Anko Gıda Makine Ltd
  • Spring Roll pastası
  • Spring Roll pastası
  • Spring Roll pastası

110 ülke 39 Yıl - ANKO Gıda Makineleri Dondurulmuş Gıda Piyasasına Ulaşmanıza Yardımcı Olsun

70% Maliyet Azaltma: ANKO Gıda Makinesi, Başarıya Nasıl ANKO ?

Harika Bahar Rolleri İçin İhtiyacınız Olanlar: BM-150 Karıştırıcı, 15 Dakika Karıştırma Süresi En İyi Hamur Yapmaya Hazırlanıyor

noktalı Bölümler:
noktalı Şu an sayfa: 110 ülke 39 Yıl - ANKO Gıda Makineleri Dondurulmuş Gıda Pazarına Ulaşmanıza Yardımcı Olsun

110 ülke 39 Yıl - ANKO sadece gıda makinesi satmıyor. Size Gıda Marketine Ulaşmada Yardım Ediyorlar

28 Eylül 2017

ANKO müşterisi, Vietnam'daki zengin deniz ürünleri kaynaklı pişmiş dondurulmuş karides gıdalarını tedarik ediyor ve biraz yaratıcılıkla, kızarmış karides Spring Roll ülkedeki en popüler yemeklerden biri haline gelmişti. ANKO genişleme konusunda temasa geçti. ANKO , 39 yılı aşkın bir süredir 110'dan fazla ülkeye binlerce yiyecek makinesi ANKO yanı sıra, diğer yollarla maliyet tasarrufu, üretim kapasitesinin artırılması, gıda makine dizaynı (otomatik, yarı otomatik, çoklu -tasking), yemek tarifi rehberliği, bitki tasarımı, vs.

  • bahar ruloları
  • samosa'nın

Her ülkenin çevresi, hava, su, elektrik, gıda, malzemeler ve yeme alışkanlıkları gibi farklıdır; size yardımcı olması için bir uzmana ihtiyacınız var. ANKO gıda makineleri, çeşitli mutfaklardan yemekler üretmek için ünlüdür ve bu da bir makinenin birden fazla gıda üretimi için kullanılabileceği anlamına gelir. Mühendisleri ortalama 20 yıldan fazla makine mühendisliği tecrübesine sahiptir ve her mühendis büyük bir esneklikle tasarım yapabilir. Ve bu, bir gıda makinesinin üretimi ve maliyet tasarrufu sağlayan tasarımı söz konusu olduğunda önemlidir. ANKO tecrübeli gıda makineleri, uluslararası gıda pazarı deneyimi ile birlikte gıda işletmelerinizi karlı hale getirebilir.

ANKO Gıda Makinesini Kullanarak% 70 ANKO Maliyet - ANKO En Başarılı Yiyecek ANKO Neden Olabilir?

Bir gıda makinesi hakkında ANKO , uygun bir makine önerilir, içerikler incelenir, yerel tüketici beklentilerini nasıl karşılayabileceğiniz analiz edilir ve maliyet hesaplanır. Müşteri ve ANKO birkaç kez iletişim ANKO . Gıda makinesi fiyatı diğerlerine kıyaslandığında ANKO birkaç soru sordu. Bir kilo Spring Roll sac, elektrik ve malzemelerin maliyeti nedir? Daha sonra, ANKO hesaplamayı yaptı ve% 70 maliyet azaltma sözü verdi. Örneğin, bir karides Spring Roll başlangıçta bir dolar maliyeti verirse, bir makineden imal edildiğinde, kağıt başına 0.3 dolar olur). Müşteri, ANKO açık hesaplamasına ikna olmuştu. Maliyetinin% 70'i cazip. Daha sonra, Tayland'da, ANKO'nun yeni inşa edilen 107.000 metrekarelik fabrikasında yemek tatma gerçekleştirildi; Vietnam'daki müşterinin personeli de dahil herkes yiyecek severdi. Ama Vietnam'daki tüm malzemeleri almaya ne dersin? Bahar rulolarının tadını değiştirecek mi? ANKO , Vietnam'daki bir mühendisten yardımcısını% 100 madde istişaresi ile kabul etmeyi kabul etti. Sonuçta, müşteri BM-150 Batter Mixer, BW-400 Batter Saklama, Soğutma ve Dinlenme Tankı ve SRP-Serisi otomatik Spring Roll gibi birkaç gıda makinesi satın alarak lezzetli yaylı rulolar üretmek için ANKO ile çalışmaya karar verdi. Spring Roll sac üretim hattı. Bugün, müşterinin onaylı gıda makinesi ayda 450.000 Spring Roll yaprak üretiyor, temizlenmesi kolay ve makul fiyatlarla gıda pazarında rekabetçi kalmalarına izin veriliyor.

  • SRPF yarı otomatik Spring Roll ve samos üretim hattı
  • HSM-600 Siomai makinesi
SRPF - yarı otomatik Spring Roll ve samosa üretim hattı
SRPF - 45A (Yarı otomatik Spring Roll ve samosa üretim hattı)
Fırın makinesi 800 (L) x 1200 (G) x 1900 (H) mm
Dolgu Yatırıcı 1200 (L) x 700 (G) x 1800 (H) mm
konveyör 1300 (L) x 600 (G) x 1250 (H) mm
Kesici Konveyörü 4500 (L) x 800 (G) x 1100 (Y) mm
Elektrik 37 kw, 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 Faz (Özel gç kapasitesine sahip)

Neden Kendi Karides Spring Roll Sac Yapmalısınız?

" Spring Roll yapraklarını yapmanızın birçok nedeni var, çünkü gıda kalitesini kontrol etmek önemlidir." ANKO mühendisi. Spring Roll sargısı, iyi yay ruloları yapmak için önemli faktörlerden biridir ve kendi başına kağıt yapmanın maliyeti düşürmekle kalmaz, aynı zamanda kalite de garanti altına alınır. Sarf malzemelerini buzdolabında ne kadar sürede oturduklarını diğer tedarikçilerden ne zaman aldığınızı düşünün. İşlem zamandan kazanmak için kısaltılmışsa veya içerik maddeleri maliyetleri düşürmek için değiştirilir. Spring Roll pastanesini başka yerlerde satın almaktan aldığınız riskler bunlar. Spring Roll yapraklarını kendi yiyecek makinenizi kullanarak yapmak, taze, lezzetli ve daha iyi dokuya sahip olan bahar rulolarını vermenizi sağlar.

Harika Bahar Rolleri İçin İhtiyacınız Olanlar: BM-150 Karıştırıcı, 15 Dakika Karıştırma Süresi En İyi Hamur Yapmaya Hazırlanıyor

ANKO BM-150 doğrama makinesi

Dondurulmuş gıda endüstrisinde, Spring Roll görünümü ve keskinliği iyi satış için önemli unsurlardır, dolayısıyla işlevsel bir Spring Roll yaprak makinesi içeren bir proses gerekir. Yavaş karıştırma, soğutma ve gece boyunca istirahat ettirme yemi Spring Roll yapraklarının en iyi sonucunu eldemanın bir yoludur.

Bununla birlikte, uzun süreç yetersizdir. ANKO batter mikseri, BM-150, zaman ve paradan tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Normalde harmanlamayı tamamlamak yaklaşık bir saat alır ve karıştırıcıda gereken tek şey 15 dakikadır. Meyilli pürüzsüz ve 15 dakika içinde kullanıma hazırdır ve gece boyunca oturmasına izin verirseniz, ertesi gün akıcı tutarlılık ve harika koku ile mükemmel harmanlanmış meyilli elde edersiniz. Karıştırıcının bıçakları orta hızda (0-250RPM) döner ve unu pürüzsüz bir desende suya taşır ve söylenmekte olan mükemmel bir karışım oluşturur; meyilli kabarcıklar, topaklar veya hava olmamalıdır.

BM-150
boyut 900 (L) x 900 (W) x 1,850 (H) mm
Güç 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 faz, 3KW
İnverter ve püskürtme pompası dahil
Tank hacmi 150L
Yükleme hacmi 100L
hız 0-250RPM

Dövme Saklama, Soğutma ve Dinlenme Tankı - BW-400 - Unlu Mukavva, Yüksek Kalite Bahar Ruloları için Her Zaman Taze Tutulur

Düşük sıcaklıkta harmanlama ve düşük sıcaklıkta meyilli dolum deposu, yüksek kaliteli Spring Roll yaprakları sağlayacaktır. Harmanlanmış meyilli taze tutmak için tasarlanmış bir hazneye yerleştirilmelidir. Diyelim ki, otomatik olarak Spring Roll rulolar üreten bir endüstriyel otomatik Spring Roll varsa, buğday unundan yapılan meyilli mülkün yoğrma süreci değiştikçe değişir; Bu nedenle, sıcaklık tutarlılığı, her Spring Roll aynı tada sahip olduğundan emin olmak için önemlidir. Belirsizliği önlemek için ANKO sıcaklık kontrollü depolama tankını kullanmak gereklidir.

BW-400
boyut 1,200 (L) x 1,000 (W) x 1,900 (H) mm
Güç 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 faz, 1.9KW
Batter pompası, soğutma sistemi ve düşük hızlı blender dahil
Tank hacmi 400L
Yükleme hacmi 350L

SRP Serisi - Otomatik Spring Roll ve Samosa Pasta Tabanı Makinası

Spring Roll yaprak yerine, Bliny, Blintzes, Peynir Samosa, Nalesniki, Samosa, Samosa Pasta, Crape veya Spring Roll Pastası, SRP serisi kullanılarak elde edilebilir. Pasta tabakları kesildikten sonra sayılır ve paketleme için hazır bir konveyör bandında yığınlar halinde istiflenir.

ANKO SRP serisi - otomatik Spring Roll sac üretim hattı
SRP Serisi
boyut 1800 (Y) x 1200 (G) x 5800 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 Faz
Spring Roll Pasta Kapasitesi 1200 - 5400 adet / saat
Samosa Pasta Kapasitesi 3600 - 16200 adet / saat
Börek Genişliği 220 - 420 mm
Pasta Kalınlığı 0,4 - 0,8 mm

ÜRÜN KATEGORİSİ


SORUŞTURMA GÖNDERİNİZ
şimdi sormak
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , "Canlı Yardım Masası" na tıklamanız yeterli, uzmanlarımız kısa sürede sizinle birlikte olacak.
PAY

İlgili Ürünler Ara


English | Português | Filipino | العربية | Dansk | česky | Français | Türkçe | Deutsch | हिन्दी | Ελληνικά | Nederlands | 日本語 | Việt | 한국어 | Italiano | فارسی | Русский | ไทย | Polska | Español | українська | Indonesia | Română | Close