);
 • Придбання 5-ти осьового млина з ЧПУ (прибув у листопаді);
 • Додано команди купівлі та інвентаризації.
Центр обробки даних та серверна кімната
 • серверне приміщення
 • центр обробки даних
Кімната даних ANKO та серверна кімната

ANKO розширюється, і є багато інформації для забезпечення, тому швидкість Інтернету повинна бути стабільною. Конструкція волоконно-оптичної мережі відіграє вирішальну роль у надійності системи. На ANKO , новий захищений сучасний програмне забезпечення, обладнання та пристрої були реалізовані для захисту всіх інвестицій, це просто дивно.

Чи знаєте ви, що можете почати продавати сіомаї у вашій країні? Чи знаєте ви, що є великий потенціал для продажу продуктів з інших країн? ANKO продає машини для приготування їжі більше 30 років у більш ніж 106 країнах. Їх зібрані знання продовольство і досвід харчової техніки будівництво / проектування всі збережені в центрі обробки даних. Новий великий центр обробки даних створений для доступу в будь-який час. Уся інформація про своїх клієнтів, харчові інгредієнти та конструкції, всі вони зберігаються в центрі обробки даних.

Краще навколишнє середовище. підвищення ефективності
Виробництво однієї зупинки для вашої харчової машини

Для того, щоб контролювати якість кожної харчової машини, ANKO на 100% бере участь у кожній частині проектування та виробництва - від закупівлі матеріалів, прототипування, виготовлення до доставки. З 25% збільшенням кількості інженерів RD, кімнатою для розробки прес-форм, що становить від 800 до 900 форм на рік, а також 5-ти осьовим станом з ЧПУ, ANKO присвячується забезпеченню єдиного виробництва.

 • ANKO забезпечує робоче місце, яке є великим і яскравим для працівників, які працюють комфортно і безпечно
 • 10-метровий склад для зберігання деталей та аксесуарів для харчових машин
Виробнича площа, що знаходиться в будівлі B
Два 40-футові контейнерні вантажівки

Що важливо для покупця? Без затримок! У ANKO є велика зона доставки, яка дозволяє одночасно завантажувати обладнання для переробки харчових продуктів двома 40-футовими контейнерами, що свідчить про високу вантажопідйомність машин. ANKO гарантує Вам плавний робочий процес, щоб гарантувати, що Ваша машина доставлена ​​вчасно.

EHEDG дизайн для вашої харчової машини

1- й постачальник в Азії, ANKO став членом EHEDG і почав розробляти харчові машини на основі правил EHEDG. Це означає, що їхня машина розроблена гігієнічно, включаючи обробку харчових продуктів, обробку підготовки та упаковку продуктів харчування.

Ні ні,
нашої харчової машини
НЕ стануть дорожче!

"Багато людей можуть турбуватися про ціну наших машин через великі витрати; насправді, наша нова реалізація системи виробництва та управління дозволила нам використовувати менше часу, але створювати більше прибутку. Це безпрограшна для всіх". Говорить Річард.

Краща машина для вас - ANKO

 • цифрові вивіски в широко відкритому лобі ANKO
 • цифрові вивіски в широко відкритому лобі ANKO
 • цифрові вивіски в широко відкритому лобі ANKO
 • цифрові вивіски в широко відкритому лобі ANKO
"Ласкаво просимо" цифрові вивіски в широко відкритому лобі ANKO

Як тільки ви входите, широко відкрите лобі та цифровий вивісок з назвою відвідувача і прапором країни, щоб встановити ваш теплий прийом.

На 1- му поверсі є різні конференц-зали, і кожна кімната називається на честь квітки, а її живопис вішається на стіну. Знову, ім'я клієнта відображається за межами кімнати. ( ANKO навіть готує молитовний зал для релігійних відвідувачів). У залі для переговорів китайська каліграфія на стіні дуже художня.

Випробування харчових машин

Перед тим, як клієнти прибувають, спілкування проводиться через електронні листи, щоб мати базове розуміння потреб - продуктів, які клієнти бажають зробити, та інгредієнтів. Таким чином, поки відбуваються зустрічі на 1-му поверсі, між тим, є персонал, який готує інгредієнти і готується продемонструвати обладнання для харчової промисловості на 2- му поверсі.

2- й поверх розділений на дві секції - малу та середню харчову машину та велику або виробничу лінію харчової техніки. У приміщенні ви можете побачити динамічні форми (форми чисел, форми тварин, розміри і образи модних форм), що відображаються поруч з машиною. "Вони є нашими цінними активами, які розроблені нашою інженерною командою", - сказав Річард Ойян.

У демонстраційній залі є багато машин різних типів, які сидять там, чекаючи на випробування. За відсутності проводів, що сиділи на підлозі, високий дизайн стелі залишає достатньо місця для людей. Кожна машина для виробництва продуктів харчування має свій власний європейський стандартний шнур живлення для задоволення енергетичних вимог багатьох країн. Його добре продумане розташування дроту, чистота і яскравість місця забезпечують абсолютно комфортний для відвідувачів.

Автоматичні машини для інкрустації та формування, машини siomai та машини для виготовлення Вареник , демонстраційний зал обладнаний всіма видами машин з готовими до виготовлення інгредієнтами, як тільки ви входите.

Демонстраційний зал на 2-му поверсі
Зал для приготування їжі та приготування їжі дозволяє вам спробувати свої інгредієнти та протестувати машину

У коридорі є цифрові вивіски з динамічними продуктами з різних регіонів для довідки відвідувачів. "Є дуже багато продуктів з різних країн, ми сподіваємося, що ця інформація може допомогти нашим клієнтам створити різні ринки з новими ідеями", говорить Річард.

Інгредієнти для вашої харчової машини

Є приміщення для зберігання їжі, є інгредієнти, як місцеві, так і з-за кордону, для клієнтів, щоб зробити їжу. "Муки можуть бути різноманітними в залежності від регіонів, в ANKO , ми б готували як з борошнами, так і з клієнтами, щоб показати відмінності", говорить Річард. "Крім того, приміщення для приготування їжі та приготування їжі розраховане на відповідність вимогам гігієни продовольства, і ви можете пропарювати, готувати, варити і смажити їжу після того, як вона виготовляється на харчових машинах.".

Зелене будівництво - наша відповідальність за земну кулю

Система збору води, енергозберігаючий будівельний матеріал і легка і проста конструкція цементу, всі вони розроблені для економічно ефективного і в той же час екологічно чистого.

Робоче середовище ANKO

Це мирне і зелене робоче середовище. Якщо ви подивитеся назовні зі скляної стіни, ви побачите 80-літнє дерево, що росте з процвітанням. Антикваріат, каліграфія та китайські вірші розташовані в динамічних місцях з елегантністю, і в той же час барвиста офісна меблі доставляє деяке захоплення, щоб змішатися з нею.

Щоб працювати з іншими, ANKO має аудіо-візуальний центр, який може вмістити більше 50 чоловік, де вони спілкуються, ведуть переговори, навчаються і навчають з людьми з різних країн, але всі вони мають однакові інтереси - машину харчування.

Філософія роботи ANKO

ANKO дорожить своїми співробітниками, для кожного відділу є колір для представництва команди. А колір застосовується і для меблів. Великий простір для робочої зони, екологічно чистий дизайн освітлення, виготовлені на замовлення офісні крісла, в будь-який час зустрічі, їдальні, бари і кімнати для відпочинку, все створене затишно і розслабляє.

"Важливо визначити основні цінності, з яких ми створюємо нашу культуру, наш бренд і нашу роботу. В цілому, ми сподіваємося, що наше середовище може створити веселе і розслаблююче робоче середовище для того, щоб генерувати більше ідей і досягати спільних цілей", сказав Роберт Ойян, президент ANKO .

 • Зелене будівництво - наша відповідальність за земну кулю
 • Зелене будівництво - наша відповідальність за земну кулю

Важко працювати,
грай по-дорослому!

ANKO Halloween party

Вечірки Хеллоуїна, дні народження та заходи регулярно проводяться в ANKO . Щоб відсвяткувати Хеллоуїн в новому місці, кожен був одягнений в костюм Хеллоуїна і надягав моторошний макіяж Хеллоуїна просто для задоволення!

 • ANKO Halloween party
 • ANKO Halloween party

СЕКЦІЇ СТАТТІ

КАТЕГОРІЯ ПРОДУКТУ


НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Запитайте зараз
READY-eSUPPORT
Для LIVE HELP , просто натисніть "Live Help Desk", наші фахівці незабаром будуть з вами онлайн.
SHARE

Пошук відповідних продуктів


English | Polska | हिन्दी | Română | 日本語 | Português | العربية | فارسی | ไทย | Italiano | Français | Türkçe | Filipino | Dansk | Indonesia | українська | česky | Русский | Ελληνικά | Español | Deutsch | Việt | 한국어 | Nederlands | Close