Anko Food Machine Co., Ltd.
  • ciasto na sajgonki
  • ciasto na sajgonki
  • ciasto na sajgonki

110 krajów 39 lat - ANKO spożywcze ANKO pomogą Ci osiągnąć rynek mrożonek

Redukcja kosztów o 70%: jak maszyna spożywcza ANKO może doprowadzić Cię do sukcesu

Co jest potrzebne do niesamowitych sajgonek: mikser BM-150, czas mieszania 15 minut na uzyskanie najlepszego ciasta

kropkowany Sekcje:
kropkowany Aktualna strona: 110 krajów 39 lat - ANKO spożywcze ANKO Pomagają Ci dotrzeć do rynku mrożonej żywności

110 krajów 39 lat - ANKO nie sprzedaje po prostu maszyn spożywczych. Pomagają dotrzeć do rynku żywności

28 września 2017 r

Klient ANKO dostarcza gotowane, mrożone krewetki ze względu na bogate zasoby owoców morza w Wietnamie, a przy odrobinie kreatywności ich smażone krewetki w sajgonki stały się jednym z najpopularniejszych dań w kraju. Skontaktowali się z ANKO sprawie ich rozszerzenia. ANKO sprzedało tysiące maszyn spożywczych do ponad 110 krajów w ciągu 39 lat, a także pomagało wielu dostawcom w osiąganiu ich celów, w tym oszczędność kosztów za pomocą innych środków, zwiększenie zdolności produkcyjnych, projektowanie maszyn spożywczych (auto, pół-auto, multi -tasking), wskazówki dotyczące receptur żywności, projektowanie roślin itp.

  • sajgonki
  • samosa

Środowisko każdego kraju jest inne, w tym pogoda, woda, prąd, żywność, składniki i nawyki żywieniowe; potrzebujesz eksperta, który Ci pomoże. ANKO żywności ANKO są znane z produkcji potraw z różnych kuchni, co oznacza, że ​​jedna maszyna może być używana do wielu produkcji żywności. Ich inżynierowie mają średnio ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu maszyn, a każdy inżynier jest w stanie zaprojektować z dużą elastycznością. Jest to ważne, jeśli chodzi o produkcję maszyn spożywczych i oszczędną konstrukcję. ANKO maszyny spożywcze ANKO , wraz z międzynarodowym doświadczeniem na rynku żywności, mogą sprawić, że Twoja firma będzie opłacalna.

Redukcja kosztów o 70% przy użyciu maszyny spożywczej ANKO - Jak ANKO może prowadzić do Twojej najskuteczniejszej sprzedaży żywności

Gdy konsultujesz się z ANKO temat maszyny spożywczej, zaleca się odpowiednią maszynę, bada się składniki, analizuje się oczekiwania lokalnych konsumentów i oblicza się koszt. Klient i ANKO komunikowali się kilka razy. Gdy porównano cenę maszyny spożywczej z innymi, ANKO zadało kilka pytań. Ile kosztuje kilogram arkuszy sajgonki , koszt energii elektrycznej i składników? Później ANKO dokonało obliczeń i obiecało redukcję kosztów o 70%. Na przykład, jeśli sajgonki krewetkami początkowo kosztuje jednego dolara, wyniesie 0,3 dolara na arkusz, jeśli jest produkowana przez maszynę). Klient został przekonany przez ANKO jednoznacznych obliczeń. 70% spadek kosztów jest atrakcyjny. Później na Tajwanie przeprowadzono degustację żywności w nowo wybudowanym zakładzie o powierzchni 107 000 stóp kwadratowych; wszystkim podobało się jedzenie, w tym personel klienta z Wietnamu. Ale co powiesz na zakup wszystkich składników w Wietnamie? Czy zmieni smak sajgonek? ANKO zgodziło się wykorzystać asystenta inżyniera w Wietnamie z konsultacją 100% składników. Ostatecznie klient zdecydował się na współpracę z ANKO w celu wyprodukowania pysznych sajgonek, kupując kilka maszyn spożywczych, takich jak mikser BM-150, pojemnik do przechowywania ciasta BW-400, zbiornik do chłodzenia i odpoczynku oraz automatyczna sajgonki serii SRP linia do produkcji blach sajgonki . Obecnie certyfikowana maszyna spożywcza klienta produkuje 450 000 arkuszy sajgonki miesięcznie, jest łatwa do czyszczenia, a rozsądne ceny pozwoliły im pozostać konkurencyjnymi na rynku spożywczym.

  • Półautomatyczna linia do produkcji sajgonki i samos SRPF
  • Maszyna do produkcji Siomai HSM-600
SRPF - półautomatyczna linia do produkcji sajgonki i samosa
SRPF - 45A (półautomatyczna linia do produkcji sajgonki i samosa)
Maszyna do pieczenia 800 (L) x 1200 (W) x 1900 (H) mm
Wypełniacz depozytariusza 1200 (L) x 700 (W) x 1800 (H) mm
Transporter 1300 (L) x 600 (W) x 1250 (H) mm
Przenośnik noża 4500 (L) x 800 (W) x 1100 (H) mm
Elektryczność 37 kw, 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fazy (możliwość zasilania specjalnego)

Dlaczego powinieneś stworzyć własny arkusz sajgonki krewetek

„Jest wiele powodów, dla których powinieneś stworzyć własne arkusze sajgonki ponieważ ważne jest kontrolowanie jakości żywności” - powiedział inżynier ANKO . Ponieważ sajgonki jest jednym z ważnych czynników zapewniających dobre rolki sprężynowe, a samodzielne wykonanie arkuszy nie tylko może obniżyć koszty, zapewniona jest również jakość. Zastanów się, kiedy kupujesz je od innych dostawców, jak długo opakowanie jest w lodówce. Jeśli proces został skrócony w celu zaoszczędzenia czasu lub modyfikacji składników w celu obniżenia kosztów. Takie ryzyko bierzesz z kupowania ciasto na sajgonki z ciasto na sajgonki innym miejscu. Wykonywanie arkuszy z sajgonki za pomocą własnej maszyny spożywczej pozwala dostarczać sajgonki, które są świeże, aromatyczne i mają lepszą teksturę.

Co jest potrzebne do niesamowitych sajgonek: mikser BM-150, czas mieszania 15 minut na uzyskanie najlepszego ciasta

Mikser do ciasta ANKO BM-150

W przemyśle mrożonek wygląd i chrupkość sajgonki są ważnymi elementami dobrej sprzedaży, dlatego niezbędny jest proces, który obejmuje funkcjonalną maszynę do produkcji arkuszy sajgonki . Powolne mieszanie, chłodzenie i spoczynkowe ciasto na noc to sposób na uzyskanie najlepszych rezultatów sajgonki arkuszy.

Jednak długi proces jest nieefektywny. Mikser baterii ANKO , BM-150, został zaprojektowany, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Zwykle zakończenie mieszania trwa około godziny, a mikser wystarczy na 15 minut. Ciasto jest gładkie i gotowe do użycia w ciągu 15 minut, a jeśli pozwolisz mu usiąść w nocy, następnego dnia otrzymasz idealne mieszane ciasto o płynnej konsystencji i fantastycznym zapachu. Ostrza miksera obracają się z umiarkowaną prędkością (0-250 RPM) i przenoszą mąkę do wody w gładkim wzorze i tworzą idealną mieszankę, o której się mówi; ciasto nie powinno mieć pęcherzyków, grudek ani powietrza.

BM-150
Wymiar 900 (L) x 900 (W) x 1850 (H) mm
Moc 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 fazy, 3KW
W tym pompa inwerterowa i pompująca ciasto
Pojemność zbiornika 150L
Ładowanie objętości 100L
Prędkość 0-250 RPM

Zbiornik do przechowywania, chłodzenia i odpoczynku - BW-400 - Ciasto na mąkę jest zawsze świeże w wysokiej jakości sajgonki

Mieszanie w niskiej temperaturze oraz przechowywanie rzadkich ciast pozwoliło na wytwarzanie wysokiej jakości arkuszy sajgonki . Mieszane ciasto należy przechowywać w zaprojektowanej beczce do przechowywania, aby zachować świeżość. Powiedzmy, jeśli masz przemysłowe automatyczne urządzenie do produkcji rolek sprężynowych, wytwarzające w sposób ciągły rolki sprężynowe, ponieważ właściwości ciasta wykonane z mąki pszennej zmieniają się wraz z postępem procesu ugniatania; dlatego konsystencja temperatury ma kluczowe znaczenie, aby upewnić się, że każdy sajgonki smakuje tak samo. Konieczne jest użycie zbiornika do przechowywania ANKO o kontrolowanej temperaturze, aby uniknąć niepewności.

BW-400
Wymiar 1200 (L) x 1000 (W) x 1900 (H) mm
Moc 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 fazy, 1,9 kW
Zawiera pompę do ciasta, system chłodzenia i mieszarkę o niskiej prędkości
Pojemność zbiornika 400L
Ładowanie objętości 350L

Seria SRP - automatyczna wałkownica do sajgonek i samosa

Zamiast arkuszy sajgonki , Bliny, Blintzes, samosa z serem , Nalesniki, Samosa, samosa samosa z serem , Krepa lub ciasto na sajgonki dostępne są w serii SRP. Po pocięciu arkuszy ciasta są one liczone i układane w stosy na przenośniku taśmowym gotowym do pakowania.

Seria SRKO ANKO - automatyczna linia do produkcji blach sajgonki
Seria SRP
Wymiar 1800 (H) x 1200 (W) x 5800 (D) mm
Elektryczność 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fazy
ciasto na sajgonki Capacity 1200 - 5400 szt./godz
Pojemność samosa 3600 - 16200 szt / godz
Szerokość ciasta 220 - 420 mm
Grubość ciasta 0,4 - 0,8 mm

KATEGORIA PRODUKTU


WYŚLIJ ZAPYTANIE
pytaj teraz
READY-eSUPPORT
Aby uzyskać LIVE HELP , wystarczy kliknąć „Live Help Desk”, a nasi specjaliści będą wkrótce z Tobą online.
DZIELIĆ

Wyszukaj produkty powiązane


English | Português | Filipino | العربية | Dansk | česky | Français | Türkçe | Deutsch | हिन्दी | Ελληνικά | Nederlands | 日本語 | Việt | 한국어 | Italiano | فارسی | Русский | ไทย | Polska | Español | українська | Indonesia | Română | Close