Anko Gıda Makine Ltd
 • ANKO 20 Milyon Dolarlık Gıda Hazırlama Makine Fabrikası
 • ANKO 20 Milyon Dolarlık Gıda Hazırlama Makine Fabrikası
 • ANKO 20 Milyon Dolarlık Gıda Hazırlama Makine Fabrikası

ANKO Yüksek Kalite Gıda Makinası Tedarikinde Büyük Yatırım Hareketi

Yiyecek Marketiniz için Daha İyi Yemek Hazırlama Ekipmanları

CNC 5 Eksen Değirmeni. Artan Tasarım Ekibi. Yüksek Üretim. Makul maliyet

noktalı Bölümler:
noktalı Şu sayfası: ANKO Yüksek Kaliteli Gıda Makine ANKO Büyük Yatırım Hareketi

ANKO 20 Milyon Dolarlık Gıda Hazırlama Makine Fabrikası

ANKO 20 milyon USD'lik gıda hazırlama makinesi fabrikası
ANKO 20 milyon USD'lik gıda hazırlama makinesi fabrikası

ANKO amacı, gıda makinelerinin dünya çapında tanınmasını sağlamak ise hedeflerine ulaşmaya daha yakın oldukları anlamına gelir. Gıda makine tedarikinin 30 yılı aşkın süredir ANKO , gıda üreten makine endüstrisinde en iyilerden biri olmak için bir adım daha ileri, büyük bir adım atmaya karar verdi. Onlara 5 yıl 20 milyon dolar kazandırdı, fakat nihayet ANKO yeni tesisi inşa edildi.

Büyük bir vay oldu!

Bir gıda makinesi şirketi neden yeni tesislerinde 20 milyon USD yatırım yapacaktı? "Üretim ve organizasyon kabiliyetimizi arttırmak ve geliştirmek için hareket etmeye karar verdik, karar verildikten sonra arazi aramaya başladık, büyük bir değişiklik ama büyümek için yapılması gerektiğini biliyoruz" dedi. ANKO genel müdürü Richard OuYang "dedi.

Beş yıl sonra, ANKO , aslen 20.000'den 107.000 feet kare taşındı. ANKO , müşterilerine tamamen yeni bir görünüm ve his gösterdi. Hareket sona ANKO yeteneğini almaya başladı. Yeni değişim, yeni hedefler, ANKO birçok planı var.

  ANKO amacı yenilikçi tasarımlar ile gıda makineleri oluşturmaktır. Bu, benzersiz tasarımlar ile gıda makineleri geliştirebilen mühendislerin bulunması ve sonuç olarak dünya çapındaki alıcıların ilgisini çekmesi anlamına geliyor. ANKO , bir yıl içerisinde üretim kapasitesini aşağıdaki ANKO artırmak istiyor:
 • Üçlü gıda makinesi üretim kapasitesi;
 • Toplam personeli 60 ila 150 kişiye çıkarmak;
 • RD ekibi üyeliğini 35 kişiye çıkarmak;
 • Rusya, Ortadoğu ülkeleri, ABD, Japonya ve daha fazlasını kapsayan dünya çapında patent alınması;
 • Japon 5S sisteminin uygulanması (zaten başlatılıyor);
 • CNC 5 Eksen Değirmeni Satın Alınması (Kasım'da geldi);
 • Satın alma ve envanter ekibi eklendi.
Veri Merkezi ve Sunucu Odası
 • sunucu odası
 • veri merkezi
ANKO veri odası ve sunucu odası

ANKO genişliyor ve güvenli bilgi için bir sürü var, bu yüzden internet hızı istikrarlı olmalı. Fiber optik ağ tasarımı, sistem güvenilirliğinde çok önemli bir rol oynamaktadır. ANKO , markaya yeni gelen güncel yazılım, donanım ve cihazlar tüm yatırımları korumak için uygulanmıştır, sadece şaşırtıcıdır.

Ülkenizde siomai satmaya başlayabileceğinizi biliyor musunuz? Başka ülkelerden gıdalar satmanın büyük bir potansiyeli olduğunu biliyor musunuz? ANKO 106 yılı aşkın süredir 30 yılı aşkın süredir gıda üreten makineler satmaktadır. Onların toplanan gıda bilgisi ve gıda makine yapımı / deneyimi tasarlama tüm veri merkezinde kaydedilir. Yeni inşa edilen büyük veri merkezi her an erişim için yaratılmıştır. Müşterilerinin tüm bilgileri, yiyecek maddeleri ve tasarımları, hepsi veri merkezinde saklanmaktadır.

Daha iyi çevre. daha iyi verimlilik
Yiyecek hazırlama makineniz için tek elden üretim

Her gıda işleme makinesinin kalitesini kontrol etmek için, ANKO , malzeme satınalma, prototiplendirme, imalattan gemiye nakliye gibi tasarım ve imalatın her bir parçasında% 100 yer almaktadır. ANKO , yıllık 800 ila 900 kalıp ve bir CNC 5 eksenli değirmen üreten bir kalıp geliştirme odası olan RD mühendislerinin% 25'lik bir artışıyla tek adımda üretim yapmaya adamıştır.

 • ANKO , çalışanlar için rahat ve güvenli çalışması için büyük ve parlak bir işyeri sunmaktadır.
 • Gıda makine parçaları ve aksesuarları için 10 metre yüksekliğinde depo odası
B binasında bulunan üretim alanı
İki adet 40 footer konteynerli kamyon

Bir alıcı için neyin önemli? Gecikme yok! ANKO iki adet 40 metrelik konteynır kamyonunun aynı anda gıda işleme ekipmanı yüklemesine olanak tanıyan geniş bir nakliye alanı var; bu da yüksek makine yükleme kapasitesini gösteriyor. ANKO , makinenizin zamanında teslim edilmesini sağlamak için düzgün bir çalışma süreci garantisi vermektedir.

Gıda makineniz için EHEDG tasarımı

Birinci Tedarikçi Asya'da olan ANKO , EHEDG üyesi oldu ve EHEDG kurallarına dayalı gıda makineleri tasarlamaya başladı. Bu, makinelerinin yiyecek işleme, hazırlama işlemi ve gıdaların ambalajlanması gibi hijyenik olarak tasarlandığı anlamına gelir.

Hayır hayır,
gıda makinemiz
Daha pahallı OLACAKTIR!

"Birçok kişi, büyük harcamalar nedeniyle makinelerimizin fiyatıyla ilgili kaygılar gösterebilir; aslında, yeni üretim ve yönetim sistemimiz sayesinde daha az zaman kullanmamıza izin verdik, ancak daha fazla kazanç elde ettik, herkes için bir kazan-kazan." Richard söyledi.

Sizin için daha iyi bir gıda makinesi - ANKO

 • ANKO geniş lobisinde dijital tabela
 • ANKO geniş lobisinde dijital tabela
 • ANKO geniş lobisinde dijital tabela
 • ANKO geniş lobisinde dijital tabela
ANKO geniş lobisinde "hoş geldiniz" dijital tabela

İçeri girer girmez, geniş açık lobi ve ziyaretçinin adı ve ülkesinin bayrağı olan bir dijital tabelanız, sıcak karşılamanızı sağlayacak şekilde gösterilir.

1. katta çeşitli toplantı salonları bulunur ve her odaya bir çiçek adı verilir ve boyası duvara asılır. Yine, müşterinin adı oda dışında görüntülenir. ( ANKO dini ziyaretçilere namaz ANKO olsa dahi!) Toplantı odasında, duvardaki Çin hattı çok sanatsaldır.

Gıda makine denemeleri

Müşteriler gelmeden önce, ihtiyaçların temel bir anlayışa sahip olması için e-postayla iletişim yapılır - müşterilerin yapmak istedikleri yiyecekler ve içerikler. Bu nedenle, 1. katta toplantılar yapılırken, malzemeleri hazırlayan ve 2. kattaki gıda işleme ekipmanını tanıtmaya hazır personel görev yapıyor.

2. kat, küçük ve orta boy gıdalar üreten makineler ile büyük veya üretim hattı gıda makineleri olmak üzere iki kısma ayrılmıştır. Odaya, makinenin yanında görüntülenen dinamik kalıpları (sayıların kalıpları, hayvan şekilleri, boyutları ve yeniden modaya uygun şekilleri) görebilirsiniz. Richard OuYang, "Mühendislik ekibimiz tarafından tasarlanan değerli varlıklarımız bunlar." Dedi.

Gösteri odasında, orada oturan ve denemeleri bekleyen çok çeşitli makineler var. Zeminde hiçbir kabloların oturmadığı yüksek tavan tasarımı, insanlar için geniş bir alan bırakıyor. Her yiyecek hazırlama makinesi, birden fazla ülkenin güç gereksinimlerini karşılamak için kendi Avrupa standart güç kablosuna sahiptir. İyi tasarlanmış tel düzenlemesi, yerin temizliği ve parlaklığı ziyaretçileri için tamamen rahat bir deneyim sunar.

Otomatik kaplama ve şekillendirme makineleri, siomai makineleri ve Börek yapma makineleri ile birlikte, gösteri odası, içeri girdiğiniz anda hemen hazır malzemelerle her türlü makine ile donatılmıştır.

2. kattaki gösteri odası
Yemek hazırlama ve hazırlama odası, malzemelerinizi denemenizi ve makineyi denemenizi sağlar.

Koridorda, ziyaretçilerin referansları için farklı bölgelerden dinamik gıdalar içeren dijital tabelalar var. Richard, "Farklı ülkelerden çok gıdalar var, bu bilgilerin müşterilerimize yeni fikirlerle farklı pazarlar yaratmalarına yardımcı olabileceğini umuyoruz" diyor.

Gıda makinenizin bileşenleri

Bir yiyecek saklama odası var, müşterilerin yiyecek hazırlaması için hem yerel hem de yurtdışından malzemeler var. Richard, "Unlar, bölgelere göre farklılıklar gösterebilir, ANKO , hem unlar, hem bizim hem de müşterilerimiz arasında farklılıkları göstermek için pişiririz" diyor. "Buna ek olarak, yiyecek hazırlama ve hazırlama odası, gıda hijyeni nitelikleri karşılamak üzere tasarlanmıştır ve yiyecek hazırlama makineleri ile yaptıktan sonra buharı pişirip kaynatabilir ve derin kızartma yapabilirsiniz.".

Yeşil bina - dünyaya karşı sorumluluğumuz

Su toplama sistemi, enerji tasarruflu yapı malzemesi ve kolay ve basit çimento tasarımı, hepsi de maliyet açısından etkili olacak şekilde tasarlanmıştır ve aynı zamanda çevre dostu olmaktadır.

ANKO Çalışma Ortamı

Barışçıl ve yeşil bir çalışma ortamı. Cam duvardan dışarıya bakarsanız, 80 yıllık bir servetle büyüyen bir ağaç görürsünüz. Antika, kaligrafi ve Çin şiirleri şıklığı ile dinamik yerlerde bulunur ve aynı zamanda renkli ofis mobilyaları ile karıştırılarak bir miktar heyecan uyandırır.

Başkaları ile birlikte çalışabilmek için, ANKO iletişim kurduğu, pazarlık ettiği, farklı ülkelerden insanlarla birlikte eğitim almış ve öğrettiği 50'den fazla kişiyi ağırlayacak bir görsel-işitsel merkezi vardır, ancak hepsi aynı ilgi alanına sahiptir - gıda makinesi.

ANKO çalışma felsefesi

ANKO çalışanlarını önemsiyor, her departman için ekibi temsil edecek bir renk var. Ve renk mobilya üzerine de uygulanır. Çalışma alanı için geniş alan, Eko dostu aydınlatma tasarımı, ısmarlama ofis koltuğu, toplantı düzenlemeleri, yemek alanları, barlar ve dinlenme odaları, tüm kurulum rahat ve dinlendirici.

"Kültürümüzü, markamızı ve çalışmamızı yarattığımız temel değerleri tanımlamak önemlidir Genel olarak, daha fazla fikir üretmek ve karşılıklı hedeflere ulaşmak için çevremizin eğlenceli ve rahat bir çalışma ortamı oluşturabileceğini umuyoruz" dedi. dedi ANKO Başkanı Robert OuYang.

 • Yeşil bina - dünyaya karşı sorumluluğumuz
 • Yeşil bina - dünyaya karşı sorumluluğumuz

Çok çalış,
sert oyna!

ANKO Cadılar Bayramı partisi

Cadılar Bayramı partileri, doğum günü partileri ve etkinlikleri düzenli olarak ANKO . Yeni konumda Cadılar Bayramı'nı kutlamak için herkes bir cadılar bayramı kılık kıyafeti giyiyordu ve sadece eğlenmek için ürkütücü cadılar bayramı makyajını giyiyordu!

 • ANKO Cadılar Bayramı partisi
 • ANKO Cadılar Bayramı partisi

ÜRÜN KATEGORİSİ


SORUŞTURMA GÖNDERİNİZ
şimdi sormak
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , "Canlı Yardım Masası" na tıklamanız yeterli, uzmanlarımız kısa sürede sizinle birlikte olacak.
PAY

İlgili Ürünler Ara


English | Polska | हिन्दी | Română | 日本語 | Português | العربية | فارسی | ไทย | Italiano | Français | Türkçe | Filipino | Dansk | Indonesia | українська | česky | Русский | Ελληνικά | Español | Deutsch | Việt | 한국어 | Nederlands | Close