Anko Food Machine Co., Ltd.
  • Shumai, Siomai, Siumai, Shaomai, Shu-Mai
  • Shumai, Siomai, Siumai, Shaomai, Shu-Mai
  • Shumai, Siomai, Siumai, Shaomai, Shu-Mai

Siomai Machine / Siomai Making Machine - innowacyjny design dla Twojego rynku spożywczego

ANKO dostosowuje się do spełnienia wymagań maszyny Siomai

Shumai. Siomai. Siumai. Shaomai. Maszyna do robienia Shu-Mai. Siomai Making Machine

kropkowany Sekcje:
kropkowany Bieżąca strona: Maszyna Siomai / Maszyna do produkcji Siomai - Innowacyjny design dla Twojego rynku spożywczego

Mistrz Siomai używa ANKO Siomai do wytwarzania swoich 700 franczyz

Master Siomai to firma franczyzowa na rynku spożywczym opracowana przez firmę Masterrific Foods na Filipinach. Wózek Siomai znajduje się w różnych miejscach, w tym w szkołach, sądach żywnościowych, tradycyjnych targach itp. W 2008 r. Master Siomai miał 45 tytułów Master Siomai, a od 2 do 4 z nich otwierał się co tydzień, Master Siomai wkrótce stał się jednym z największych franczyzobiorców firmy na Filipinach. Do 2012 r. Master Siomai miał już ponad 700 franczyz, sprzedających pyszne siomais na Filipinach, i każdego dnia musi produkować 120 000 siomais. W jaki sposób mistrz Siomai może nadążyć za szybkim wzrostem i nadal być w stanie dostarczyć dużą ilość siomai?

Mistrz Siomai

Na początku Mistrz Siomai miał od 40 do 50 osób robiących siomai ręcznie, ale powoli wielkość produkcji nie nadążała za popytem, ​​a niespójność jakości siomai stała się problemem. W 2008 roku Mistrz Siomai spotkał ANKO na targach i kupił maszynę do produkcji siomai, HSM-600 , aby ją wypróbować. Dwa miesiące później Mistrz Siomai zakupił kolejną maszynę do produkcji siomai, ze względu na ogromną satysfakcję. Mistrz Siomai miał maszyny do produkcji siomai działające 24 godziny na dobę, aby wyprodukować 120 000 siomais, a później, w celu zmniejszenia kosztów pracy i zwiększenia jakości siomai, zdecydowali się kupić więcej maszyn. Jednocześnie zaproponowali japońskie urządzenie do wytwarzania siomai. Japońskie siomai jest również nazywane wodorostami morskimi; został opracowany przez mistrza Siomai, aby zapewnić dynamiczny wybór siomais. Kilka miesięcy później ANKO opracowało półautomatyczną maszynę do produkcji wodorostów morskich, a japońskie siomai stały się popularnym jedzeniem na Filipinach.

ANKO jest dostawcą urządzeń do przetwarzania żywności, który dostarcza maszyny do produkcji sytemu jakości przez ponad 30 lat. Silny zespół badawczo-rozwojowy ANKO projektuje innowacyjne urządzenia do przetwarzania żywności, aby pomóc właścicielom restauracji lub firmom przetwórczym w prowadzeniu skutecznych prac. Opracowanie projektu pod turn-key ANKO pomogło klientom zbudować wydajne linie produkcyjne, a ostatecznie sprawić, by ich biznes przynosił zyski. ANKO ze stali nierdzewnej jest importowany z Japonii w celu zapewnienia wysokiej jakości każdej maszyny, co oznacza, że ​​każdy sprzęt do przetwarzania żywności jest zbudowany tak, aby trwał wiecznie.

W rezultacie wdrożenie maszyny do produkcji siomai umożliwiło Masterowi Siomai rozwój działalności nie tylko w Manili, ale także na południu Filipin. ANKO niedawno ukończyło opracowywanie w 100% automatycznej japońskiej maszyny do produkcji siomai w celu ulepszenia zdolności produkcyjnych Master Siomai, co pozwala Master Siomai szybko rozwinąć działalność franczyzową.

Kompleksowe rozwiązania dla Twojej maszyny Siomai

Logo Master Siomai

Master Siomai to firma produkująca wózki spożywcze opracowana przez Masterrific Foods. Firma ANKO , specjalizująca się w produkcji siomai, jest tajwańskim ekspertem od maszyn spożywczych, który zapewnia wysokie możliwości produkcyjne i niedrogie maszyny oparte na 30-letnim doświadczeniu.

  • siomai, shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai
  • siomai, shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai
  • siomai, shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai
  • siomai, shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai
Siomai - tradycyjne chińskie pieróg podawane w dim sum

W 2008 r. ANKO spotkała się z szefem Master Siomai, panem Ernilito, który bardzo pragnął maszyny do robienia shumai (shu-mai). Dlatego też firma Masterrific zakupiła HSM-600 i rozpoczęto współpracę. W następnym roku w 2009 r., W związku z rosnącą ofertą siomai firmy Master Siomai, zakupiono więcej maszyn do produkcji siomai. Podczas wizyty ANKO na Filipinach, Pan Ernilito zaproponował projekt dotyczący ich zamiaru przekształcenia linii produkcyjnej ręcznie robionych wodorostów morskich w automatyczną. Aby mieć siomai owinięte warstwą wodorostów, technicznie, istnieje kilka trudności, które należy pokonać. Po pierwsze, w przeciwieństwie do zwykłej owijki, wodorosty są bardzo lekkie i chrupiące, co sprawia, że ​​maszyna jest niezwykle trudna do zastosowania jako powłoka. Po drugie, zwykle wodorosty nadają się do jedzenia podczas chrupania, ale parująca scena sprawia, że ​​jest miękka. Jednak po skosztowaniu ręcznie robionych wodorostów siomai Master Siomai, słodkiego, soczystego nadzienia o gumowatej konsystencji, z morskim smakiem wodorostów, pyszne wodorosty siomai przekonały ANKO by zaproponowała rozwiązanie. Ponadto, ANKO zrealizowała swój potencjał na rynku międzynarodowym, a po dokonaniu oceny ANKO podjęła się zadania i zaczęła opracowywać maszynę sito, która wymaga opakowania na wodorosty.

Wyzwania dla Seaweed Siomai Machine / siomai maker

Mimo że ANKO wykorzystała maszynę do robienia sytemu HSM-600 jako podstawę do wykonania personalizacji, wciąż modyfikowała ponad 50% tej maszyny, zwłaszcza w sekcji owijania wodorostami. Zanim owijka wodorostów zacznie się owijać, należy ją rozprowadzić wodą, aby ją zmiękczyć. Dlatego ilość wody rozpływającej się i czas zatrzymania przed następnym etapem są krytyczne, ponieważ bez prawidłowego obliczenia tych czynników, wodorosty mogą być albo zbyt miękkie albo zbyt twarde do wypychania.

Po intensywnych interakcjach między działami inżynieryjnymi i produkcyjnymi oraz licznymi modyfikacjami maszyna do produkcji siomi wodorostów została wyprodukowana na czas. Pan Ernilito poleciał na Tajwan i osobiście przeprowadził ocenę maszyny do produkcji siomi wodorostów. Kiedy maszyna siomai przybyła na Filipiny i zaczęła przetwarzać, współczynnik porażek wzrósł do 30%, co było niespójne z wynikami testu na Tajwanie. ANKO przeprowadziło dokładne dochodzenie i okazało się, że powodem była grubość wodorostów; w związku z tym wprowadzono więcej dostosowań, dopóki wydajność maszyny shumai wodorostów nie była zadowalająca.

półautomatyczna maszyna do shumai w wodorostach NSM-400Składanie wodorostów za pomocą instrukcjiNadzienieFormowanieDostarczanie

Do tej pory Master Siomai zamówił dwie maszyny do produkcji siomiowców (NSM-400) i planuje zakupić jeszcze jeden w 2010 roku. Dodatkowo, innowacyjna maszyna do produkcji siomai wodorostów ANKO jest sprzedawana również w Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Korei. Doświadczenie ANKO i bezlitosność w projektowaniu dobrego urządzenia do produkcji siomai opłaciły się.

* Siomai (shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai, shui mei, shao mai lub siew mai) to tradycyjna chińska pieróg podawana w dim sum . Istnieją dwie regionalne odmiany shumai w Chinach, wersja kantońska i wersja z regionu Jiangnan, a także wiele innych odmian w innych krajach.

Projekt linii produkcyjnej Seaweed Siomai

Seaweed siomai Production Line Design: ręczne zakładanie wodorostów, natryskiwanie, napełnianie, formowanie, dostarczanie

KATEGORIA PRODUKTU


WYŚLIJ ZAPYTANIE
zapytaj teraz
READY-eSUPPORT
W przypadku LIVE HELP , wystarczy kliknąć "Live Help Desk", nasi specjaliści wkrótce będą z Tobą w Internecie.
DZIELIĆ

Wyszukaj powiązane produkty


English | हिन्दी | česky | ไทย | Polska | Română | Indonesia | Dansk | Español | Việt | 日本語 | Türkçe | Nederlands | Filipino | العربية | Ελληνικά | فارسی | Italiano | українська | Deutsch | Português | Français | 한국어 | Русский | Close