Anko Food Machine Co., Ltd.
 • Fabryka maszyn do produkcji żywności firmy ANKO o wartości 20 milionów USD
 • Fabryka maszyn do produkcji żywności firmy ANKO o wartości 20 milionów USD
 • Fabryka maszyn do produkcji żywności firmy ANKO o wartości 20 milionów USD

ANKO Big Investment Move dla dostarczania wysokiej jakości żywności

Lepsze urządzenia do produkcji żywności dla Twojego rynku spożywczego

Frezarka CNC 5-osiowa. Zwiększony zespół projektowy. Wysoka produkcja. Rozsądna cena

kropkowany Sekcje:
kropkowany Bieżąca strona: ANKO Big Investment Move dla dostarczania wysokiej jakości żywności

Fabryka maszyn do produkcji żywności firmy ANKO o wartości 20 milionów USD

ANKO za 20 milionów USD zakładu produkującego żywność
ANKO za 20 milionów USD zakładu produkującego żywność

Jeśli celem ANKO jest dążenie do światowego uznania ich maszyn żywnościowych, są one bliżej osiągnięcia swoich celów. Po ponad 30 latach zaopatrzenia w maszyny spożywcze, ANKO zdecydowało się zrobić krok naprzód, duży krok, aby stać się jednym z najlepszych w branży przemysłu spożywczego. Zajęło im to 5 lat i 20 milionów USD, ale ostatecznie zbudowano nowy zakład ANKO .

To było wielkie wow!

Dlaczego firma produkująca maszyny spożywcze zainwestuje 20 milionów USD w swoją nową fabrykę? "Aby rozszerzyć i udoskonalić naszą zdolność produkcyjną i organizacyjną, zdecydowaliśmy się ruszyć, a kiedy już podjęto decyzję, zaczęliśmy szukać ziemi. Jest to duża zmiana, ale wiemy, że trzeba to zrobić, aby się rozwijać". powiedział Richard OuYang, dyrektor generalny ANKO .

Pięć lat później ANKO przeniósł się z pierwotnie ponad 20 000 do 107 000 stóp kwadratowych. ANKO pokazało zupełnie nowy wygląd swoim klientom. Gdy tylko ruch został rozstrzygnięty, ANKO zaczęła rekrutować talenty. Nowa zmiana, nowe cele, ANKO ma wiele planów.

  Celem ANKO jest tworzenie maszyn spożywczych o innowacyjnych konstrukcjach. Oznacza to znalezienie inżynierów, którzy mogą opracowywać maszyny spożywcze o unikalnych wzorach iw końcu przyciągać kupujących na całym świecie. W ciągu roku ANKO chce zwiększyć swoją zdolność produkcyjną poprzez:
 • Potrojenie zdolności produkcji maszyn spożywczych;
 • Zwiększenie całkowitego personelu z 60 do 150 osób;
 • Zwiększenie liczby członków zespołu RD do 35 osób;
 • Uzyskanie patentu na całym świecie, w tym Rosja, kraje Bliskiego Wschodu, USA, Japonia i inne;
 • Wdrażanie japońskiego systemu 5S (już się rozpoczyna);
 • Zakup Młyna CNC 5 osi (przybył w listopadzie);
 • Dodano zespoły zakupów i zasobów.
Centrum danych i serwerownia
 • serwerownia
 • Centrum danych
ANKO pokoju danych i serwerowni

ANKO rozwija się i jest mnóstwo informacji do zabezpieczenia, więc szybkość internetu musi być stabilna. Projektowanie sieci światłowodowych odgrywa kluczową rolę w niezawodności systemu. W ANKO zaimplementowano najnowocześniejsze oprogramowanie, sprzęt i urządzenia, aby chronić wszystkie inwestycje, jest po prostu niesamowite.

Czy wiesz, że możesz zacząć sprzedawać siomai w swoim kraju? Czy wiesz, że istnieje duży potencjał do sprzedaży żywności z innych krajów? ANKO od ponad 30 lat sprzedaje maszyny do produkcji żywności w ponad 106 krajach. Zebrana wiedza o jedzeniu i budowanie maszyn spożywczych / doświadczenia w projektowaniu są zapisywane w centrum danych. Nowo wybudowane duże centrum danych jest tworzone w celu uzyskania dostępu w dowolnym czasie. Wszystkie informacje o klientach, składniki żywności i projekty są przechowywane w centrum danych.

Lepsze środowisko. lepsza wydajność
Jeden - zatrzymaj produkcję swojej maszyny do produkcji żywności

Aby kontrolować jakość każdej maszyny do produkcji żywności, ANKO jest w 100% zaangażowane w każdą część projektowania i produkcji - od zakupu materiałów, prototypowania, produkcji po wysyłkę. Przy 25% wzroście liczby inżynierów z RD, komory formowania formy, która wytwarza od 800 do 900 form rocznie i młyna CNC z 5 osiami, ANKO zajmuje się kompleksową produkcją.

 • ANKO zapewnia miejsce pracy, które jest duże i jasne, aby pracownicy mogli pracować wygodnie i bezpiecznie
 • 10-metrowy schowek na części i akcesoria do żywności
Obszar produkcyjny zlokalizowany w budynku B.
Dwa 40-stopowe ciężarówki do przewozu kontenerów

Co jest ważne dla kupującego? Bez opóźnień! W ANKO istnieje duży obszar wysyłki, który pozwala dwóm 40-stopowym kontenerom załadować sprzęt do przetwarzania żywności w tym samym czasie, co pokazuje ich wysoką zdolność ładowania maszyn. ANKO gwarantuje Ci sprawny proces pracy, aby zapewnić, że twoja maszyna zostanie dostarczona na czas.

Projekt EHEDG dla Twojego urządzenia spożywczego

Pierwszy dostawca w Azji, ANKO został członkiem EHEDG i rozpoczął projektowanie maszyn spożywczych w oparciu o zasady EHEDG. Oznacza to, że ich maszyna została zaprojektowana w sposób higieniczny, w tym obsługa żywności, przetwarzanie preparatów i pakowanie żywności.

Nie? Nie,
nasza maszyna do żywności
NIE staną się droższe!

"Wiele osób może mieć obawy związane z ceną naszych maszyn ze względu na duże wydatki, w rzeczywistości nasza nowa produkcja i wdrożenie systemu zarządzania pozwoliły nam poświęcić mniej czasu, ale aby wygenerować więcej zysków, jest to korzystne dla wszystkich." Mówi Richard.

Lepsza maszyna spożywcza dla Ciebie - ANKO

 • cyfrowe oznakowanie w szeroko otwartym lobby ANKO
 • cyfrowe oznakowanie w szeroko otwartym lobby ANKO
 • cyfrowe oznakowanie w szeroko otwartym lobby ANKO
 • cyfrowe oznakowanie w szeroko otwartym lobby ANKO
Znak powitalny "Witamy" w szeroko otwartym lobby ANKO

Jak tylko wejdziesz, szeroko otwarty hol i cyfrowe oznakowanie z nazwą odwiedzającego i flagą kraju pokażą ci, jak ciepłe powitanie.

Na 1. piętrze znajdują się różne sale konferencyjne, a każdy pokój nosi nazwę kwiatu, a jego obraz zawieszony jest na ścianie. Ponownie, nazwa klienta jest wyświetlana poza pokojem. ( ANKO przygotowuje nawet salę modlitewną dla gości religijnych!) Wewnątrz sali konferencyjnej chińska kaligrafia na ścianie jest bardzo artystyczna.

Testy maszyn spożywczych

Zanim klienci dotrą na miejsce, komunikacja odbywa się za pośrednictwem wiadomości e-mail w celu zrozumienia potrzeb - żywności, którą klienci chcą produkować i składników. Dlatego też, podczas gdy spotkania odbywają się na 1 piętrze, personel przygotowuje składniki i przygotowuje się do demonstracji sprzętu do przetwarzania żywności na drugim piętrze.

Drugie piętro podzielone jest na dwie sekcje - małe i średnie maszyny do produkcji żywności oraz duże maszyny do produkcji żywności. W pomieszczeniu widać dynamiczne formy (formy liczb, kształty zwierząt, rozmiary i resenty modne kształty) wyświetlane obok maszyny. "To nasze cenne aktywa, które zostały zaprojektowane przez nasz zespół inżynierów.", Powiedział Richard OuYang.

W sali demonstracyjnej znajduje się wiele różnych maszyn, które czekają na testy. Bez drutu na podłodze, wysoki sufit pozostawia wiele miejsca dla ludzi. Każda maszyna do produkcji żywności ma własny europejski standardowy przewód zasilający, który spełnia wymagania wielu krajów w zakresie zasilania. Dobrze zaprojektowany układ drutu, czystość i jasność miejsca zapewniają całkowicie komfortowe wrażenia dla odwiedzających.

Automatyczne maszyny do inkrustacji i formowania, maszyny siomai maszyny do produkcji pieróg , sala demonstracyjna jest wyposażona we wszystkie rodzaje maszyn z gotowymi składnikami, jak tylko wejdziesz.

Pokój pokazowy na 2 piętrze
Pomieszczenie do przygotowywania i przygotowywania posiłków pozwala wypróbować swoje składniki i przetestować maszynę

Na korytarzu znajdują się cyfrowe oznakowania z dynamicznymi produktami spożywczymi z różnych regionów, na których można znaleźć referencje odwiedzającego. "Jest tak wiele produktów spożywczych z różnych krajów, mamy nadzieję, że te informacje pomogą naszym klientom stworzyć nowe rynki z nowymi pomysłami", mówi Richard.

Składniki twojej maszyny do żywności

Jest pomieszczenie do przechowywania żywności, są składniki, zarówno lokalne, jak i zagraniczne, aby klienci mogli produkować żywność. "Mąki można zmieniać w zależności od regionu, w ANKO , gotowaliśmy z mąki, z naszych i klientów", aby pokazać różnice ", mówi Richard. "Ponadto pomieszczenie do przygotowywania i przygotowywania posiłków zostało zaprojektowane zgodnie z wymogami higieny żywności i można gotować, gotować, gotować i smażyć po przygotowaniu przez maszyny do produkcji żywności.".

Zielony budynek - nasza odpowiedzialność za glob

System zbierania wody, energooszczędny materiał budowlany oraz prosty i prosty projekt cementu, wszystkie są zaprojektowane tak, aby były opłacalne i jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Środowisko pracy ANKO

To spokojne i zielone środowisko pracy. Jeśli wyjrzysz na zewnątrz ze szklanej ściany, zobaczysz 80-letnie drzewo rosnące z dobrobytem. Antyki, kaligrafia i chińskie wiersze znajdują się w dynamicznych miejscach z elegancją, a jednocześnie kolorowe meble biurowe dostarczają emocji, by się z tym zmieszać.

Aby współpracować z innymi, ANKO ma centrum audiowizualne, które może pomieścić ponad 50 osób, gdzie komunikuje się, negocjuje, uczy się i uczy z ludźmi z różnych krajów, ale wszyscy mają takie same zainteresowania - maszynę do żywności.

ANKO - filozofia pracy

ANKO ceni swoich pracowników, dla każdego działu istnieje kolor reprezentujący zespół. Kolor jest również stosowany do mebli. Duża przestrzeń dla obszaru roboczego, przyjazny dla środowiska projekt oświetlenia, wykonane na zamówienie krzesła biurowe, miejsca spotkań, boiska, bary i pokoje do odpoczynku, wszystko to jest przytulne i relaksujące.

"Ważne jest zdefiniowanie podstawowych wartości, z których tworzymy naszą kulturę, naszą markę i naszą pracę. Ogólnie rzecz biorąc, mamy nadzieję, że nasze środowisko może stworzyć zabawne i relaksujące środowisko pracy, aby generować więcej pomysłów i osiągać wspólne cele.", powiedział Robert OuYang, prezes ANKO .

 • Zielony budynek - nasza odpowiedzialność za glob
 • Zielony budynek - nasza odpowiedzialność za glob

Pracuj ciężko,
Graj ostro!

ANKO impreza z okazji Halloween

Halloweenowe przyjęcia, przyjęcia urodzinowe i zajęcia odbywają się regularnie w ANKO . Aby uczcić Halloween w nowym miejscu, wszyscy mieli na sobie kostiumy halloweenowe i zakładali przerażający makijaż na Halloween tylko dla zabawy!

 • ANKO impreza z okazji Halloween
 • ANKO impreza z okazji Halloween

KATEGORIA PRODUKTU


WYŚLIJ ZAPYTANIE
zapytaj teraz
READY-eSUPPORT
W przypadku LIVE HELP , wystarczy kliknąć "Live Help Desk", nasi specjaliści wkrótce będą z Tobą w Internecie.
DZIELIĆ

Wyszukaj powiązane produkty


English | Polska | हिन्दी | Română | 日本語 | Português | العربية | فارسی | ไทย | Italiano | Français | Türkçe | Filipino | Dansk | Indonesia | українська | česky | Русский | Ελληνικά | Español | Deutsch | Việt | 한국어 | Nederlands | Close