Anko Food Machine Co., Ltd.
 • Fabryka Maszyn do Produkcji Żywności ANKO o wartości 20 milionów USD
 • Fabryka Maszyn do Produkcji Żywności ANKO o wartości 20 milionów USD
 • Fabryka Maszyn do Produkcji Żywności ANKO o wartości 20 milionów USD

ANKO Duży ruch inwestycyjny na dostawę wysokiej jakości maszyn spożywczych

Lepszy sprzęt do produkcji żywności dla Twojego rynku spożywczego

CNC 5-osiowy młyn. Zwiększony zespół projektowy. Wysoka produkcja. Rozsądna cena

kropkowany Sekcje:
kropkowany Aktualna strona: ANKO Duża inwestycja w wysokiej jakości dostawę maszyn spożywczych

Fabryka Maszyn do Produkcji Żywności ANKO o wartości 20 milionów USD

Fabryka maszyn do produkcji żywności ANKO o wartości 20 milionów USD
Fabryka maszyn do produkcji żywności ANKO o wartości 20 milionów USD

Jeśli celem ANKO jest dążenie do uznania światowych maszyn spożywczych, są one bliższe osiągnięcia swoich celów. Po ponad 30 latach dostaw maszyn do żywności ANKO postanowiło zrobić kolejny krok, duży krok, aby stać się jednym z najlepszych w branży maszyn do produkcji żywności. Zajęło im to 5 lat i 20 milionów USD, ale w końcu zbudowano nowy zakład ANKO .

To był wielki wow!

Dlaczego firma produkująca maszyny spożywcze zainwestuje 20 milionów USD w nowy zakład? „Aby rozszerzyć i poprawić naszą zdolność produkcyjną i organizacyjną, zdecydowaliśmy się przenieść. Po podjęciu decyzji zaczęliśmy szukać ziemi. To wielka zmiana, ale wiemy, że trzeba to zrobić, aby się rozwijać”. powiedział Richard OuYang, dyrektor generalny ANKO .

Pięć lat później ANKO przeniósł się z pierwotnie ponad 20 000 do 107 000 stóp kwadratowych. ANKO pokazało swoim klientom zupełnie nowy wygląd i styl. Gdy tylko ruch został rozstrzygnięty, ANKO zaczęło rekrutować talenty. Nowa zmiana, nowe cele, ANKO ma wiele planów.

  Celem ANKO jest tworzenie maszyn spożywczych z innowacyjnymi projektami. Oznacza to znalezienie inżynierów, którzy mogą opracować maszyny do żywności o unikalnych wzorach, a ostatecznie przyciągnąć nabywców na całym świecie. W ciągu roku ANKO chce zwiększyć swoje zdolności produkcyjne poprzez:
 • Potrojenie zdolności produkcyjnych maszyn spożywczych;
 • Zwiększenie całkowitej liczby pracowników z 60 do 150 osób;
 • Podnoszenie liczby członków zespołu RD do 35 osób;
 • Uzyskanie patentu na całym świecie, w tym Rosji, krajów Bliskiego Wschodu, USA, Japonii i innych;
 • Wdrożenie japońskiego systemu 5S (już uruchomionego);
 • Zakup CNC 5-osiowego młyna (przybył w listopadzie);
 • Dodano zespoły ds. Zakupów i zapasów.
Centrum danych i serwerownia
 • serwerownia
 • Centrum danych
ANKO 'pokój danych i serwerownia

ANKO rozwija się i jest dużo informacji do zabezpieczenia, więc prędkość Internetu musi być stabilna. Projekt sieci światłowodowej odgrywa kluczową rolę w niezawodności systemu. W ANKO wprowadzono najnowsze oprogramowanie, sprzęt i urządzenia, które chronią całą inwestycję, jest po prostu niesamowite.

Czy wiesz, że możesz zacząć sprzedawać siomai w swoim kraju? Czy wiesz, że istnieje duży potencjał sprzedaży żywności z innych krajów? ANKO sprzedaje maszyny do produkcji żywności od ponad 30 lat w ponad 106 krajach. Ich zebrane doświadczenia w zakresie żywności i budowania maszyn budowlanych / projektowania są zapisywane w centrum danych. Nowo wybudowane duże centrum danych jest tworzone w celu uzyskania dostępu w dowolnym momencie. Wszystkie informacje o klientach, składniki żywności i projekty są przechowywane w centrum danych.

Lepsze środowisko. lepsza wydajność
Jednorazowa produkcja dla Twojej maszyny do produkcji żywności

Aby kontrolować jakość każdej maszyny do produkcji żywności, ANKO jest w 100% zaangażowana w każdą część projektowania i produkcji - od zakupu materiałów, prototypowania, produkcji po wysyłkę. Z 25% wzrostem liczby inżynierów RD, pomieszczeniem do formowania, które produkuje od 800 do 900 form rocznie i 5-osiowym młynem CNC, ANKO jest zaangażowane w zapewnienie kompleksowej produkcji.

 • ANKO zapewnia miejsce pracy, które jest duże i jasne, aby pracownicy mogli wygodnie i bezpiecznie pracować
 • 10-metrowy magazyn na części do maszyn spożywczych i akcesoria
Obszar produkcyjny zlokalizowany w budynku B.
Dwie 40-stopowe ciężarówki kontenerowe

Co jest ważne dla kupującego? Bez opóźnień! W ANKO znajduje się duży obszar transportowy, który pozwala dwóm 40-stopowym wózkom kontenerowym załadować sprzęt do przetwarzania żywności w tym samym czasie, co pokazuje ich wysoką ładowność maszyny. ANKO gwarantuje sprawny proces pracy, aby zapewnić dostarczenie maszyny na czas.

Projekt EHEDG dla Twojej maszyny spożywczej

Pierwszy dostawca w Azji, ANKO stał się członkiem EHEDG i rozpoczął projektowanie maszyn spożywczych w oparciu o zasady EHEDG. Oznacza to, że ich maszyna została zaprojektowana w sposób higieniczny, w tym do obsługi żywności, przetwarzania preparatów i pakowania żywności.

Nie? Nie,
nasza maszyna spożywcza
NIE stanie się droższe!

„Wiele osób może mieć obawy co do ceny naszych maszyn ze względu na duże wydatki; w rzeczywistości nasza nowa implementacja systemu produkcji i zarządzania pozwoliła nam wykorzystać mniej czasu, ale stworzyć większy zysk. Jest to korzystne dla wszystkich”. Mówi Richard.

Lepsza maszyna do jedzenia dla Ciebie - ANKO

 • digital signage w szeroko otwartym holu ANKO
 • digital signage w szeroko otwartym holu ANKO
 • digital signage w szeroko otwartym holu ANKO
 • digital signage w szeroko otwartym holu ANKO
Cyfrowe oznakowanie „Welcome” w szeroko otwartym holu ANKO

Jak tylko wejdziesz, szeroko otwarte lobby i cyfrowe oznakowanie z nazwiskiem gościa i flagą kraju są pokazane, aby powitać Cię serdecznie.

Na pierwszym piętrze znajdują się różne sale konferencyjne, a każdy pokój nosi nazwę kwiatu, a jego obraz jest zawieszony na ścianie. Ponownie, nazwa klienta jest wyświetlana poza pokojem. ( ANKO przygotowuje nawet salę modlitwy dla religijnych gości!) W sali konferencyjnej chińska kaligrafia na ścianie jest bardzo artystyczna.

Próby maszyn spożywczych

Przed przybyciem klientów komunikacja odbywa się poprzez e-maile, aby mieć podstawowe zrozumienie potrzeb - żywności, którą klienci chcą wytwarzać i składników. Dlatego też, podczas gdy spotkania odbywają się na pierwszym piętrze, w międzyczasie personel przygotowuje składniki i przygotowuje się do demonstracji sprzętu do przetwarzania żywności na drugim piętrze.

Drugie piętro podzielone jest na dwie sekcje - małe i średnie maszyny do produkcji żywności oraz duże maszyny produkcyjne na linii produkcyjnej. W pokoju możesz zobaczyć dynamiczne formy (formy liczb, kształtów zwierząt, rozmiarów i modnych kształtów) wyświetlane obok maszyny. „Są to nasze cenne aktywa, zaprojektowane przez nasz zespół inżynierów.” - powiedział Richard OuYang.

W sali demonstracyjnej znajduje się wiele różnych typów maszyn, które czekają na próby. Bez przewodów na podłodze, wysoka konstrukcja sufitu pozostawia dużo miejsca dla ludzi. Każda maszyna do produkcji żywności ma swój własny europejski przewód zasilający, aby spełnić wymagania wielu krajów. Jego dobrze zaprojektowany układ przewodów, czystość i jasność miejsca zapewniają całkowicie komfortowe wrażenia dla odwiedzających.

Automatyczne maszyny do inkrustowania i formowania, maszyny Siomai i maszyny do produkcji pieróg , sala demonstracyjna jest wyposażona we wszystkie rodzaje maszyn z gotowymi składnikami, gdy tylko wejdziesz.

Pokój demonstracyjny na 2. piętrze
Pokój do przygotowywania i przygotowywania żywności pozwala wypróbować składniki i przetestować maszynę

W korytarzu znajdują się cyfrowe oznakowania z dynamiczną żywnością z różnych regionów w celu uzyskania informacji dla odwiedzających. „Jest tak wiele produktów spożywczych z różnych krajów, mamy nadzieję, że te informacje pomogą naszym klientom stworzyć różne rynki z nowymi pomysłami”, mówi Richard.

Składniki do twojej maszyny spożywczej

Jest pomieszczenie do przechowywania żywności, dla klientów są składniki, zarówno lokalne, jak i zagraniczne. „Mąki mogą być zróżnicowane w zależności od regionu, w ANKO , gotujemy z mąki, naszej i klientów”, aby pokazać różnice - mówi Richard. „Ponadto, pomieszczenie do przygotowywania i przygotowywania żywności zostało zaprojektowane tak, aby spełniało wymogi higieny żywności, a po jego przygotowaniu przez maszyny do produkcji żywności można gotować, gotować i smażyć na głębokim tłuszczu.”.

Zielony budynek - nasza odpowiedzialność wobec świata

System zbierania wody, energooszczędny materiał budowlany oraz prosty i prosty design cementu, wszystkie są zaprojektowane tak, aby były opłacalne i jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Środowisko pracy ANKO

To spokojne i ekologiczne środowisko pracy. Jeśli spojrzysz na zewnątrz ze szklanej ściany, zobaczysz 80-letnie drzewo rosnące z dobrobytem. Antyki, kaligrafia i chińskie wiersze znajdują się w dynamicznych miejscach z elegancją, a jednocześnie kolorowe meble biurowe dostarczają emocji, aby się z nimi połączyć.

Aby współpracować z innymi, ANKO ma centrum audiowizualne, które może pomieścić ponad 50 osób, gdzie komunikują się, negocjują, uczą się i uczą z ludźmi z różnych krajów, ale wszystkie mają te same zainteresowania - maszynę do żywności.

Filozofia pracy ANKO

ANKO ceni swoich pracowników, dla każdego działu istnieje kolor reprezentujący zespół. A kolor stosuje się również do mebli. Duża przestrzeń do pracy, przyjazne dla środowiska oświetlenie, krzesła biurowe na zamówienie, aranżacje spotkań, kąciki spożywcze, bary i pokoje do odpoczynku, wszystko to jest przytulne i relaksujące.

„Ważne jest zdefiniowanie podstawowych wartości, z których tworzymy naszą kulturę, naszą markę i naszą pracę. Ogólnie mamy nadzieję, że nasze środowisko może stworzyć przyjemne i relaksujące środowisko pracy, aby wygenerować więcej pomysłów i osiągnąć wspólne cele”. powiedział Robert OuYang, prezes ANKO .

 • Zielony budynek - nasza odpowiedzialność wobec świata
 • Zielony budynek - nasza odpowiedzialność wobec świata

Pracuj ciężko,
Graj ostro!

ANKO Halloween party

Imprezy Halloween, przyjęcia urodzinowe i zajęcia są regularnie organizowane w ANKO . Aby uczcić Halloween w nowej lokalizacji, wszyscy mieli na sobie kostium halloweenowy i nałożono przerażający makijaż halloweenowy tylko dla zabawy!

 • ANKO Halloween party
 • ANKO Halloween party

SEKCJE ARTYKUŁOWE

KATEGORIA PRODUKTU


WYŚLIJ ZAPYTANIE
pytaj teraz
READY-eSUPPORT
Aby uzyskać LIVE HELP , wystarczy kliknąć „Live Help Desk”, a nasi specjaliści będą wkrótce z Tobą online.
DZIELIĆ

Wyszukaj produkty powiązane


English | Polska | हिन्दी | Română | 日本語 | Português | العربية | فارسی | ไทย | Italiano | Français | Türkçe | Filipino | Dansk | Indonesia | українська | česky | Русский | Ελληνικά | Español | Deutsch | Việt | 한국어 | Nederlands | Close