Anko Food Machine Co., Ltd.
  • jarní závitky pečivo
  • jarní závitky pečivo
  • jarní závitky pečivo

110 zemí 39 let - ANKO Potravinářské stroje vám pomohou dosáhnout zmrzlého trhu s potravinami

70% Snížení nákladů: Jak ANKO Food Machine může vést k úspěchu

Co potřebujete pro úžasné jarní závitky: Míchačka těsta BM-150, 15 minut míchání, aby se dosáhlo nejlepšího těsta

tečkovaný Sekce:
tečkovaný Aktuální stránka: 110 zemí 39 let - ANKO Potravinářské stroje vám pomohou dosáhnout zmrzlého trhu s potravinami

110 zemí 39 let - ANKO není jen prodávat potravin stroj. Pomáhají vám dosáhnout trhu s potravinami

28. září 2017

Klient společnosti ANKO dodává díky hotovým pokrmům z mořských plodů ve Vietnamu vařené mražené krevety a s trochou kreativity se jejich smažená krevetová jarní rolka stala jedním z nejoblíbenějších pokrmů v zemi. Kontaktovali ANKO o jejich expanzi. ANKO prodalo tisíce potravinářských strojů do více než 110 zemí více než 39 let, stejně jako pomoc mnoha dodavatelům k dosažení svých cílů, včetně úspory nákladů prostřednictvím jiných prostředků, zvýšení výrobní kapacity, konstrukce potravinářských strojů (auto, poloautomat, více -tasking), vedení receptů na potraviny, návrh rostlin atd.

  • jarní závitky
  • samosa

Životní prostředí každé země je jiné, včetně počasí, vody, elektřiny, potravin, přísad a stravovacích návyků; potřebujete pomocníka. Potravinářské stroje ANKO jsou známé pro výrobu pokrmů z různých kuchyní, což znamená, že jeden stroj může být použit pro více potravinářských výrob. Jejich inženýři mají v průměru více než 20 let zkušeností v strojírenské výrobě a každý inženýr je schopen navrhovat s velkou flexibilitou. A to je důležité, pokud jde o výrobu potravinářského stroje a úsporu nákladů. ANKO potravinářské stroje ANKO spolu s mezinárodními zkušenostmi na trhu s potravinami mohou učinit z vašeho potravinářského podniku ziskové.

70% Snížení nákladů pomocí ANKO Food Machine - Jak ANKO může vést k vašemu nejúspěšnějšímu prodeji potravin

Když se poraďte s ANKO o potravinářském stroji, doporučuje se vhodný stroj, zkoumají se složky, analyzují se očekávání místních spotřebitelů a kalkulují se náklady. Klient a ANKO několikrát komunikovali. Když cena potravinářského stroje byla ve srovnání s ostatními, ANKO položil několik otázek. Kolik kilogramů listů pružinového válce, elektřiny a přísad stojí? Později ANKO provedl výpočet a slíbil 70% snížení nákladů. Například, jestliže krevetový jarní válec stojí jeden dolar původně, to by bylo 0.3 dolarů na list jestliže vyrobený strojem). Klient byl přesvědčen výslovným výpočtem ANKO . 70% snížení nákladů je atraktivní. Později se na Tchaj-wanu konala ochutnávka potravin v nově vybudované továrně ANKO na ploše 107 000 čtverečních stop; všichni měli rádi jídlo, včetně personálu klienta z Vietnamu. Ale co takhle koupit celé ingredience ve Vietnamu? Změní to chuť jarní závitky? ANKO souhlasil, že využije asistenta inženýra ve Vietnamu se 100% konzultací s přísadami. Nakonec se klient rozhodl spolupracovat s ANKO , aby vyrobil lahodné jarní závitky zakoupením několika potravinářských strojů, jako je míchačka BM-150 Batter Mixer, BW-400 Batter Storing, Cooling & Resting Tank a automatická pružina řady SRP. výrobní linka válců. Dnes je certifikovaný potravinářský stroj klienta vyroben 450 000 listů jarního válce za měsíc, je snadné ho čistit a rozumné ceny jim umožnily zůstat konkurenceschopnými na trhu s potravinami.

  • SRPF poloautomatická pružinová role a samos výrobní linka
  • Stroj na výrobu HSM-600 Siomai
SRPF - poloautomatická jarní rolka a samosa výrobní linka
SRPF - 45A (poloautomatická pružinová a samosa výrobní linka)
Stroj na pečení 800 (L) x 1200 (W) x 1900 (H) mm
Plnicí depozitář 1200 (L) x 700 (W) x 1800 (H) mm
Dopravník 1300 (L) x 600 (W) x 1250 (H) mm
Dopravník frézy 4500 (L) x 800 (W) x 1100 (H) mm
Elektřina 37 kw, 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fáze (lze umístit speciální výkon)

Proč byste měli vytvořit svůj vlastní krevety jarní Roll list

„Existuje mnoho důvodů, proč byste si měli vytvořit vlastní jarní listy, protože je důležité kontrolovat kvalitu potravin,“ řekl inženýr ANKO . Vzhledem k tomu, jaro role obal je jedním z důležitých faktorů, aby se dobré jarní závitky, a dělat listy na vlastní pěst nejen může snížit náklady, kvalita je také zajištěna. Přemýšlejte o tom, kdy si je koupíte od jiných dodavatelů, jak dlouho obal sedí v chladničce. Pokud byl proces zkrácen, aby se ušetřil čas nebo složky byly upraveny tak, aby se snížily náklady. To jsou rizika, která si vezmete z nákupu jarního pečiva jinde. Vytváření listů s pružinovým svitkem pomocí vlastního potravinářského stroje vám umožňuje dodávat jarní závitky, které jsou čerstvé, chutné a mají lepší strukturu.

Co potřebujete pro úžasné jarní závitky: Míchačka těsta BM-150, 15 minut míchání, aby se dosáhlo nejlepšího těsta

Míchačka těsta ANKO BM-150

V průmyslu mražených potravin jsou vzhled a křupavost pružinového válce důležitými prvky pro dobrý prodej, a proto je nezbytný proces, který zahrnuje funkční stroj na výrobu listů pružinového válce. Pomalé míchání, chlazení a odpočinek těsta přes noc je způsob, jak dosáhnout nejlepších výsledků listů pružinového válce.

Dlouhý proces je však neefektivní. Směšovač těsta ANKO BM-150 je navržen tak, aby šetřil čas a peníze. Dokončení míchání zabere asi hodinu a 15 minut je s mixerem. Těsto je hladké a připravené k použití za 15 minut, a pokud ho necháte sedět přes noc, budete mít dokonalý smíšený těsto s plynulou konzistencí a fantastickým zápachem na druhý den. Lopatky míchačky se otáčejí mírnou rychlostí (0-250 ot./min.) A přenášejí mouku do vody v hladkém vzoru a vytvářejí dokonalou směs, která se říká; těsto by nemělo mít bubliny, hrudky nebo vzduch.

BM-150
Dimenze 900 (L) x 900 (W) x 1,850 (H) mm
Napájení 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 fáze, 3KW
Včetně měniče a čerpadla pro přenos těsta
Objem nádrže 150L
Objem načítání 100L
Rychlost 0-250 RPPM

Nádoba na skladování, chlazení a odpočinek - BW-400 - Mouka na těsto je čerstvě čerstvá pro kvalitní jarní závitky

Nízkoteplotní míchání a skladování při nízkých teplotách vám umožní vyrábět vysoce kvalitní pružinové listy. Smíšené těsto by mělo být skladováno v určeném skladovacím sudu, aby bylo čerstvé. Řekněme, že máte-li průmyslový automatický pružinový válec, který vyrábí zařízení na výrobu jarních rolí, protože vlastnost těsta vyrobená z pšeničných mouček se mění, jak proces hnětení pokračuje; proto je teplotní konzistence kritická, aby se zajistilo, že každý pružinový válec chutná stejně. Je nutné použít teplotně řízenou zásobní nádrž ANKO .

BW-400
Dimenze 1,200 (L) x 1000 (W) x 1,900 (H) mm
Napájení 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3 fáze, 1,9 kW
Včetně čerpadla těsta, chladicího systému a nízkorychlostního mixéru
Objem nádrže 400L
Objem načítání 350L

SRP Series - Automatický jarní závitek a samosa pečivo list stroj

Spíše než jarní listy, Bliny, Blintzes, sýr Samosa, Nalesniki, Samosa, Samosa pečivo, Crape, nebo Spring Roll pečivo jsou k dispozici pomocí SRP série. Po krájení listů pečiva se spočítají a ukládají do hromádek na pásovém dopravníku připraveném k balení.

Řada ANP SRP - automatická linka na výrobu rolí
Řada SRP
Dimenze 1800 (H) x 1200 (W) x 5800 (D) mm
Elektřina 220/380/415 V , 50/60 Hz , 3 Fáze
Kapacita jarního pečiva 1200 - 5400 ks / hod
Kapacita Samosa pečiva 3600 - 16200 ks / hod
Šířka pečiva 220 - 420 mm
Tloušťka pečiva 0,4 - 0,8 mm

KATEGORIE PRODUKTŮ


ODESLAT DOTAZ
zeptejte se nyní
READY-eSUPPORT
Pro LIVE HELP stačí kliknout na "Live Help Desk", naši specialisté budou brzy s vámi online.
PODÍL

Vyhledávání Související produkty


English | Português | Filipino | العربية | Dansk | česky | Français | Türkçe | Deutsch | हिन्दी | Ελληνικά | Nederlands | 日本語 | Việt | 한국어 | Italiano | فارسی | Русский | ไทย | Polska | Español | українська | Indonesia | Română | Close