Anko Gıda Makine Ltd
  • böreği böreği
  • böreği böreği
  • böreği böreği

110 ülke 39 Yaşında - ANKO Gıda Makineleri Dondurulmuş Gıda Pazarına Ulaşmanıza Yardımcı Olur

% 70 Maliyet Azaltma: ANKO Gıda Makinesi Başarıya Nasıl ANKO Yol Açabilir?

Muhteşem Spring Rolls için Gerekenler: BM-150 Batter Mixer, 15 Dakika En İyi Hamur Yapma Süresini Karıştırma

noktalı Bölümler:
noktalı Mevcut sayfa: 110 ülke 39 yaşında - ANKO Gıda Makineleri Dondurulmuş Gıda Marketine Ulaşmanıza Yardımcı Olur

110 ülke 39 Yaşında - ANKO , Sadece Gıda Makinesi Satmıyor. Gıda Pazarına Ulaşmanıza Yardım Ediyorlar

28 Eylül 2017

ANKO müşterisi, Vietnam’daki zengin deniz ürünleri kaynakları nedeniyle dondurulmuş karidesli yiyecekler tedarik ediyor ve biraz yaratıcılıkla, derin yağda kızartılmış karides Spring Roll , ülkedeki en popüler yemeklerden biri haline geldi. Genişlemeleri hakkında ANKO temasa geçti. ANKO , 39 yılı aşkın süredir 110'dan fazla ülkeye binlerce gıda makinesi sattı ve aynı zamanda başka yollarla maliyet tasarrufu, üretim kapasitesinin arttırılması, gıda makinesi tasarımı (otomatik, yarı otomatik, çoklu -tasking), yemek tarifi rehberliği, fabrika tasarımı vb.

  • bahar ruloları
  • samosa'nın

Her ülkenin ortamı, hava, su, elektrik, yiyecek, içerik maddeleri ve yeme alışkanlıkları dahil olmak üzere farklıdır; size yardımcı olmak için bir uzmana ihtiyacınız var. ANKO gıda makineleri çeşitli mutfaklardan yemekler üretmek için ünlüdür, yani bir makine birden fazla gıda üretimi için kullanılabilir. Mühendisleri ortalama 20 yıldan fazla makine mühendisliği tecrübesine sahiptir ve her mühendis büyük bir esneklikle tasarım yapabilir. Ve bu, bir gıda makinesinin üretimi ve maliyet tasarrufu sağlayan tasarımı söz konusu olduğunda önemlidir. ANKO deneyimli gıda makineleri ve uluslararası gıda pazarı deneyimi, gıda işinizi karlı kılabilir.

ANKO Food Machine Kullanarak% 70 Maliyet Azaltma - ANKO En Başarılı Yiyecek Satışlarınıza Nasıl ANKO Verebilir?

Bir gıda makinesi hakkında ANKO danışın, uygun bir makine önerilir, malzemeler incelenir, yerel tüketici beklentilerini nasıl karşılayabileceğiniz analiz edilir ve maliyet hesaplanır. Müşteri ve ANKO birkaç kez iletişim ANKO . Gıda makinesi fiyatı diğerlerine kıyasla, ANKO birkaç soru sordu. Bir kilogram Spring Roll yaprağının maliyeti ne kadardır? Daha sonra ANKO hesaplamayı yaptı ve% 70 maliyet azaltma sözü verdi. Örneğin, bir karides böreği orijinal olarak bir dolara mal olursa, bir makine tarafından üretilirse yaprak başına 0.3 dolar olur). Müşteri, ANKO açık bir şekilde hesaplanmasına ikna oldu. Aşağı% 70 maliyet çekici. Daha sonra, ANKO’nun yeni inşa edilen 107.000 metrekarelik fabrikasında Tayvan’da yemek tatma; Müşterinin Vietnamlı personeli de dahil olmak üzere herkes yemeği severdi. Peki bütün malzemeyi Vietnam'da almaya ne dersiniz? Bahar rulolarının tadını değiştirecek mi? ANKO , Vietnam'da bir mühendis asistanını% 100 bileşen danışmanlığıyla kullanmayı kabul etti. Sonunda müşteri, BM-150 Meyilli Karıştırıcı, BW-400 Meyilli Depolama, Soğutma ve Dinlenme Tankı ve SRP-Serisi otomatik Spring Roll gibi birkaç gıda makinesini satın alarak lezzetli ANKO üretmek için ANKO ile çalışmaya karar verdi. Spring Roll levha üretim hattı. Bugün, müşterinin sertifikalı gıda makinesi ayda 450.000 Spring Roll üretiyor, temizlenmesi kolaydır ve makul fiyatların gıda pazarında rekabetçi kalmasını sağlamıştır.

  • SRPF yarı otomatik Spring Roll ve samos üretim hattı
  • HSM-600 Siomai makinesi
SRPF - yarı otomatik Spring Roll ve samosa üretim hattı
SRPF - 45A (Yarı otomatik Spring Roll ve samosa üretim hattı)
Pişirme makinesi 800 (L) x 1200 (W) x 1900 (H) mm
Doldurma Saklayıcı 1200 (L) x 700 (G) x 1800 (G) mm
konveyör 1300 (L) x 600 (G) x 1250 (H) mm
Kesici Konveyör 4500 (L) x 800 (W) x 1100 (H) mm
Elektrik 37 kw, 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 Faz (Özel güç barındırılabilir)

Neden kendi Karides Böreği Yapmalısın?

ANKO mühendisi “Kendi Spring Roll hazırlamanızın birçok nedeni var çünkü gıda kalitesini kontrol etmek önemlidir.” Dedi. Spring Roll sarıcısı, iyi yaylı rulolar yapmak için önemli faktörlerden biri olduğundan ve kendi başınıza tabaka yapmak sadece maliyeti düşürmekle kalmaz, aynı zamanda kalite de sağlanır. Onları başka tedarikçilerden satın aldığınızda, ambalajın buzdolabında ne kadar süre kaldığını düşünün. İşlem zamandan tasarruf etmek için kısaltılmışsa veya içerikler maliyetleri azaltmak için değiştirilmişse. Bunlar, başka yerlerden Spring Roll böreği almaktan aldığınız riskler. Kendi yemek makinenizi kullanarak yaylı rulolar hazırlamak, taze, lezzetli ve daha iyi bir dokuya sahip yaylı rulolar vermenizi sağlar.

Muhteşem Spring Rolls için Gerekenler: BM-150 Batter Mixer, 15 Dakika En İyi Hamur Yapma Süresini Karıştırma

ANKO BM-150 meyilli mikseri

Dondurulmuş gıda endüstrisinde, Spring Roll görünümü ve berraklığı, iyi satışlar için önemli unsurlardır, bu nedenle, fonksiyonel bir Spring Roll yapma makinesi içeren bir işlem gereklidir. Gece boyunca yavaş karıştırma, soğutma ve meyilli istirahat, Spring Roll tabakalarının en iyi sonucuna sahip olmanın bir yoludur.

Ancak, uzun süreç verimsiz. ANKO meyilli mikseri BM-150, zamandan ve paradan tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Normal olarak, harmanlamayı tamamlamak yaklaşık bir saat sürer ve karıştırıcı ile 15 dakika sürer. Meyilli 15 dakika içinde pürüzsüz ve kullanıma hazırdır ve gece boyunca oturmasına izin verirseniz, ertesi gün akan tutarlılık ve fantastik koku ile mükemmel harmanlanmış meyilli olacaksınız. Karıştırıcının bıçakları orta hızda (0-250RPM) döner ve unları pürüzsüz bir düzende suya taşırlar ve söylenen mükemmel bir karışım oluşturur; Meyilli kabarcıklar, topaklar veya hava olmamalıdır.

BM-150
boyut 900 (L) x 900 (G) x 1.850 (G) mm
Güç 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 faz, 3KW
İnvertör ve meyilli verici pompa dahil
Tank hacmi 150L
Yükleme hacmi 100L
hız 0-250RPM

Hamur Depolama, Soğutma ve Dinlenme Tankı - BW-400 - Un Hamuru, Yüksek Kalitede Spring Rolls İçin Her Zaman Taze Tutulur

Düşük sıcaklık harmanlama artı düşük sıcaklıkta meyilli depolama yüksek kalitede Spring Roll tabakalar yapmanıza olanak sağlar. Harmanlanmış meyilli taze tutmak için tasarlanmış bir varil içinde saklanmalıdır. Diyelim ki, sürekli Spring Roll üreten ekipman üreten bir otomatik Spring Roll varsa, yoğurma işlemi devam ederken buğday unundan yapılan meyilli özelliği değiştiğinden; bu nedenle, her bir Spring Roll aynı tadı aldığından emin olmak için sıcaklık tutarlılığı çok önemlidir. Belirsizliği önlemek için ANKO sıcaklık kontrollü depolama tankı kullanılması gerekir.

BW-400
boyut 1.200 (L) x 1.000 (W) x 1.900 (H) mm
Güç 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 faz, 1.9KW
Meyilli pompa, soğutma sistemi ve düşük hızlı karıştırıcı dahil
Tank hacmi 400L
Yükleme hacmi 350L

SRP Serisi - Otomatik Spring Roll ve Samosa Pasta Tabanı Makinası

Spring Roll yapraklarından ziyade, Bliny, Blintzes, Cheese Samosa, Nalesniki, Samosa, Samosa Böreği, Krep veya Spring Roll Böreği SRP serisi kullanılarak temin edilebilir. Pasta tabakaları kesildikten sonra, paketlenmeye hazır bir taşıyıcı bant üzerinde kazık halinde sayılır ve istiflenir.

ANKO 'nun SRP serisi - otomatik Spring Roll üretim hattı
SRP Serisi
boyut 1800 (H) x 1200 (G) x 5800 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V , 50/60 Hz , 3 Faz
Spring Roll pasta kapasitesi 1200 - 5400 adet / saat
Samosa Pastacılık Kapasitesi 3600 - 16200 adet / saat
Pasta genişliği 220 - 420 mm
Pasta kalınlığı 0,4 - 0,8 mm

ÜRÜN KATEGORİSİ


Bir soruşturma göndermek
şimdi sor
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , sadece "Canlı Yardım Masası" na tıklamanız yeterli, uzmanlarımız en kısa sürede sizinle birlikte olacaktır.
PAY

İlgili Ürünleri Ara


English | Português | Filipino | العربية | Dansk | česky | Français | Türkçe | Deutsch | हिन्दी | Ελληνικά | Nederlands | 日本語 | Việt | 한국어 | Italiano | فارسی | Русский | ไทย | Polska | Español | українська | Indonesia | Română | Close