Anko Food Machine Co., Ltd.
  • paratha
  • paratha
  • paratha

Linia produkcyjna ANKO Paratha - od indywidualnej maszyny spożywczej do projektu pod klucz

39 lat. 110 krajów maszyn spożywczych - ANKO

LP-3001 Maszyna spożywcza do robienia chińskiej crepe/ naleśniki francuskie , ciastko z zieloną cebulką , bazy do pizza , paratha z nadzieniem , pączka rogalika

kropkowany Sekcje:
kropkowany Aktualna strona: 110 krajów 39 lat - ANKO spożywcze ANKO Pomagają Ci dotrzeć do rynku mrożonej żywności

Linia produkcyjna ANKO Paratha - od indywidualnej maszyny spożywczej do projektu pod klucz

30 października 2017 r

Przez ostatnie 39 lat ANKO sprzedaje maszyny spożywcze na całym świecie, dostarczając wysokiej jakości maszyny do przetwarzania żywności i doskonałą obsługę klienta. Zręczna technologia i elastyczny projekt niestandardowy umożliwiły ANKO sprzedaż długotrwałych i ekonomicznych maszyn spożywczych w ponad 110 krajach.

Bazując na 39-letnim doświadczeniu w dziedzinie maszyn spożywczych, pierwotnie zebrana baza danych receptur stanowiła wartość dodaną dla klientów wraz z zakupem ich maszyn. Później ANKO zaczęło sprzedawać linie produkcyjne ze względu na potrzeby rynku. Jednym z projektów „pod klucz” była linia produkcyjna dla dużej firmy w Południowej Afryce, co było zabawnym wyzwaniem dla inżynierów ANKO . Z powodu tego zamówienia ANKO zdobyło wiedzę na temat projektu pod klucz, na przykład w jaki sposób można zmodyfikować maszynę spożywczą w celu poprawy jakości żywności, biorąc pod uwagę wpływ temperatury pogody, projekt metody posypywania mąki i okres odpoczynku ciasta, a także wybór mąki.

Zręczna technologia i elastyczny projekt niestandardowy umożliwiły ANKO sprzedaż długotrwałych i ekonomicznych maszyn spożywczych w ponad 110 krajach.

paratha, rotli, placki chapati
Paratha (znany również jako rotli lub placki chapati )

ANKO otrzymało zamówienie na linię produkcyjną paratha (znaną również jako rotli lub placki chapati ) z Południowej Afryki kilka lat temu. Klient był jednym z wiodących domów przemysłowych w Tanzanii, a ich działalność na dużą skalę otwierała oczy. Od zakładu produkcyjnego cukru, mąki, wody mineralnej, lodów, herbatników, soków owocowych i dodatków do żywności po opakowania z tworzyw sztucznych i usługi transportowe, nazwijcie to! Po zamówieniu wszystko poszło dobrze. Gdy klient otrzymał kontener; Inżynierowie ANKO przylecieli również do instalacji po 23 godzinach podróży.

Paratha (znany również jako rotli lub placki chapati ) jest jednym z najpopularniejszych niekwaszonych pieczywa w Azji Południowej, a składniki są proste: mąka, masło, sól i woda. Wymaga ugniatania mąki, walcowania, formowania ciasta i odpoczynku oraz aplikacji masła. Używanie maszyny do żywności w celu symulowania ręcznie robionego procesu wytwarzania paratha w 100% smaku jak w domu jest celem ANKO .

ANKO szybko i sprawnie obsługiwało instalację maszyny klienta; okablowanie elektryczne, obsługa maszyny i kontrola części maszyn. ANKO nie zatrzymały się zaraz po inspekcji; wytwarzanie żywności było kolejnym krokiem. ANKO zasugerowało mąkę pszenną zawierającą od 11% do 12% białka w celu uzyskania właściwej tekstury paratha. Klient zabrał ich do jednej z roślin, aby wybrać odpowiednią mąkę. Bez sprzętu do testowania mąki inżynier ANKO właśnie chwycił garść mąki, ugniatając ją w dłoni, aby zaobserwować jej lepkość. Ostatecznie wybrano właściwy rodzaj mąki. „ ANKO konsekwentnie zaprasza profesorów ds. Żywności do szkolenia personelu w celu zwiększenia wiedzy na temat żywności, co jest bardzo pomocne w takiej sytuacji”. Inżynier ANKO przypomniał sobie. W rezultacie znaleziono odpowiedni rodzaj mąki do masowej produkcji.

LP-3001 automatyczna linia produkcyjna do warstwowych i nadziewanych paratha
automatyczna linia produkcyjna do warstwowych i nadziewanych paratha ANKO LP-3001 do automatyczna linia produkcyjna do warstwowych i nadziewanych paratha

Dostosowanie sekcji odpływu do maszyny spożywczej do obróbki blachy

Podobno gruby blok masła zostałby zawinięty w skórę ciasta, a następnie ugnieciony. Jednak temperatura w Tanzanii przekroczyła 35 stopni, gdy masło wyszło z mieszarki do masła, w ciągu pół godziny zamieniło się w płyn. Masło było rzadkie i szybko wychodziło, co zwiększało niepewność co do jakości żywności. Z tego powodu kształt odpływu miksera modyfikowanego ANKO spowalnia przepływ. Ponadto metalowa szpatułka była wyposażona w równomierne rozprowadzanie masła.

9-stopniowa maszyna do przetwarzania żywności - zimne powietrze do zapewnienia jakości ciasta i jak zmieniono projekt instalacji z powodu procesu odstawiania ciasta

Paratha oznacza warstwy ciasta. Gdy proszek mąki jest wprowadzany do linii przetwórstwa spożywczego, w ciągu piętnastu minut jest dziewięć etapów przetwarzania, w tym mieszanie mąki, ugniatanie, prasowanie, po raz pierwszy formowanie ciasta, owijanie masłem, wtórne formowanie ciasta, składanie, walcowanie arkuszy, formowanie i prasowanie. Podczas procesu należy usunąć czynniki, które mogłyby zmienić właściwości ciasta, takie jak temperatura pokojowa, okres fermentacji i rodzaj mąki. Tak więc wybrano mąkę. A jeśli chodzi o temperaturę w pomieszczeniu, koreluje ona z wynikiem fermentacji. Aby poluzować siatkę mąki, pomaga w tym ciasto spoczywające w zimnej temperaturze. W ten sposób ANKO zaproponowało klimatyzowany pokój. Następnego dnia klient przygotował klimatyzowany pokój o 21 stopniach, a jakość żywności została poprawiona.

Przepływ pracy LP-3001 automatyczna linia produkcyjna do warstwowych i nadziewanych paratha
Procesy pracy automatyczna linia produkcyjna do warstwowych i nadziewanych paratha LP-3001 do automatyczna linia produkcyjna do warstwowych i nadziewanych paratha

Do czasu fermentacji konieczne było przeprowadzenie trzydziestu pięciu minut ciasta spoczywającego na 12 minut w odległości 12 metrów. Ostatecznie ANKO postanowiło zbudować wyższy przenośnik, aby zaoszczędzić miejsce.

Jak dotąd, każdy aspekt wydawał się działać poprawnie, od początku zraszacza do mąki, szerokości owijania masła i ciasta mąki składanego do formy kulowej ciasta.

LP-3001 automatyczna linia produkcyjna do warstwowych i nadziewanych paratha
Rozmiar 10 350 (L) * 7550 (W) * 1800 (H) mm (układ „L”)
Elektryczność 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fazy, 10 kW
Pojemność (baza na 130 g / szt.) 3000 szt./godz
Pojemność (baza na 90 g / szt.) 3500 szt./godz

Rozwiązania ANKO maszyn do żywności dla prasy do ciasta z ciasta do robienia 19mm pizza

Do tej pory dostosowywano otwór wylotowy mieszalnika masła, wyposażano łopatkę z masłem i instalowano klimatyzator. Kulki ciasta zostały uformowane i gotowe do spłaszczenia w arkusze. Jednak kulka ciasta pozostała nieruchoma po zgnieceniu. Maszyna do prasowania ze stali nierdzewnej, PP-2 (Automatyczna maszyna do filmowania i prasowania), jest maszyną ciśnieniową, która jest przeznaczona do wytwarzania 80-gramowych kulek ciasta w arkusze.

PP-2 Automatyczna maszyna do filmowania i prasowania
PP-2 Automatyczna maszyna do filmowania i prasowania

Jak widać, istnieją czynniki, które wpływają na element mąki; skąd pochodzi pszenica, pora zbiorów i pogoda. Zatem modyfikacja maszyny spożywczej jest niezbędna do osiągnięcia celów produkcji żywności. Po pierwsze, ANKO próbowało 30 minut odpoczynku, ale nie działało. Następnie przenieśli kule ciasta na zewnątrz, gdzie temperatura wynosiła 32 stopnie. Zadziałało!

zbliżenie maszyny do filmowania i naciskania PP-2
Automatyczna maszyna do filmowania i prasowania PP-2 jest w stanie wytwarzać arkusze ciasta o precyzyjnych średnicach i grubościach.

Ta sama sytuacja przypomniała ANKO którego klientem był dostawca pizza i poprosił o pizza , która jest w stanie wykonać pizza rozmiarze 19 mm. „Bez żartów, metalowa płyta zgięta, próbująca spłaszczyć kulki ciasta”. Inżynier ANKO przypomniał sobie. W ten sposób ANKO zwiększyło prędkość przenośnika i obniżyło tempo wałka za pomocą poprzecznej rolki, aby uzyskać żądaną grubość arkusza ciasta. Sproszkowane mąki posypać, dwa przenośniki spoczynkowe ciasta (zbudowany wysoki, aby zaoszczędzić miejsce) plus wałki, zrobiono 19mm skórkę z mąki i skórkę arkusza zatrzymano cofając się podczas przetwarzania.

Czwartego dnia podróży inżynierowie ANKO spotkali się z szefem, a on był zachwycony linią produkcyjną żywności i jej możliwościami produkcyjnymi. Rok później klient zakupił kolejną linię produkcyjną paratha, aby sprostać rosnącej sprzedaży.

PP-2
Rozmiar 2900 (L) * 960 (W) * 1470 (H) mm
Przenośnik układający 1650 (L) * 670 (W) * 710 (H) mm
Elektryczność 220V, 50 / 60Hz, jednofazowy, 120W
Naciśnij przycisk Rozmiar płyty 235 mm
Średnica produktu Max. 200mm
Pojemność 1500 szt./godz
Zużycie powietrza 480 l / min (@ 8 kg / cm³)
Ciężar maszyny 700 kg

KATEGORIA PRODUKTU


WYŚLIJ ZAPYTANIE
pytaj teraz
READY-eSUPPORT
Aby uzyskać LIVE HELP , wystarczy kliknąć „Live Help Desk”, a nasi specjaliści będą wkrótce z Tobą online.
DZIELIĆ

Wyszukaj produkty powiązane


English | 日本語 | Indonesia | Français | Deutsch | Italiano | हिन्दी | Dansk | Ελληνικά | Việt | Polska | Русский | ไทย | Español | فارسی | Română | 한국어 | Filipino | česky | Português | العربية | українська | Nederlands | Türkçe | Close