Anko Food Machine Co., Ltd.
  • випечений фарширований блинчик
  • випечений фарширований блинчик
  • випечений фарширований блинчик

110 країн 39 років - ANKO харчові машини допомагають вам досягти ринку заморожених продуктів

70% зниження вартості: Як ANKO Food Machine може привести вас до успіху

Що вам потрібно для дивовижних весняних рулонів: мікшер BM-150, 15 хвилин перемішування, щоб зробити краще тісто

пунктирний Розділи:
пунктирний Поточна сторінка: 110 країн 39 років - ANKO харчові машини допомагають вам досягти ринку заморожених продуктів

110 країн 39 років - ANKO не просто продає продовольчу машину. Вони допомагають вам досягти продовольчого ринку

28 вересня, 2017

Клієнт ANKO поставляє приготовану заморожену їжу креветки завдяки багатим ресурсам морепродуктів у В'єтнамі, і з трохи творчості, їх глибокий смажений креветки фарширований блинчик став одним з найпопулярніших страв у країні. Вони зв'язалися з ANKO щодо їх розширення. ANKO продала тисячі харчових машин у більш ніж 110 країн світу за 39 років, а також допомагала численним постачальникам досягти своїх цілей, включаючи економію коштів за допомогою інших засобів, підвищення виробничих потужностей, проектування харчових машин (авто, напів-авто, мультимедіа) -задача), керування рецептами їжі, дизайн заводу і т.д.

  • рулети
  • samosa

Середовища кожної країни різні, включаючи погоду, воду, електроенергію, продукти харчування, інгредієнти та харчові звички; Вам потрібен експерт, щоб допомогти вам. Харчові машини ANKO славляться виробництвом страв з різних кухонь, а це означає, що одну машину можна використовувати для різних харчових виробництв. Їх інженери мають в середньому понад 20 років досвіду машинобудування, і кожен інженер здатний спроектувати з великою гнучкістю. І це важливо, коли мова йде про виробництво харчової машини та економію конструкції. Досвідчені харчові машини ANKO , а також досвід міжнародного продовольчого ринку, можуть зробити ваш бізнес харчовим прибутковим.

70% зниження витрат за допомогою ANKO Food Machine - Як ANKO може привести до ваших найбільш успішних продажів продуктів харчування

Коли ви консультуєтеся з ANKO про машину для харчових продуктів, рекомендується відповідна машина, вивчаються інгредієнти, аналізується, як можна задовольнити очікування місцевих споживачів, і розраховуються витрати. Клієнт і ANKO спілкувалися кілька разів. Коли ціна продовольчої машини була порівняна з іншими, ANKO задав кілька питань. Скільки коштує кілограм листків фарширований блинчик , електроенергії та інгредієнтів? Пізніше ANKO зробив розрахунок і обіцяв 70% зниження витрат. Наприклад, якщо фарширований блинчик креветок коштують один долар, це буде 0,3 долара на аркуш, якщо вони виготовляються на машині. Клієнт був переконаний в явному розрахунку ANKO . 70% вартості є привабливим. Пізніше дегустація продовольства була проведена на Тайвані, на недавно побудованому заводі ANKO 107 000 квадратних футів; всі любили їжу, включаючи персонал клієнта з В'єтнаму. Але як щодо купівлі цілих інгредієнтів у В'єтнамі? Чи змінить аромат пружини? ANKO погодився використовувати інженерного помічника у В'єтнамі з 100% інгредієнтів консультації. Зрештою, клієнт вирішив працювати з ANKO з метою приготування смачних пружинних рулонів, придбавши кілька харчових машин, таких як змішувач BM-150 Batter, BW-400 для зберігання, охолодження та спокою та автоматична фарширований блинчик серії SRP. фарширований блинчик лист виробничої лінії. Сьогодні сертифікована харчова машина клієнта виробляє 450 тис. Листів фарширований блинчик на місяць, легко чистити, а розумні ціни дозволяють їм залишатися конкурентоспроможними на продовольчому ринку.

  • SRPF напівавтоматичний фарширований блинчик і виробнича лінія samos
  • Машина для виготовлення сиома HSM-600
SRPF - лінійка напів-автоматичного фарширований блинчик і самоса
SRPF - 45A (Напівавтоматична фарширований блинчик та лінія виробництва самоса)
Машина для випічки 800 (L) x 1200 (W) x 1900 (H) мм
Наповнювач 1200 (L) x 700 (W) x 1800 (H) мм
Конвеєр 1300 (L) x 600 (W) x 1250 (H) мм
Конвеєр різака 4500 (L) x 800 (W) x 1100 (H) мм
Електрика 37 кВт, 220/380/415 В, 50/60 Гц, 3 фази (можна встановити спеціальну потужність)

Чому ви повинні зробити свій власний лист фарширований блинчик креветки

"Є багато причин, чому ви повинні зробити власні листи з фарширований блинчик тому що це важливо для контролю якості продуктів харчування", - сказав інженер ANKO . Оскільки обгортка з фарширований блинчик є одним з важливих факторів, щоб зробити гарні весняні рулони, а виготовлення аркушів самостійно не тільки може знизити вартість, але й забезпечити якість. Подумайте, коли ви купуєте їх у інших постачальників, як довго обгортка сидить у холодильнику. Якщо процес був скорочений, щоб заощадити час або інгредієнти модифіковані для зниження витрат. Ось ті ризики, які ви берете з купівлі випечений фарширований блинчик інших місцях. Виготовлення фарширований блинчик листів за допомогою власної харчової машини дозволяє доставляти пружини, які є свіжими, ароматними і мають кращу текстуру.

Що вам потрібно для дивовижних весняних рулонів: мікшер BM-150, 15 хвилин перемішування, щоб зробити краще тісто

ANKO -150 змішувач для тіста ANKO

У промисловості заморожених продуктів, зовнішній вигляд і чіткість фарширований блинчик є важливими елементами для хороших продажів, тому процес, який включає функціональну машину для виготовлення листів з фарширований блинчик є надзвичайно важливим. Повільне перемішування, охолодження і спочивання тіста на ніч - це спосіб досягти найкращого результату з фарширований блинчик листів.

Проте тривалий процес неефективний. Бак-змішувач ANKO БМ-150 призначений для економії часу та грошей. Зазвичай, це займає близько години, щоб завершити накладання, і 15 хвилин - це все, що потрібно для змішувача. Тісто є гладким і готовим до використання протягом 15 хвилин, і якщо ви даєте йому сидіти протягом ночі, ви будете отримувати ідеальне змішане тісто з тече консистенція і фантастичний запах на наступний день. Лопаті змішувача обертаються на помірній швидкості (0-250RPM), і вони переносять борошно у воду гладким малюнком і створюють ідеальну суміш, що, як кажуть; у тісті не повинно бути бульбашок, грудок або повітря.

БМ-150
Розмір 900 (L) x 900 (W) x 1,850 (H) мм
Потужність 220/380 / 415В, 50 / 60Гц, 3 фази, 3 кВт
Включає інвертор і насос-передавач тіста
Об'єм бака 150л
Обсяг завантаження 100л
Швидкість 0-250RPM

Зберігання, охолодження та відпочинковий танк - BW-400 - борошно тесто утримується свіжим у всі часи для високоякісних весняних рулонів

Низькотемпературне змішування та зберігання низькотемпературного тесту дозволяють робити високоякісні фарширований блинчик листи. Змішане тісто слід зберігати в призначеному для зберігання стволі, щоб зберегти його свіжим. Скажімо, якщо у вас є індустріальне автоматичне обладнання для виготовлення пружин, що постійно виробляє пружинні рулони, оскільки властивість тіста, виготовленого з пшеничного борошна, змінюється по мірі процесу замішування; отже, консистенція температури є критично важливою, щоб переконатися, що кожен фарширований блинчик однаковий. Для запобігання невизначеності необхідно використовувати резервуар ANKO для контролю температури.

BW-400
Розмір 1200 (L) x 1000 (W) x 1900 (H) мм
Потужність 220/380 / 415В, 50 / 60Гц, 3 фази, 1,9 кВт
Включаючи насос для зливу, систему охолодження та блендер з низькою швидкістю
Об'єм бака 400л
Обсяг завантаження 350л

Серія SRP - автоматична лінія для розкатування фаршированих млинців і самоса

Замість листа фарширований блинчик , Млинці , Млинці , Самоса з сиром , Nalesniki, Samosa, самоса , Crape, або випечений фарширований блинчик доступні за допомогою серії SRP. Після того, як листи кондитерських виробів розрізані, їх підраховують і укладають у стоси на конвеєрі, готовому до упаковки.

Серія ANKO SRP - автоматична виробнича лінія з фарширований блинчик
Серія SRP
Розмір 1800 (H) x 1200 (Ш) x 5800 (D) мм
Електрика 220/380/415 В / 50/60 Гц Ph 3 Фаза
Місткість випечений фарширований блинчик 1200 - 5400 шт / год
Ємність для самоса 3600 - 16200 шт / год
Ширина тіста 220 - 420 мм
Товщина тіста 0,4 - 0,8 мм

СЕКЦІЇ СТАТТІ

КАТЕГОРІЯ ПРОДУКТУ


НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Запитайте зараз
READY-eSUPPORT
Для LIVE HELP , просто натисніть "Live Help Desk", наші фахівці незабаром будуть з вами онлайн.
SHARE

Пошук відповідних продуктів


English | Português | Filipino | العربية | Dansk | česky | Français | Türkçe | Deutsch | हिन्दी | Ελληνικά | Nederlands | 日本語 | Việt | 한국어 | Italiano | فارسی | Русский | ไทย | Polska | Español | українська | Indonesia | Română | Close