Anko Food Machine Co, Ltd
  • jarní pečivo
  • jarní pečivo
  • jarní pečivo

110 zemí 39 let - potravinářské stroje ANKO pomohou dosáhnout zmrazeného trhu s potravinami

70% snižování nákladů: Jak může potravinový stroj ANKO vést k úspěchu

Co potřebujete pro úžasné jarní role: BM-150 Batter Mixer, 15 minut Doba míchání pro dosažení nejlepšího těsta

tečkovaný Sekce:
tečkovaný Aktuální strana: 110 zemí 39 let - ANKO Food Machines vám pomůže dosáhnout mraženého trhu s potravinami

110 zemí 39 let - ANKO neprodává pouze potravinářský stroj. Pomohou vám dosáhnout trhu s potravinami

28. září 2017

Klient ANKO dodává vařené mražené krevetky díky bohatým mořským plodinám ve Vietnamu a s trochou kreativity se jejich hluboce smažená jarní roláda stala jednou z nejoblíbenějších jídel v zemi. Kontaktovali ANKO o jejich rozšíření. ANKO prodává tisíce strojů pro potraviny ve více než 110 zemích po celých 39 let, stejně jako pomáhá mnoha dodavatelům dosáhnout svých cílů, včetně úspor nákladů jinými způsoby, zvýšení výrobní kapacity, designu potravinářských strojů (auto, semi-auto, multi -tasking), vedení receptů na potraviny, návrh zařízení atd.

  • jarní závitky
  • samosa

Každé životní prostředí je jiné, včetně počasí, vody, elektřiny, potravin, přísad a stravovacích návyků; potřebujete odborníka, který vám pomůže. Potravinářské stroje ANKO jsou proslulé výrobou pokrmů z různých kuchyní, což znamená, že jeden stroj může být použit pro více výrobců potravin. Jejich inženýři mají v průměru více než 20 let zkušeností strojního inženýrství a každý inženýr je schopen navrhnout s velkou flexibilitou. A to je důležité, pokud jde o výrobu potravinového stroje a nákladově úsporné provedení. ANKO je zkušené potravinářské stroje, spolu s mezinárodními zkušenostmi s potravinami na trhu, může vaše potravinářské podnikání ziskové.

70% snížení nákladů pomocí ANKO Food Machine - Jak ANKO může vést k vašemu nejúspěšnějšímu prodeji potravin

Když se poradíte s ANKO o potravinářském stroji, doporučuje se vhodný stroj, analyzují se přísady, jak můžete splnit místní očekávání spotřebitelů a vypočítat cenu. Klient a ANKO několikrát komunikovali. Když byla cena potravinářského stroje porovnána s ostatními, ANKO položil několik otázek. Kolik kilogramů jarních rolí, elektřiny a přísad stojí? ANKO později provedl výpočet a slíbil snížení nákladů o 70%. Například, jestliže rohlík na jaře krevety stojí původně jeden dolar, bylo by to 0,3 dolaru na list, pokud by byl vyroben strojem). Klient byl přesvědčen o ANKO je explicitní výpočet. 70% snížení nákladů je atraktivní. Pozdnější, ochutnávka jídla byla provedena na Tchaj-wanu, na nově postavené rostlině ANKO 107 000 čtverečních stop; všichni měli rádi jídlo, včetně personálu klienta z Vietnamu. Ale co o koupi všech ingrediencí ve Vietnamu? Bude to změnit chuť jarních rolí? ANKO souhlasila s použitím inženýrského asistenta ve Vietnamu se 100% konzultací s přísadami. Nakonec se klient rozhodl spolupracovat s firmou ANKO , aby vyrobil lahodné jarní kotouče zakoupením několika potravinových strojů, jako je BM-150 Batter Mixer, BW-400 Batter Storing, Cooling & Resting Tank a automatické pružiny řady SRP line výrobní linky. Dnes certifikovaný potravinářský stroj zákazníka vyrábí za měsíc 450 000 listů jarních rolí, je snadné jej čistit a rozumné ceny jim umožňují zůstat konkurenceschopnými na trhu s potravinami.

  • SRPF poloautomatické výrobní linky a samos
  • Stroj na výrobu HSM-600 Siomai
SRPF - poloautomatické výrobní linky pružiny a samosy
SRPF - 45A (Semiautomatická jarní role a výrobní linka samosy)
Pečicí stroj 800 (L) x 1200 (Š) x 1900 (H) mm
Stuffing Vkladatel 1200 (L) x 700 (Š) x 1800 (H) mm
Dopravník 1300 (L) x 600 (Š) x 1250 (H) mm
Dopravník řezačky 4500 (L) x 800 (Š) x 1100 (H) mm
Elektřina 37 kw, 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fáze (lze použít speciální napájení)

Proč byste měli vyrobit svůj vlastní krevetový jarní list

"Existuje mnoho důvodů, proč byste měli vyrábět své vlastní listy, protože je důležité kontrolovat kvalitu potravin", řekl inženýr společnosti ANKO . Vzhledem k tomu, že obal pružinového válce je jedním z důležitých faktorů pro výrobu kvalitních pružinových válců a samotné vytváření fólií může nejen snížit náklady, ale také zajistit kvalitu. Přemýšlejte o tom, kdy si je koupíte od jiných dodavatelů, jak dlouho obal sedí v ledničce. Pokud byl proces zkrácen, aby se šetřil čas, nebo jsou přísady upraveny tak, aby se snížily náklady. To jsou rizika, která jste vzali od nákupu jarního pečiva jinde. Vytváření pružinových rolí pomocí vlastního jídelního stroje umožňuje dodávat jarní role, které jsou čerstvé, chutné a mají lepší texturu.

Co potřebujete pro úžasné jarní role: BM-150 Batter Mixer, 15 minut Doba míchání pro dosažení nejlepšího těsta

ANKO je mixér BM-150

V mraženém potravinářském průmyslu jsou vzhled a křupavost jarního válce důležitými prvky pro dobrý prodej, takže proces, který zahrnuje funkční stroj pro výrobu pružinových rolí je zásadní. Pomalé míchání, chlazení a odpočinkový trus přes noc je způsob, jak dosáhnout nejlepšího výsledku listů pružinového válce.

Dlouhý proces je však neúčinný. ANKO mixér ANKO , BM-150, je navržen tak, aby šetřil váš čas a peníze. Normálně trvá zhruba hodinu dokončení smíchání a 15 minut je vše, co se míchá. Těsto je hladké a připravené k použití za 15 minut, a pokud necháte to sedět přes noc, budete mít perfektní míchané těsto s tekoucí konzistence a fantastické vůně další den. Lopatky mixéru se otáčejí mírnou rychlostí (0-250RPM) a přenášejí mouku do vody v hladkém vzoru a vytvářejí dokonalou směs, která se říká; těsto by nemělo mít bubliny, hrudky ani vzduch.

BM-150
Dimenze 900 (L) x 900 (W) x 1,850 (H) mm
Napájení 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3fázové, 3KW
Včetně střídačového a těsta vysílacího čerpadla
Objem nádrže 150L
Načítání hlasitosti 100L
Rychlost 0-250RPM

Baterie pro skladování, chlazení a odpočinek - BW-400 - Mlýnek na mouku je stále čerstvý pro vysoce kvalitní jarní role

Nízkoteplotní míchání a skladování nízkoteplotního těsta by vám umožnilo vyrobit vysoce kvalitní listy pružinového válce. Balené těsto by mělo být skladováno v určeném zásobníku, aby byl čerstvý. Řekněme, pokud máte průmyslový automatický jarní válec, díky němuž zařízení nepřetržitě produkuje jarní role, protože vlastnost těsta z pšeničné mouky se mění, když probíhá proces hnětení; proto je konzistence teploty rozhodující, aby se zajistilo, že každá jarní válec bude mít stejnou chuť. Je nutné použít teplotní zásobník ANKO aby se předešlo nejistotě.

BW-400
Dimenze 1,200 (L) x 1,000 (W) x 1,900 (H) mm
Napájení 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, 3fázové, 1.9KW
Včetně batterového čerpadla, chladicího systému a nízkorychlostního mixéru
Objem nádrže 400L
Načítání hlasitosti 350L

Řada SRP - Automatické válečkové pružiny a Samosa pečivo

Spíše než jarní listy jsou k dispozici série SRP, Bliny, Blintzes, Samosa Samosa, Nalesniki, Samosa, pečivo Samosa, Crape nebo Spring Roll Pastry. Po vyříznutí pečivých listů jsou počítány a uloženy v hromadách na dopravním pásu připraveném k balení.

Řada ANKO SRP - automatická výroba pružinových rolí
Řada SRP
Dimenze 1800 (H) x 1200 (Š) x 5800 (D) mm
Elektřina 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fáze
Kapacita pekařského jara 1200 - 5400 ks / hod
Kapacita pečiva Samosa 3600 - 16200 ks / hod
Šířka pečiva 220 - 420 mm
Tloušťka pečiva 0,4 - 0,8 mm

KATEGORIE PRODUKTŮ


Odeslat dotaz
Zeptejte se teď
READY-eSUPPORT
Pro LIVE HELP stačí kliknout na "Live Help Desk", naši specialisté budou s vámi online brzy.
PODÍL

Hledání souvisejících produktů


English | Português | Filipino | العربية | Dansk | česky | Français | Türkçe | Deutsch | हिन्दी | Ελληνικά | Nederlands | 日本語 | Việt | 한국어 | Italiano | فارسی | Русский | ไทย | Polska | Español | українська | Indonesia | Română | Close