Anko Food Machine Co., Ltd.
 • ANKO 20 мільйонів доларів США їжі заводу по виробництву машин 's
 • ANKO 20 мільйонів доларів США їжі заводу по виробництву машин 's
 • ANKO 20 мільйонів доларів США їжі заводу по виробництву машин 's

ANKO Великий інвестиційний Move для високої якості машини їжі Поставка

Краще продуктів харчування Устаткування для виробництва для вашого ринку продуктів харчування

CNC 5 Вісь Mill. Підвищено Design Team. Виробленим. розумна вартість

пунктирний розділи:
пунктирний Поточна сторінка: ANKO Великий інвестиційний Move для високої якості машини їжі Поставка

ANKO 20 мільйонів доларів США їжі заводу по виробництву машин 's

ANKO машина рослинної їжі виготовлення 20 мільйонів доларів США 'пд
ANKO машина рослинної їжі виготовлення 20 мільйонів доларів США 'пд

Якщо метою ANKO є досягнення світового визнання своїх продовольчих машин, то вони ближче до досягнення своїх цілей. Після більш ніж 30 років поставки продуктів харчування машини, ANKO вирішив зробити крок далі, великий крок, щоб стати одним з кращих в харчовій промисловості роблячи машину. Їм треба було 5 років і 20 мільйонів доларів США, але в кінці кінців, ANKO новий завод 's був побудований.

Це був великий вау!

Чому харчова машина компанія інвестує 20 мільйонів доларів у їхньому новому заводі? "Для того, щоб розширити і поліпшити нашу продукцію і можливості організації, ми вирішили рухатися. Після того, як рішення було прийнято, ми почали шукати землю. Це велика зміна, але ми знаємо, що повинно бути зроблено для того, щоб рости." сказав Річард Оуян, генеральний директор ANKO .

П'ять років по тому, ANKO переїхав з спочатку більш ніж 20000 до 107000 квадратних футів. ANKO показав абсолютно новий зовнішній вигляд і їх клієнтам. Як тільки цей крок було вирішено, ANKO почав набирати талант. Нові зміни, нові цілі, ANKO має багато планів.

  ANKO мета "полягає в створенні харчових машин з інноваційним дизайном. Це означає, що знайти інженерів, які можуть розробляти харчові машини з унікальним дизайном і врешті-решт привертають покупців по всьому світу. В протягом року ANKO хотіли б збільшити свої виробничі потужності по:
 • Tripling можливості машинного виробництва харчових продуктів;
 • Збільшення загального персоналу від 60 до 150 осіб;
 • Підвищення членства RD команди до 35 чоловік;
 • У всьому світі патент отримання включаючи Росію, країни Близького Сходу, США, Японії та багато іншого;
 • Впровадження японської системи 5S (вже починаючи);
 • Купівля з ЧПУ 5 Вісь Mill (прибулого в листопаді);
 • Купівля та інвентар команди додали.
Центр обробки даних і серверної кімнати
 • серверній кімнаті
 • центр обробки даних
ANKO 's кімната даних і серверної кімнати

ANKO розширюється , і є багато інформації , щоб забезпечити, таким чином, швидкість інтернету повинна бути стабільною. Конструкція волоконно-оптична мережа грає вирішальну роль в надійності системи. В ANKO , новий уточнений програмне забезпечення, апаратні і ПІЧНІ були реалізовані , щоб захистити все інвестиції, це просто дивно.

Ви знаєте, ви можете почати продавати siomai у вашій країні? Ви знаєте , що є великий потенціал для продажу продуктів харчування з інших країн? ANKO займається продажем продуктів харчування машини для виробництва протягом більше 30 років в більш ніж 106 країнах світу. Їх збирали знання продуктів харчування і харчового обладнання будівництво / проектування досвід все врятовані в центрі обробки даних. Нещодавно збудований центр великих даних створюється для доступу в будь-який час. Вся інформація своїх клієнтів, харчових інгредієнтів, а також конструкцій, всі вони зберігаються в центрі обробки даних.

Поліпшення стану навколишнього середовища. підвищення ефективності
Один - зупинити виробництво для їжі роблячи машину

Для того , щоб контролювати якість кожної їди роблячи машину, ANKO 100% беруть участь у кожній частині дизайну і виробництва - від закупівлі матеріалів, прототипирования, виробництва до відвантаження. Зі збільшенням числа інженерів RD 25%, прес - форма розвивається кімната , яка становить від 800 до 900 форм на рік і CNC 5 осі млини, ANKO прагне забезпечити виробництво однієї зупинки.

 • ANKO забезпечує робоче місце , що є великим і яскравим для співробітників , щоб працювати комфортно і безпечно
 • 10 метрів кімната для зберігання високої частини та приладдя машини їжі
Виробнича площа, яка розташована в будівлі B
Два контейнеровози 40 футер

Що важливо для покупця? Ні зволікань! В ANKO , є велика судноплавна область , яка дозволяє двом 40-футовий контейнеровози для завантаження устаткування для обробки харчових продуктів в той же час, що показує їх високу продуктивність машини завантаження. ANKO гарантує плавний робочий процес , щоб гарантувати , що Ваша машина поставляється вчасно.

EHEDG дизайн для вашої машини їжі

1 - й постачальників в Азії, ANKO стала членом EHEDG і почав проектувати машини харчові , засновані на правилах EHEDG. Це означає, що їх машина призначена гігієнічно включаючи обробку харчових продуктів, обробки підготовки та упаковки харчових продуктів.

Ні ні,
наша їжа машина
Чи не стане дорожчим!

"Багато людей можуть мати побоювання з приводу вартості наших машин через великі витрат ;. Насправді, наша нова продукція та системи управління впровадження дозволило нам використовувати менше часу, але, щоб створити більше прибутку Це безпрограшна для всіх." Каже Річард.

Краще машина їжі для вас - ANKO

 • цифрових вивісок в ANKO широко відкритий лобі 's
 • цифрових вивісок в ANKO широко відкритий лобі 's
 • цифрових вивісок в ANKO широко відкритий лобі 's
 • цифрових вивісок в ANKO широко відкритий лобі 's
"Ласкаво просимо" цифрові вивіски на ANKO розкритого лобістів

Як тільки ви входите, розкриті лобі і цифрових вивісок з ім'ям користувача і прапором країни показані встановити ваш теплий прийом.

На 1 - му поверсі, є різні конференц - залів, і кожен номер названий в честь квітки і його картина вішається на стіну. Знову ж таки, ім'я клієнта відображається поза приміщенням. ( ANKO навіть готує молитовну кімнату для релігійних гостей!) Всередині залу засідань, китайська каліграфія на стіні дуже художньо.

Машини їжі випробування

Перед тим як клієнти прибувають, зв'язок здійснюється через електронну пошту, щоб мати загальне уявлення про потреби - їжі, яку клієнти хотіли б зробити і інгредієнтів. Таким чином, в той час як зустрічі проводяться на 1 - му поверсі, тим часом, є співробітники підготовки інгредієнтів і готується до демонстрації обладнання харчової промисловості на 2 - му поверсі.

2 - й поверх розділений на дві секції - малих і середніх харчових продуктів машини і великий або виробничої лінії харчового обладнання. У кімнаті, ви можете побачити динамічні Прес-форми (форми чисел, форм, розмірів тварин і обурюються модні форми), яка відображається поруч з машиною. "Це наші цінні активи, які розроблені нашою командою інженерів.", Сказав Ричард Оуян.

У демонстраційному залі, є багато різних типів машин сидять там чекають випробування. З ніяких проводів, сидячи на підлозі, високий дизайн стелі залишає багато місця для людей. Кожна їжа роблячи машину має свій власний європейський шнур живлення стандарту для задоволення потреби в енергії декількох країнах. Його добре продумані розташування дроту, чистота і яскравість місця забезпечують цілком зручний досвід для своїх відвідувачів.

автоматична лінія для покриття скоринкою і формування с, siomai машини і Вареник машини для виготовлення, демонстраційний зал оснащений усіма видами машин з готовими до з інгредієнтів , як тільки ви входите.

Демонстраційний зал на 2-му поверсі
приготування їжі і кімната підготовка дозволяє спробувати свої інгредієнти і випробувати машину

В коридорі є цифрові signages з динамічними продуктів харчування з різних регіонів для посилань відвідувача. "Є дуже багато продуктів з різних країн, ми сподіваємося, що ця інформація може допомогти нашим клієнтам створювати різні ринки з новими ідеями.", Каже Річард.

Інгредієнти для вашої машини їжі

Там є приміщення для зберігання продуктів харчування, є інгредієнти, як місцеві, так і з-за кордону, для клієнтів, щоб зробити їжу. "Борошно може змінюватися в залежності від регіонів, в ANKO , ми готуємо б з обома борошні, наші і клієнти ', щоб показати відмінності," говорить Річард. "Крім того, приготування їжі і кімната підготовка призначена зустріч гігієни харчових продуктів кваліфікації, а також ви можете пара, варити, кип'ятити і глибоко смажити їжу після того, як вона зроблена машини для виготовлення харчових продуктів.".

Зелене будівництво - наш обов'язок всьому світу

Система збору води, економії енергії і будівельний матеріал легкий і простий дизайн цемент, всі вони призначені для бути економічно ефективним і в той же час бути екологічно чистими.

ANKO 's Робоче середовище

Це тихий і зелений робочого середовища. Якщо дивитися зовні від скляної стіни, ви побачите 80 років дерево росте з процвітанням. Антикваріат, каліграфія і китайські вірші розташовані в динамічних місцях з елегантністю, і в той же час, барвиста офісні меблі доставляє деяке хвилювання змішуватися з ним.

Для того, щоб працювати з іншими людьми, ANKO має аудіо-візуальний центр , який може вмістити понад 50 осіб, де вони спілкуються, домовлятися, вчитися і вчити з людьми з різних країн, але всі вони мають одні і ті ж інтереси - машини їжі.

ANKO філософія роботи 's

ANKO плекає своїх співробітників, для кожного відділу, є колір , щоб представляти команду. І колір використовується для застосування на меблях, а також. Великий простір для робочої зони, Екологічно чистий дизайн освітлення, виконані на замовлення офісні стільці, домовленості в будь-який час зустріч, фуд-корти, бари і кімнати для відпочинку, всі налаштування затишно і розслаблююча.

"Важливо, щоб визначити основні цінності, з яких ми створюємо нашу культуру, наш бренд, і нашу роботу. В цілому, ми сподіваємося, що наше середовище може створити веселу і розслабляючий робоче середовище для того, щоб генерувати більше ідей і досягнення загальних цілей.", сказав Роберт Оуян, президент ANKO .

 • Зелене будівництво - наш обов'язок всьому світу
 • Зелене будівництво - наш обов'язок всьому світу

Важко працювати,
грай по-дорослому!

ANKO Хеллоуїн

Хеллоуїн вечірки, дні народження і заходи регулярно проводяться в ANKO . Щоб відсвяткувати Хеллоуін в новому місці, кожен був одягнений в костюм Хеллоуїна і надіти моторошного Хеллоуїна макіяж просто для задоволення!

 • ANKO Хеллоуїн
 • ANKO Хеллоуїн

Стаття РОЗДІЛИ

КАТЕГОРІЯ ПРОДУКТУ


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
послати запит
READY-eSUPPORT
Для отримання негайної допомоги, просто натисніть кнопку "Live Help Desk", наші фахівці будуть з вами онлайн в найближчим часом .
ДОЛЯ

Пошук Супутні товари


English | Polska | हिन्दी | Română | 日本語 | Português | العربية | فارسی | ไทย | Italiano | Français | Türkçe | Filipino | Dansk | Indonesia | українська | česky | Русский | Ελληνικά | Español | Deutsch | Việt | 한국어 | Nederlands | Close