Anko Gıda Makine Ltd
 • ANKO'nun 20 Milyon USD Gıda Yapma Makinesi İşletmesi
 • ANKO'nun 20 Milyon USD Gıda Yapma Makinesi İşletmesi
 • ANKO'nun 20 Milyon USD Gıda Yapma Makinesi İşletmesi

Yüksek Kaliteli Gıda Makine Temini İçin ANKO Büyük Yatırım Hareketi

Yiyecek Pazarınız İçin Daha İyi Yiyecek Hazırlama Ekipmanları

CNC 5 Eksen Değirmen Artan Tasarım Ekibi. Yüksek Üretim Uygun Maliyet

noktalı Bölümler:
noktalı Mevcut sayfa: Yüksek Kaliteli Gıda Makine Temini için ANKO Büyük Yatırım Hareketi

ANKO 'nun 20 Milyon USD Gıda Yapma Makinesi İşletmesi

ANKO'nun 20 milyon dolarlık gıda üretim tesisi
ANKO 'nun 20 milyon dolarlık gıda üretim tesisi

ANKO amacı, gıda makinelerinin dünya tarafından tanınmasını sağlamaksa, hedeflerine ulaşmaya daha yakındır. 30 yılı aşkın gıda makinesi tedarikinin ardından, ANKO , gıda endüstrisinde en iyilerden biri olmaya, büyük bir adım daha bir adım atmaya karar verdi. Onları 5 yıl 20 milyon ABD doları aldı, ama sonunda, ANKO yeni tesisi kuruldu.

Büyük bir vay oldu!

Bir gıda makinesi şirketi neden yeni tesislerine 20 milyon USD yatırım yapsın? “Üretim ve organizasyon kapasitemizi genişletmek ve geliştirmek için hareket etmeye karar verdik. Karar verildikten sonra arazi aramaya başladık. Bu büyük bir değişiklik ama büyümek için yapılması gerektiğini biliyoruz.” ANKO genel müdürü Richard OuYang dedi.

Beş yıl sonra, ANKO aslen 20.000'den 107.000 metrekareye çıktı. ANKO , müşterilerine tamamen yeni bir görünüm ve his gösterdi. Hareket yerleştikten hemen sonra, ANKO yetenek toplamaya başladı. Yeni değişim, yeni hedefler, ANKO birçok planları var.

  ANKO amacı, yenilikçi tasarımlara sahip gıda makineleri oluşturmaktır. Bu, benzersiz tasarımlı gıda makineleri geliştirebilecek ve sonunda dünya çapındaki alıcıları çekecek mühendisler bulmak anlamına gelir. Bir yıl içinde, ANKO üretim kapasitelerini şu seviyelerde artırmak istiyor:
 • Üçlü gıda makinası üretim kapasitesi;
 • Toplam çalışan sayısını 60'tan 150 kişiye çıkarmak;
 • RD ekibine üyeliği 35 kişiye kadar yükseltmek;
 • Rusya, Orta Doğu ülkeleri, ABD, Japonya ve daha fazlasını içeren dünya çapında patent alma;
 • Japon 5S sisteminin uygulanması (zaten başlıyor);
 • Bir CNC 5 Eksenli Değirmen Satın Alma (Kasım ayında geldi);
 • Satınalma ve envanter ekipleri eklendi.
Veri Merkezi ve Sunucu Odası
 • sunucu odası
 • veri merkezi
ANKO veri odası ve sunucu odası

ANKO genişliyor ve güvence altına alınacak çok fazla bilgi var, bu yüzden internet hızının sabit olması gerekiyor. Fiber optik ağ tasarımı, sistem güvenilirliğinde önemli bir rol oynar. ANKO , tüm yatırımları korumak için yepyeni güncel yazılım, donanım ve donanımlar uygulandı, bu şaşırtıcı.

Ülkenizde siomai satmaya başlayabileceğinizi biliyor musunuz? Diğer ülkelerden yiyecek satmak için büyük bir potansiyel olduğunu biliyor musunuz? ANKO , 106'dan fazla ülkede 30 yılı aşkın bir süredir gıda makineleri satmaktadır. Toplanan gıda bilgileri ve gıda makineleri geliştirme / tasarlama deneyimlerinin tümü veri merkezinde saklanır. Yeni inşa edilen büyük veri merkezi her zaman erişim için yaratılmıştır. Tüm müşterilerinin bilgileri, gıda maddeleri ve tasarımları, hepsi veri merkezinde saklanır.

Daha iyi ortam daha iyi verimlilik
Gıda yapım makineniz için tek elden üretim

Her gıda üretim makinesinin kalitesini kontrol etmek için, ANKO malzeme satın alma, prototipleme, imalattan gemiye kadar her türlü tasarım ve üretimin% 100'ünü kapsıyor. RD mühendislerinin sayısındaki% 25'lik bir artış, yılda 800 ila 900 kalıp yapan bir kalıp geliştirme odası ve bir CNC 5 eksenli değirmenle ANKO , tek elden üretim sağlamaya kendini adamıştır.

 • ANKO, çalışanların rahat ve güvenli çalışması için büyük ve aydınlık bir iş ortamı sağlar.
 • Gıda makine parçaları ve aksesuarları için 10 metrelik depo
B binasında bulunan üretim alanı
İki 40 altbilgi konteyner kamyonu

Bir alıcı için önemli olan nedir? Gecikme yok! ANKO , iki adet 40 fit konteynır kamyonunun aynı anda gıda işleme ekipmanını yüklemesine izin veren geniş bir nakliye alanı var ve bu da yüksek makine yükleme kapasitelerini göstermektedir. ANKO , makinenizin zamanında teslim edilmesini sağlamak için sorunsuz bir çalışma sürecini garanti eder.

Gıda makineniz için EHEDG tasarımı

Asya'daki 1. Tedarikçi olan ANKO , EHEDG'ye üye oldu ve EHEDG kurallarına göre gıda makineleri tasarlamaya başladı. Bu, makinelerinin hijyenik olarak, gıda işleme, hazırlama işlemleri ve gıdaların paketlenmesi de dahil olmak üzere tasarlandığı anlamına gelir.

Hayır hayır,
bizim yemek makinemiz
Daha pahalı olmayacak!

“Birçok kişi büyük harcamalar nedeniyle makinelerimizin fiyatı konusunda endişelendirebilir; aslında, yeni üretim ve yönetim sistemi uygulamalarımız daha az zaman kullanmamızı ancak daha fazla kar elde etmemizi sağladı. Bu herkes için bir kazan-kazan” dedi. Richard diyor.

Sizin için daha iyi bir gıda makinesi - ANKO

 • ANKO'nun geniş açık lobisinde dijital tabela
 • ANKO'nun geniş açık lobisinde dijital tabela
 • ANKO'nun geniş açık lobisinde dijital tabela
 • ANKO'nun geniş açık lobisinde dijital tabela
ANKO geniş açık lobisinde "Hoş Geldiniz" dijital tabela

İçeri girer girmez, geniş açık lobi ve ziyaretçinin adı ve ülkenin bayrağını içeren dijital bir tabela gösteriliyor.

1. katta, çeşitli toplantı odaları vardır ve her oda bir çiçekten sonra adlandırılır ve resmi duvara asılır. Yine müşterinin adı odanın dışında gösterilir. ( ANKO dini ziyaretçiler için bir dua odası bile hazırlar!) Toplantı odasının içinde, duvardaki Çin kaligrafi çok sanatsal.

Gıda makinası denemeleri

Müşteriler gelmeden önce, ihtiyaçları (müşterilerin yapmak istediği yiyecekleri ve malzemeleri) temel bir anlayışa sahip olmak için e-posta yoluyla iletişim kurulur. Bu nedenle, 1. katta toplantılar yapılırken, bu arada, 2. Katta malzemeler hazırlayan ve gıda işleme ekipmanını göstermeye hazır bulunan personel bulunmaktadır.

2. kat iki bölüme ayrılmıştır - küçük ve orta büyüklükte gıda makineleri ve büyük veya üretim hattı gıda makineleri. Odada, makinenin yanında görüntülenen dinamik kalıpları (sayı kalıpları, hayvan şekilleri, ebatlar ve yeniden şekillendirilmiş moda şekiller) görebilirsiniz. Richard OuYang, "Onlar bizim mühendislik ekibimiz tarafından tasarlanan değerli varlıklarımızdır." Dedi.

Gösteri odasında denemeler için bekleyen birçok farklı tipte makine var. Zeminde oturan hiçbir tel bulunmayan yüksek tavan tasarımı, insanlar için çok fazla alan bırakır. Her gıda makinesi, birden fazla ülkenin güç gereksinimlerini karşılamak için kendi Avrupa standart güç kablosuna sahiptir. İyi tasarlanmış tel düzenlemesi, mekanın temizliği ve parlaklığı ziyaretçilerine tamamen konforlu bir deneyim sunar.

Otomatik sarma ve şekillendirme makineleri, siomai makineleri ve Börek makineleri, gösteri odası, içeri girer girmez hazır malzemelerle hazırlanmış her türlü makineyle donatılmıştır.

2. kattaki gösteri odası
Yiyecek hazırlama ve hazırlama odası, malzemelerinizi denemenizi ve makineyi test etmenizi sağlar

Koridorda, ziyaretçilerin referansları için farklı bölgelerden gelen dinamik yiyeceklerin bulunduğu dijital tabelalar var. Richard, "Farklı ülkelerden pek çok yiyecek var, bu bilgilerin müşterilerimizin farklı pazarlar yaratmasına yardımcı olabileceğini umuyoruz." Diyor.

Makineniz için malzemeler

Bir yemek odası var, müşterilerin yemek yapması için hem yerel hem de yurtdışından malzemeler var. Richard, “Bölgelere göre değişkenlik gösterebilir, ANKO hem bizlerle hem de müşterilerimizle yemek pişiririz” diyor. "Buna ek olarak, yemek hazırlama ve hazırlama odası, gıda hijyeni niteliklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve yiyecek hazırlama makineleri tarafından yapıldıktan sonra yiyecekleri buharda pişirebilir, pişirebilir, haşlayabilir ve kızartabilirsiniz.".

Yeşil bina - dünyaya karşı sorumluluğumuz

Su toplama sistemi, enerji tasarruflu yapı malzemesi ve kolay ve basit çimento tasarımı, hepsi düşük maliyetli ve aynı zamanda çevre dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

ANKO Çalışma Ortamı

Huzurlu ve yeşil bir çalışma ortamı. Cam duvardan dışarı bakarsanız, 80 yaşında bir ağacın refahla büyüdüğünü görürsünüz. Antikalar, hat sanatı ve Çin şiirleri zerafetle dinamik yerlerde bulunur ve aynı zamanda renkli ofis mobilyaları da onunla karıştırmak için biraz heyecan verir.

Başkalarıyla çalışmak için ANKO , farklı ülkelerden insanlarla iletişim kurdukları, pazarlık yaptıkları, öğrendikleri ve öğrettikleri 50'den fazla kişiyi barındırabilecek, ancak hepsinin aynı ilgi alanlarına sahip bir görsel-işitsel merkezine sahiptir - gıda makinesi.

ANKO çalışma felsefesi

ANKO çalışanlarına değer veriyor, her bölüm için ekibi temsil edecek bir renk var. Ve renk mobilyalara da uygulanır. Çalışma alanı için geniş alan, Çevre dostu aydınlatma tasarımı, ısmarlama ofis sandalyeleri, her zaman toplantı düzenlemeleri, yemek alanları, barlar ve dinlenme için odalar, tüm kurulum rahat ve dinlendiricidir.

“Kültürümüzü, markamızı ve çalışmalarımızı yarattığımız temel değerleri tanımlamamız önemlidir. Genel olarak, çevremizin daha fazla fikir üretmek ve ortak hedeflere ulaşmak için eğlenceli ve rahatlatıcı bir çalışma ortamı yaratabilmesini umuyoruz.”, ANKO Başkanı Robert OuYang dedi.

 • Yeşil bina - dünyaya karşı sorumluluğumuz
 • Yeşil bina - dünyaya karşı sorumluluğumuz

Çok çalış,
sert oyna!

ANKO Cadılar Bayramı partisi

Cadılar Bayramı partileri, doğum günü partileri ve etkinlikler düzenli olarak ANKO düzenlenir. Cadılar bayramını yeni mekanda kutlamak için herkes cadılar bayramı kostümü giyiyor ve sadece eğlenmek için ürkütücü cadılar bayramı makyajı yapıyordu!

 • ANKO Cadılar Bayramı partisi
 • ANKO Cadılar Bayramı partisi

ÜRÜN KATEGORİSİ


Bir soruşturma göndermek
şimdi sor
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , sadece "Canlı Yardım Masası" na tıklamanız yeterli, uzmanlarımız en kısa sürede sizinle birlikte olacaktır.
PAY

İlgili Ürünleri Ara


English | Polska | हिन्दी | Română | 日本語 | Português | العربية | فارسی | ไทย | Italiano | Français | Türkçe | Filipino | Dansk | Indonesia | українська | česky | Русский | Ελληνικά | Español | Deutsch | Việt | 한국어 | Nederlands | Close