Anko Gıda Makine Ltd
  • Spring Roll pasta
  • Spring Roll pasta
  • Spring Roll pasta

110 ülke 39 Yıl - ANKO Gıda Makineleri, Dondurulmuş Gıda Pazarına Ulaşmanıza Yardımcı Olur

% 70 Maliyet Azaltma: ANKO Gıda Makinesi, Başarıya Nasıl Yol Açabilir?

Awesome Spring Rolls için ihtiyacınız olan şeyler: BM-150 Hamur Karıştırıcı, 15 Dakika Karıştırma Süresi En İyi Hamur Yapma

noktalı Bölümler:
noktalı Şu anki sayfa: 110 ülke 39 Yıl - ANKO Gıda Makineleri Dondurulmuş Gıda Pazarına Ulaşmanıza Yardımcı Olur

110 ülke 39 Yıl - ANKO sadece Gıda Makine Satmıyor. Gıda Pazarına Ulaşmanıza Yardımcı Olurlar

28 Eylül 2017

ANKO müşterisi, Vietnam'daki zengin deniz ürünleri kaynakları nedeniyle pişmiş dondurulmuş karides yiyecekleri tedarik ediyor ve biraz yaratıcılıkla, derin kızarmış karides Spring Roll ülkenin en popüler yemeklerinden biri haline geldi. ANKO genişleme konusunda bağlantı ANKO . ANKO , 39 yılı aşkın bir süredir 110'dan fazla ülkeye binlerce gıda makinesi satmış ve sayısız tedarikçinin, diğer yollarla maliyet tasarrufu, üretim kapasitesinin artması, gıda makinesi tasarımı (otomatik, yarı otomatik, çoklu) dahil olmak üzere hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmuştur. - yemek tarifi, yemek tarifi rehberliği, bitki tasarımı vb.

  • börekler
  • samosa'nın

Hava, su, elektrik, yiyecek, içerik ve yeme alışkanlıkları dahil her ülkenin ortamı farklıdır; Size yardımcı olacak bir uzmana ihtiyacınız var. ANKO gıda makineleri, çeşitli mutfaklardan yemekler üretmek için ünlüdür, bu da bir makinenin birden fazla gıda üretimi için kullanılabileceği anlamına gelir. Mühendisleri ortalama 20 yıldan fazla makine mühendisliği deneyimine sahiptir ve her mühendis büyük bir esneklikle tasarlayabilir. Ve bu bir gıda makinesinin üretimi ve maliyet tasarrufu sağlayan tasarımı söz konusu olduğunda önemlidir. ANKO tecrübeli gıda makineleri, uluslararası gıda pazarı deneyimi ile birlikte, yiyecek işinizi kârlı hale getirebilir.

ANKO Gıda Makinasını Kullanarak% 70 Maliyet Azaltma - ANKO En Başarılı Gıda Satışlarınıza Nasıl Yol Açabilir?

ANKO bir gıda makinesi hakkında ANKO , uygun bir makine tavsiye edilir, bileşenler araştırılır, yerel tüketici beklentilerini nasıl karşılayabileceğiniz analiz edilir ve maliyet hesaplanır. Müşteri ve ANKO birkaç kez iletişim ANKO . Gıda makinesi fiyatı diğerleriyle karşılaştırıldığında, ANKO birkaç soru sordu. Bir kilogram Spring Roll sac, elektrik ve malzemenin maliyeti ne kadardır? Daha sonra, ANKO hesaplama yaptı ve% 70 maliyet indirimi sözü verdi. Örneğin, bir karides Spring Roll orijinal olarak bir dolara mal olması durumunda, bir makine tarafından üretilirse levha başına 0,3 dolar olur. Müşteri, ANKO açık hesaplaması ile ikna olmuştu. % 70 oranında maliyet düşürücüdür. Daha sonra Tayvan'da, ANKO'nun yeni inşa edilen 107.000 metrekarelik tesisinde yiyecek tadımı yapıldı; Vietnam'daki müşterinin personeli de dahil olmak üzere herkes yemek severdi. Ama Vietnam'daki tüm malzemeyi satın almaya ne dersin? Yaylı ruloların lezzetini değiştirecek mi? ANKO , Vietnam'da bir mühendisin asistanını% 100 içerik danışmanlığı ile kullanmayı kabul etti. Son olarak, müşteri, BM-150 Meyilli Mikser, BW-400 Meyilli Fırın, Soğutma ve Dinlendirme Tankı ve SRP Serisi otomatik Spring Roll gibi birkaç gıda makinesini satın alarak lezzetli ANKO üretmek için ANKO ile çalışmaya karar verdi. Spring Roll sac üretim hattı. Bugün, müşterinin sertifikalı gıda makinesi ayda 450.000 adet Spring Roll üretiyor, temizlenmesi kolay ve makul fiyatlar gıda pazarında rekabetçi kalmasına olanak sağlıyor.

  • SRPF yarı otomatik Spring Roll ve samos üretim hattı
  • HSM-600 Siomai makinesi
SRPF - yarı otomatik Spring Roll ve samosa üretim hattı
SRPF - 45A (Yarı otomatik Spring Roll ve samosa üretim hattı)
Pişirme Makinesi 800 (L) x 1200 (W) x 1900 (H) mm
Doldurma Deposu 1200 (L) x 700 (W) x 1800 (H) mm
konveyör 1300 (L) x 600 (W) x 1250 (H) mm
Kesici Konveyör 4500 (L) x 800 (W) x 1100 (H) mm
Elektrik 37 kw, 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 Faz (Özel güç barındırılabilir)

Neden Kendi Karidesli Spring Roll Sheet Yapmalı?

ANKO mühendisliği, “Gıda kalitesinin kontrol edilmesi önemli olduğu için kendi Spring Roll yapmanın birçok nedeni var.” Dedi. Spring Roll sarıcı, iyi bir yaylı rulo yapmak için önemli faktörlerden biri olduğundan ve çarşafları kendi başına yapmak, maliyeti düşürmekle kalmaz, aynı zamanda kalite sağlanır. Bunları diğer tedarikçilerinizden aldığınızda, ambalajın buzdolabında ne kadar süre kaldığını düşünün. Süreç zamandan tasarruf etmek için kısaltılmışsa veya bileşenler maliyetleri düşürmek için değiştirilir. Bunlar başka yerlerde Spring Roll pasta satın almaktan aldığınız risklerdir. Kendi yemek makinenizi kullanarak Spring Roll yapmak, taze, lezzetli ve daha iyi bir dokuya sahip olan yaylı ruloları teslim etmenizi sağlar.

Awesome Spring Rolls için ihtiyacınız olan şeyler: BM-150 Hamur Karıştırıcı, 15 Dakika Karıştırma Süresi En İyi Hamur Yapma

ANKO BM-150 meyilli karıştırıcı

Dondurulmuş gıda endüstrisinde, Spring Roll görünümü ve gevrekliği, iyi satışlar için önemli unsurlardır, bu nedenle, fonksiyonel bir Spring Roll yapma makinesi içeren bir işlem esastır. Yavaş karıştırma, soğutma ve gece boyunca istirahat meyvesi, Spring Roll tabakalarının en iyi sonucunu elde etmenin bir yoludur.

Ancak, uzun süreç verimsizdir. ANKO hamur karıştırıcı, BM-150, zaman ve para tasarrufu için tasarlanmıştır. Normalde, karışımı tamamlamak için yaklaşık bir saat sürer ve karıştırıcıyla birlikte 15 dakika sürer. Hamur pürüzsüz ve 15 dakika içinde kullanıma hazırdır ve eğer gece boyunca oturursanız, ertesi gün akan kıvamlı ve mükemmel kokusuyla mükemmel harmanlanmış hamur elde edersiniz. Karıştırıcının bıçakları orta hızda (0-250 RPM) dönerler ve unları düzgün bir şekilde suya taşırlar ve mükemmel bir karışım oluştururlar; meyilli kabarcıklar, topaklar veya hava olmamalıdır.

BM-150
boyut 900 (L) x 900 (W) x 1,850 (H) mm
Güç 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 faz, 3KW
İnvertör ve meyilli aktarma pompası dahil
Tank hacmi 150L
Yükleme hacmi 100L
hız 0-250RPM

Hamur Saklamak, Soğutma ve Dinlenme Tankı - BW-400 - Un Meyvesi, Yüksek Kaliteli İlkbahar Ruloları için Her Zaman Taze Tutuldu

Düşük sıcaklık harmanı artı düşük sıcaklıklı meyilli depolama, yüksek kaliteli Spring Roll yapmanıza izin verir. Harmanlanmış meyilli taze tutmak için tasarlanmış bir depolama varilinde saklanmalıdır. Diyelim ki, sürekli olarak Spring Roll üreten bir endüstriyel otomatik Spring Roll ekipmanınız varsa, yoğurma süreci ilerledikçe buğday unundan yapılan hamurun özelliği değiştiği için; Bu nedenle, her bir Spring Roll tadı aynı olduğundan emin olmak için sıcaklık tutarlılığı önemlidir. Belirsizliği önlemek için ANKO sıcaklık kontrollü depolama tankını kullanmak gereklidir.

BW-400
boyut 1,200 (L) x 1,000 (W) x 1,900 (Y) mm
Güç 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 faz, 1.9KW
Hamur pompası, soğutma sistemi ve düşük hızlı blender dahil
Tank hacmi 400L
Yükleme hacmi 350L

SRP Serisi - Otomatik Spring Roll ve Samosa Pasta Tabanı Makinası

SRP serileri kullanılarak, Bliny, Blintzes, Peynir Samosa, Nalesniki, Samosa, Samosa Börek, Krep veya Spring Roll Pastaları olmak üzere Spring Roll levhaları kullanılabilir. Hamur kâğıtları kesildikten sonra, paketlemeye hazır bir konveyör bant üzerinde kazıklar halinde sayılır ve istiflenir.

ANKO SRP serisi - otomatik Spring Roll üretim hattı
SRP Serisi
boyut 1800 (H) x 1200 (G) x 5800 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V , 50/60 Hz , 3 Faz
Spring Roll Pasta Kapasitesi 1200 - 5400 adet / saat
Samosa Pastacılık Kapasitesi 3600 - 16200 adet / saat
Pasta genişliği 220 - 420 mm
Pasta Kalınlığı 0,4 - 0,8 mm

ÜRÜN KATEGORİSİ


Bir soruşturma göndermek
şimdi sor
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , "Canlı Yardım Masası" nı tıklamanız yeterlidir, uzmanlarımız kısa bir süre içinde sizinle birlikte olacaktır.
PAY

İlgili Ürünleri Ara


English | Português | Filipino | العربية | Dansk | česky | Français | Türkçe | Deutsch | हिन्दी | Ελληνικά | Nederlands | 日本語 | Việt | 한국어 | Italiano | فارسی | Русский | ไทย | Polska | Español | українська | Indonesia | Română | Close