Anko Food Machine Co., Ltd.
  • Shumai, Siomai, Siumai, Shaomai, Shu-Mai
  • Shumai, Siomai, Siumai, Shaomai, Shu-Mai
  • Shumai, Siomai, Siumai, Shaomai, Shu-Mai

Siomai Machine / Siomai Making Machine - Innowacyjny projekt dla Twojego rynku spożywczego

ANKO Dostosowuje się do wymagań maszyny do produkcji Siomai

Shumai. Siomai. Siumai. Shaomai. Maszyna do robienia Shu-Mai. Maszyna do produkcji Siomai

kropkowany Sekcje:
kropkowany Aktualna strona: Siomai Machine / Siomai Making Machine - Innowacyjny projekt dla Twojego rynku spożywczego

Mistrz Siomai wykorzystuje maszyny do produkcji ANKO Siomai do swoich 700 franczyz

Master Siomai to firma franczyzująca wózki spożywcze opracowana przez Masterrific Foods na Filipinach. Wózek Siomai znajduje się w różnych obszarach, w tym w szkołach, sądach spożywczych, na tradycyjnych rynkach itp. W 2008 r. Mistrz Siomai miał 45 tytułów Mistrza Siomai, a od 2 do 4 otwierało się co tydzień, Mistrz Siomai wkrótce stał się jednym z największych franczyz. firmy na Filipinach. Do 2012 r. Master Siomai miał już ponad 700 sklepów franczyzowych sprzedających pyszne siomais na Filipinach i musi codziennie produkować 120 000 siomais. W jaki sposób Mistrz Siomai może nadążyć za szybkim wzrostem i nadal być w stanie dostarczyć dużą ilość siomai?

Mistrz Siomai

Na początku Master Siomai miał 40-50 osób ręcznie wytwarzających siomai, ale powoli wielkość produkcji nie nadążała za popytem, ​​a niespójność jakości siomai stała się problemem. W 2008 roku Master Siomai spotkał ANKO na targach i kupił maszynę do produkcji siomai, HSM-600 , aby wypróbować ją. Dwa miesiące później Master Siomai zakupił kolejną maszynę do produkcji siomai z powodu wielkiej satysfakcji. Mistrz Siomai miał maszyny do produkcji siomai działające 24 godziny na dobę, aby wyprodukować 120 000 siomais, a później, aby zmniejszyć koszty pracy i zwiększyć jakość siomai, postanowili kupić więcej maszyn. W tym samym czasie zaproponowali także japoński siomai, który wymagał maszyny. Japoński siomai jest również nazywany siomai wodorostów; został opracowany przez Master Siomai, aby zapewnić dynamiczny wybór siomais. Kilka miesięcy później ANKO opracowało maszynę do produkcji siomai z wodorostów półautomatycznych, a japońskie siomai stały się popularnym jedzeniem na Filipinach.

ANKO jest dostawcą sprzętu do przetwarzania żywności, który od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości maszyny do produkcji siomai. Silny zespół badawczo-rozwojowy ANKO projektuje innowacyjne urządzenia do przetwarzania żywności, aby pomóc właścicielom restauracji lub firmom przetwórczym w wykonywaniu efektywnych zadań. Opracowany przez ANKO projekt pod turn-key pomógł klientom zbudować wydajne linie produkcyjne i ostatecznie zwiększyć rentowność ich działalności. ANKO ze stali nierdzewnej jest importowany z Japonii, aby zapewnić wysoką jakość każdej maszyny, co oznacza, że ​​każdy sprzęt do przetwarzania żywności jest zbudowany tak, aby trwał wiecznie.

W rezultacie wdrożenie maszyny wytwarzającej siomai pozwoliło Masterowi Siomaiowi rozszerzyć swoją działalność nie tylko w Manili, ale także na południu Filipin. ANKO niedawno ukończyło prace nad stworzeniem w 100% automatycznej japońskiej maszyny do produkcji siomai, aby ulepszyć możliwości produkcyjne Master Siomai, co pozwala Master Siomai szybko rozszerzyć działalność franczyzową.

Całkowite rozwiązania dla Twojej maszyny Siomai

Logo Master Siomai

Master Siomai to firma produkująca wózki spożywcze opracowana przez Masterrific Foods. Ich dostawca maszyn do produkcji siomai, ANKO , jest tajwańskim ekspertem w dziedzinie maszyn spożywczych, który zapewnia wysoką zdolność produkcyjną i niedrogie maszyny w oparciu o ich 30-letnie doświadczenie.

  • siomai, shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai
  • siomai, shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai
  • siomai, shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai
  • siomai, shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai
Siomai - tradycyjna chińska pieróg podawana w dim sum

W 2008 roku ANKO spotkało się z szefem Mistrza Siomai, panem Ernilito, który miał silne pragnienie stworzenia maszyny do shumai (shu-mai). Dlatego HSM-600 został zakupiony przez Masterrific i rozpoczęła się ich współpraca. W następnym roku w 2009 roku, w związku z rosnącym biznesem Siomai Mistrza Siomai, zakupiono więcej maszyn wytwarzających siomai. Podczas wizyty ANKO na Filipinach, pan Ernilito zaproponował projekt dotyczący zamiany ich ręcznie produkowanej linii produkcyjnej siomai z wodorostów na automatyczną. Aby mieć siomai owinięty warstwą wodorostów, technicznie istnieje kilka trudności, które należy pokonać. Po pierwsze, w przeciwieństwie do zwykłej owijarki do mąki, wodorosty morskie są bardzo lekkie i chrupiące, co czyni maszynę niezwykle trudną do użycia jako powłoki. Po drugie, zazwyczaj wodorosty nadają się do jedzenia podczas chrupkości, ale etap gotowania na parze sprawia, że ​​jest miękki. Jednak po skosztowaniu ręcznie robionego siomai z wodorostów Mistrza Siomai, słodkiego, soczystego farszu o konsystencji żucia, o morskim smaku wodorostów, pyszny wodorost siomai przekonał ANKO do znalezienia rozwiązania. Ponadto ANKO zrealizowało swój potencjał na rynku międzynarodowym, a po dokonaniu oceny ANKO podjęło się zadania i zaczęło opracowywać ekspres do siomai, który wymaga opakowania z wodorostami.

Wyzwania związane z maszyną do produkcji wodorostów Siomai / siomai

Mimo, że ANKO wykorzystywało maszynę HSM-600 do produkcji siomai jako bazę do dostosowywania, nadal modyfikowało ponad 50%, zwłaszcza w sekcji owijania wodorostów. Zanim owijacz wodorostów zacznie się owijać, należy go rozprowadzić wodą, aby go zmiękczyć. Dlatego ilość rozprowadzanej wody i okres zatrzymania przed następnym krokiem są krytyczne, ponieważ bez prawidłowego obliczenia tych czynników wodorosty mogą być zbyt miękkie lub zbyt twarde do wypychania.

Po intensywnych interakcjach między działami inżynieryjnymi i produkcyjnymi oraz licznymi modyfikacjami, maszyna do produkcji siomai z wodorostów została wyprodukowana na czas. Pan Ernilito poleciał na Tajwan i osobiście przeprowadził ocenę maszyny wytwarzającej siomai z wodorostów. Gdy maszyna siomai przybyła na Filipiny i zaczęła przetwarzać, wskaźnik porażki wzrósł do 30%, co było niezgodne z wynikami testów na Tajwanie. ANKO przeprowadziło dokładne dochodzenie i odkryło, że powodem była grubość wodorostów; w konsekwencji dokonano więcej korekt, aż osiągi maszyny z wodorostów morskich były akceptowalne.

półautomatyczna maszyna do shumai w wodorostach NSM-400Ręczne przygotowanie wodorostówNadzienieFormowanieDostarczanie

Do tej pory Master Siomai zakupił dwie maszyny do produkcji siomai z wodorostów morskich (NSM-400) i planuje zakupić jeszcze jedną w 2010 roku. Dodatkowo, innowacyjna maszyna do produkcji siomai wodorostów ANKO jest również sprzedawana do Europy, USA, Japonii i Korei. Doświadczenie ANKO i nieustępliwość w projektowaniu dobrej maszyny do produkcji siomai opłaciły się.

* Siomai, (shumai, shu-mai, siumai, shaomai, shu-mai, shui mei, shao mai lub siew mai) to tradycyjna chińska pieróg serwowana w dim sum . Istnieją dwie regionalne odmiany shumai w Chinach, wersja kantońska i wersja z regionu Jiangnan, a także wiele innych odmian w innych krajach.

Projekt linii produkcyjnej wodorostów morskich Siomai

Projektowanie linii produkcyjnej wodorostów morskich: umieszczanie wodorostów ręcznie, natryskiwanie, napełnianie, formowanie, dostarczanie

KATEGORIA PRODUKTU


WYŚLIJ ZAPYTANIE
pytaj teraz
READY-eSUPPORT
Aby uzyskać LIVE HELP , wystarczy kliknąć „Live Help Desk”, a nasi specjaliści będą wkrótce z Tobą online.
DZIELIĆ

Wyszukaj produkty powiązane


English | हिन्दी | česky | ไทย | Polska | Română | Indonesia | Dansk | Español | Việt | 日本語 | Türkçe | Nederlands | Filipino | العربية | Ελληνικά | فارسی | Italiano | українська | Deutsch | Português | Français | 한국어 | Русский | Close