Anko Food Machine Co., Ltd.
 • АНКО завод з виробництва харчових продуктів на 20 мільйонів доларів
 • АНКО завод з виробництва харчових продуктів на 20 мільйонів доларів
 • АНКО завод з виробництва харчових продуктів на 20 мільйонів доларів

ANKO Big Investment Move для постачання високоякісної харчової машини

Краще обладнання для харчової промисловості для вашого продовольчого ринку

CNC 5 осі. Підвищена команда розробників. Висока продукція. Розумна вартість

пунктирний Розділи:
пунктирний Поточна сторінка: ANKO Великий інвестиційний рух" для постачання харчової машини високої якості

ANKO 20 млн. Дол. США завод з виробництва харчових продуктів

АНКО завод з виробництва харчових продуктів на 20 мільйонів гривень
Завод з виробництва харчових машин на 20 мільйонів доларів ANKO

Якщо метою ANKO є досягнення світового визнання своїх харчових машин, то вони наближаються до досягнення своїх цілей. Після більш ніж 30-річного постачання харчової машини, ANKO вирішила зробити крок далі - великий крок, щоб стати одним з найкращих у машинобудуванні харчової промисловості. Це зайняло 5 років і 20 млн грн, але, нарешті, було збудовано новий завод ANKO .

Це був великий вау!

Чому компанія харчової машини інвестує 20 мільйонів доларів на свій новий завод? "Щоб розширити та покращити виробничі та організаційні можливості, ми вирішили рухатися. Після того, як було прийнято рішення, ми почали шукати землю. Це велика зміна, але ми знаємо, що це потрібно зробити для того, щоб вирости". сказав Річард ОуЯнг, генеральний директор ANKO .

Через п'ять років ANKO переїхав, спочатку з більш ніж 20 000 до 107 000 квадратних метрів. ANKO показав цілком новий вигляд і відчуття своїм клієнтам. Як тільки рухався, ANKO почав набирати талант. Нові зміни, нові цілі, ANKO має багато планів.

  Метою ANKO є створення харчових машин з інноваційними розробками. Це означає пошук інженерів, які можуть розробити харчові машини з унікальними дизайнами, і в кінці кінців залучати покупців у всьому світі. Протягом року ANKO хотіла б збільшити свої виробничі можливості:
 • Триразове виробництво харчових машин;
 • Збільшення загального числа співробітників від 60 до 150 осіб;
 • Підвищення членства в команді RD до 35 чоловік;
 • Всесвітнє отримання патенту, включаючи Росію, країни Близького Сходу, США, Японію тощо;
 • Реалізація японської системи 5S (вже починається);
 • Закупівля 5-осьового комбінату з ЧПУ (прибуло в листопаді);
 • Команди купівлі та інвентаризації додані.
Центр обробки даних та серверна кімната
 • серверна кімната
 • центр обробки даних
ANKO кімната даних і серверна кімната

ANKO розширюється, і для захисту потрібна велика кількість інформації, тому швидкість Інтернету повинна бути стабільною. Проектування волоконно-оптичних мереж відіграє вирішальну роль у надійності системи. На ANKO було впроваджено нове сучасне програмне забезпечення, апаратні засоби та пристрої для захисту всіх інвестицій, це просто вражає.

Чи знаєте ви, що ви можете почати продавати сиамі у вашій країні? Чи знаєте ви, що є великий потенціал для продажу продуктів з інших країн? ANKO продає харчові машини вже більше 30 років у більш ніж 106 країнах. Їх накопичені знання про продукти харчування та досвід створення / конструювання харчових продуктів зберігаються в центрі даних. Нещодавно побудований великий центр даних створюється для доступу в будь-який час. Уся інформація про своїх клієнтів, харчові інгредієнти та дизайн, всі вони зберігаються в центрі обробки даних.

Краще навколишнє середовище. краща ефективність
Одноразова продукція для вашої машини для виробництва продуктів харчування

Щоб контролювати якість кожної харчової машини, ANKO бере участь у кожній частині дизайну та виробництва - від придбання матеріалу, створення прототипів, виробництва до транспортування. Завдяки збільшенню на 25% кількості інженерів РД, приміщення для формування цвілі, що становить від 800 до 900 форм щороку, та 5-осьовий комбінат з ЧПУ, ANKO спеціалізується на забезпеченні одностадійного виробництва.

 • АНКО надає велике і яскраве робоче місце для співробітників, які працюють комфортно і безпечно
 • 10-метрове місце для зберігання харчових деталей та аксесуарів
Виробнича площа, розташована в будівлі B
Два 40 нижніх контейнеровозів

Що важливо для покупця? Відсутність затримки! У ANKO існує велика територія перевезення, яка дозволяє двом вантажним контейнерам на 40 футів завантажувати обладнання для харчової промисловості в той же час, що показує їх високу завантаженість машини. ANKO гарантує вам плавний робочий процес, щоб забезпечити своєчасне доставку вашої машини.

Дизайн EHEDG для вашої харчової машини

1- й Постачальник в Азії, ANKO став членом EHEDG і почав розробку харчових машин на основі правил EHEDG. Це означає, що їх машина розроблена гігієнічно, включаючи обробку їжі, обробку препарату та упаковку продуктів харчування.

Ні ні,
наша харчова машина
НЕ стане дорожче!

"Багато людей, можливо, занепокоєні ціною на наших машинах через великі витрати, фактично, впровадження нашої нової системи виробництва та управління дозволило нам використати менше часу, але створити більший прибуток, це вигідно для кожного". Каже Річард.

Краща машина для харчування для вас - ANKO

 • цифрові вивіски в широко відкритому лобі АНКО
 • цифрові вивіски в широко відкритому лобі АНКО
 • цифрові вивіски в широко відкритому лобі АНКО
 • цифрові вивіски в широко відкритому лобі АНКО
Цифрові вивіски "Ласкаво просимо" у відкритому лобі ANKO

Як тільки ви заходите, широко відкрите лоббі та цифрові вивіски з назвою відвідувача та прапором країни показуються, щоб отримати теплий прийом.

На 1- му поверсі розташовані різні конференц-зали, і кожна кімната називається на честь квітки, а його картина висіла на стіні. Знову ж, ім'я клієнта відображається за межами кімнати. ( ANKO навіть готує молитовну кімнату для релігійних відвідувачів!) Всередині залу засідань китайська каліграфія на стіні дуже мистецька.

Пробні версії продуктів харчування

Перш ніж клієнти приїдуть, спілкування здійснюється через електронні листи, щоб мати базові уявлення про потреби - продукти, які клієнти хочуть зробити, та інгредієнти. Тому, хоча зустрічі проводяться на 1-му поверсі, тим часом, існує штат, який готує інгредієнти та готується продемонструвати устаткування для харчової промисловості на другому поверсі.

На другому поверсі ділиться на два розділи - машини для виробництва малих та середніх продуктів харчування та великі або виробничі харчові машини. У приміщенні ви можете побачити динамічні форми (прес-форми цифр, форми тварин, розміри та модні форми), які відображаються поруч з машиною. "Вони є нашими цінні активами, які розроблені нашою командою техніки", - сказав Річард ОуЯнг.

У демонстраційній кімнаті існує багато різних типів машин, що сидять там, чекаючи випробувань. Без проводів, що сидять на підлозі, високий дизайн стелі залишає багато місця для людей. Кожна харчова машина має власний шнур європейського стандарту, що відповідає вимогам енергії багатьох країн. Його добре обладнана конструкція дроту, чистота та яскравість місця забезпечують абсолютно зручний для своїх відвідувачів потік.

Автоматичні машини для інкрустації та формування, машини для виготовлення сіома та машини для виготовлення Вареник , демонстраційна кімната оснащується всіма видами машин з готовими інгредієнтами, як тільки ви входите.

Демонстраційний зал на 2-му поверсі
Посуд для приготування їжі та приготування їжі дозволяє вам спробувати свої інгредієнти та протестувати машину

У передпорядженні є цифрові вивіски з динамічними продуктами з різних регіонів за посиланнями відвідувачів. "Є багато продуктів різних країн, ми сподіваємось, що ця інформація допоможе нашим клієнтам створювати різні ринки з новими ідеями", - говорить Річард.

Інгредієнти для вашої харчової машини

Там є приміщення для зберігання їжі, є інгредієнти, як місцеві, так і з-за кордону, щоб клієнти могли їсти. "Муки можуть бути різними на основі регіонів, в ANKO ми готуємо як з борошном, так і з нашими та клієнтами", щоб показати відмінності ", - говорить Річард. Крім того, приміщення для приготування їжі та приготування їжі призначене для задоволення кваліфікації гігієни продуктів харчування, а ви можете парувати, варити, варити та поглиблювати їжу після того, як вона буде вироблена харчовими машинами ".

Зелений будинок - наша відповідальність за земну кулю

Система збору води, енергозберігаючий будівельний матеріал та легкий та простий цементний дизайн, всі вони розроблені таким чином, щоб бути економічно ефективними та водночас бути екологічними.

Робочий ANKO

Це мирне та зелене робоче середовище. Якщо ви дивитесь назовні зі скляної стіни, ви побачите, що 80-річне дерево зростає з добробутом. Антикваріат, каліграфія та китайські вірші розташовані в динамічних місцях з елегантністю, і в той же час барвисті офісні меблі дає збудження з цим змішуватися.

Для роботи з іншими компаніями ANKO має аудіовізуальний центр, на якому можуть розміститися понад 50 людей, де вони спілкуються, ведуть переговори, навчаються та навчають людей з різних країн, але всі мають однакові інтереси - харчову машину.

Філософія роботи ANKO

ANKO бере до уваги своїх співробітників, для кожного відділення - колір для представлення команди. І колір застосовується також для меблів. Великий простір для робочої зони, екологічно чистий дизайн освітлення, замовлення офісних стільців, організація зустрічей у будь-який час, харчові корти, бари та зали для відпочинку, все налаштоване затишно та розслаблено.

"Важливо визначити основні цінності, з яких ми створюємо нашу культуру, нашу марку та нашу роботу. В цілому, ми сподіваємось, що наше середовище може створити веселу і розслабляючу робочу обстановку, щоб створити більше ідей та досягти спільних цілей". сказав Роберт ОуЯнг, президент ANKO .

 • Зелений будинок - наша відповідальність за земну кулю
 • Зелений будинок - наша відповідальність за земну кулю

Важко працювати,
грай по-дорослому!

ANKO Halloween party

Хелловін, вечірки на дні народження та заходи регулярно проводяться в ANKO . Щоб відсвяткувати Хеллоуїн у новому місці, кожен був одягнений у хеллоуїн і потрапив на жахливий макіяж Хеллоуїна просто для задоволення!

 • ANKO Halloween party
 • ANKO Halloween party

СТАТТІ РОЗДІЛИ

КАТЕГОРІЯ ПРОДУКТУ


НАДІЙТЕ ЗАПИТАННЯ
запитай зараз
READY-eSUPPORT
Для LIVE HELP просто натисніть кнопку "Live Help Desk", наші фахівці будуть з вами в Інтернеті найближчим часом.
ДОПОВНЕНІ

Шукати пов'язані продукти


English | Polska | हिन्दी | Română | 日本語 | Português | العربية | فارسی | ไทย | Italiano | Français | Türkçe | Filipino | Dansk | Indonesia | українська | česky | Русский | Ελληνικά | Español | Deutsch | Việt | 한국어 | Nederlands | Close