Anko Food Machine Co, Ltd
  • paratha
  • paratha
  • paratha

Výrobní linka společnosti ANKO Paratha - od individuální výroby potravin až po projekt na klíč

39 let. 110 zemí potravinového stroje - ANKO

LP-3001 potravinářský stroj na výrobu čínského krepu, zeleného koláče, pizzy, plněné paraty, croissant koblihy

tečkovaný Sekce:
tečkovaný Aktuální strana: 110 zemí 39 let - ANKO Food Machines vám pomůže dosáhnout mraženého trhu s potravinami

Výrobní linka společnosti ANKO Paratha - od individuální výroby potravin až po projekt na klíč

30. října 2017

Za posledních 39 let společnost ANKO prodává potravinářské stroje po celém světě tím, že poskytuje vysoce kvalitní zařízení pro zpracování potravin a vynikající služby zákazníkům. Skvělá technologie a flexibilní zakázkový design umožňují společnosti ANKO prodat dlouhodobě a nákladově efektivní potravinářské stroje do více než 110 zemí.

Na základě 39 let zkušeností se strojem v potravinářství byla primárně shromážděná receptová databáze pro zákazníky s přidanou hodnotou a nákupem strojů. Později ANKO začala prodávat výrobní linky kvůli potřebám trhu. Jedním z projektů na klíč byla výrobní linka paratha pro velkou společnost v Jižní Africe, což byla zábavná výzva pro inženýry společnosti ANKO . Kvůli této objednávce společnost ANKO získala znalosti o projektování na klíč, například o tom, jak může být potravinový stroj upraven pro zlepšení kvality potravin tím, že se zohlední vliv teploty na počasí, návrh metody mouky a doby odpočinku těsta, stejně jako výběr mouky.

Skvělá technologie a flexibilní zakázkový design umožňují společnosti ANKO prodat dlouhodobě a nákladově efektivní potravinářské stroje do více než 110 zemí.

paratha, rotli, chapati
Paratha (také známý jako rotli nebo chapati)

ANKO obdržela objednávku na výrobní linku paratha (také známou jako rotli nebo chapati) z jižní Afriky před několika lety. Klient byl jedním z předních průmyslových domů v Tanzánii a jejich rozsáhlé podnikání bylo jen otevírání. Zahrnuje z výrobního závodu cukr, mouku, minerální vodu, zmrzlinu, sušenky, ovocné šťávy a potravinářské přísady do plastových obalů a dopravních služeb. Po objednávce všechno šlo dobře. Když klient obdržel kontejner; Inženýři společnosti ANKO také letěli po instalaci po 23 hodinách cesty.

Paratha (také známý jako rotli nebo chapati) je jedním z nejpopulárnějších nekvašených plochých hub v jižní Asii a přísady jsou jednoduché: mouka, máslo, sůl a voda. Vyžaduje míchání mouky, válcování, pokrývání těsta a odpočinek, stejně jako použití másla. Použití potravinářského stroje na simulaci ručního procesu pro výrobu parathů 100% chuť domácího je cílem ANKO .

ANKO zpracovala instalaci klienta rychle a efektivně; elektrického zapojení, provozování stroje a kontroly stroje. ANKO se nezastavily hned po inspekci; jídlo bylo dalším krokem. ANKO navrhla pšeničnou mouku, která obsahuje 11% až 12% bílkovin pro získání správné struktury paraty. Klient si je vzal do jedné z rostlin, aby vybral správnou mouku. Bez zkušebního zařízení na mouku, inženýr ANKO jen chytil hrstku mouky a hnědl ji v dlani, aby sledoval jeho lepivost. Nakonec se vybral správný druh mouky. " ANKO důsledně vyzývá profesory pro výživu pro školení zaměstnanců, aby zlepšili své znalosti o potravinách, což je pro takovou situaci velmi užitečné." Inženýr ANKO si vzpomněl. V důsledku toho byl nalezen správný druh mouky pro hromadnou výrobu.

LP-3001 Automatické vrstvy a plněné Paratha výrobní linka
ANKO LP-3001 Automatické vrstvy a plněné výrobní linky Paratha

Průmyslový stroj přizpůsobení odtokové části pro mletí listů

Předpokládá se, že tlustý blok másla by byl zabalen v kůži těsta a hnětení. Teplota však byla v Tanzánii nad 35 stupňů, když maslo vyšlo z mixéru na máslo, ale během půl hodiny se změnilo na tekutinu. Maslo bylo běžné a rychle vylétlo, což zvýšilo nejistotu kvality potravin. Kvůli tomu dochází ke změně tvaru výstupního ANKO máslo, aby se zpomalil průtok. Také kovová stěrka byla vybavena pro rovnoměrné roztírání másla.

9 kroků Stroj na zpracování potravin - studený vzduch pro konzistenci kvality těsta a způsob, jakým byl návrh zařízení změněn v důsledku procesu odpočinku těsta

Paratha znamená vrstvy těsta. Když se prášek mouky vloží do linky pro zpracování potravin, do patnácti minut se provádí devět kroků zpracování, včetně míchání těsta z mouky, hnětení, lisování, prvotřídní těstoviny, balení na máslo, pokládka druhého těsta, skládání, tvarování a lisování. Během procesu musí být odstraněny faktory, které by mohly změnit vlastnosti těsta, jako je pokojová teplota, doba fermentace a typ mouky. Takže mouka byla vybrána. A co se týče pokojové teploty, koreluje s výsledkem fermentace. Pro uvolnění mřížky mouky pomáhá těsto spočívat v chladné teplotě. ANKO navrhla klimatizovaný pokoj. Následující den klient nastavil klimatizovaný pokoj o velikosti 21 stupňů a zvýšila se kvalita jídla.

Pracovní postup LP-3001 Automatické vrstvené a plněné paratha výrobní linky
Pracovní procesy výrobní linky LP-3001 Automatické vrstvy a plněné paraty

K fermentačnímu času bylo nutné provést třicet pět minut těsta odpočívajícím v dvanácti minutách do 12 metrů. Nakonec se společnost ANKO rozhodla postavit vyšší dopravník, aby šetřil prostor.

Zdálo se, že každý aspekt funguje správně, od počátku moučkového sprinkleru, šířky balíku másla a těsto mouky skládající se do tvaru těsta.

LP-3001 Automatické vrstvy a plněné Paratha výrobní linka
Velikost 10 350 (L) * 7550 (W) * 1800 (H) mm (uspořádání "L")
Elektřina 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fáze, 10 kw
Kapacita (základna na 130g / ks) 3000 ks / hod
Kapacita (90g / ks) 3,500 ks / hod

ANKO Food Machine Řešení pro těstoviny lisování otázky, aby 19mm Pizza

Až dosud byla přizpůsobena výstupní hloubka míchačky na máslo, byla vybavena namazaná stěrka a byla instalována klimatizační jednotka. Tyčinky na těsto byly vytvořeny a připraveny ke zploštění na listy. Balení těsta však zůstávalo po střemhnutí. Lisovací stroj z nerezové oceli, PP-2 (automatické lisování a lisování), je tlakový lis, který je navržen tak, aby 80 g těstoviny míče do listů.

PP-2 Automatické natáčení a lisování
PP-2 Automatické natáčení a lisování

Jak vidíte, existují faktory, které ovlivňují prvek mouky; odkud je pšenice, sezóna sklizně a počasí. Proto je nutná úprava potravinového stroje k dosažení cílů při výrobě potravin. ANKO nejprve vyzkoušela 30 minut těsta, ale nefungovala. Pak tukové míčky přesunuli ven, kde byla teplota 32 stupňů. Fungovalo to!

zblízka automatického filmu a lisu PP-2
Automatické lisovací a lisovací zařízení PP-2 je schopné vyrábět listy těsta s přesnými průměry a tloušťkami.

Stejnou situaci připomněla společnost ANKO jejíž klient byl dodavatelem pizzy, a požádal o pizzerii, která je schopna vyrobit pizzu o velkém rozměru 19 mm. "Žádná legrace, kovová deska se pokoušela zplošťovat těstoviny." Inženýr ANKO si vzpomněl. ANKO zvýšila rychlost dopravníku a snížila rychlost válce pomocí příčného válce, aby získala požadovanou tloušťku listu těsta. Prášková mouka se posypala, dva dopravníky na zalomení těsta (postavené vysoko pro úsporu místa) a válečky, byla vyrobena kůže z mouky o průměru 19 mm a plechová deska přestala ustoupit během zpracování.

Na čtvrtém dni cesty se inženýři společnosti ANKO setkali s šéfem a byl nadšený výrobní linkou a výrobními kapacitami. O rok později si zákazník zakoupil další výrobní linku Paratha, aby se vyrovnal s rostoucím prodejem.

PP-2
Velikost 2900 (L) * 960 (W) * 1470 (H) mm
Stohovací dopravník 1650 (L) * 670 (W) * 710 (H) mm
Elektřina 220V, 50/60 Hz, jednofázový, 120W
Stiskněte velikost desky 235 mm
Průměr výrobku Max. 200mm
Kapacita 1500 ks / hod
Spotřeba vzduchu 480 L / min (@ 8 kg / cm3)
Hmotnost stroje 700 kg

KATEGORIE PRODUKTŮ


Odeslat dotaz
Zeptejte se teď
READY-eSUPPORT
Pro LIVE HELP stačí kliknout na "Live Help Desk", naši specialisté budou s vámi online brzy.
PODÍL

Hledání souvisejících produktů


English | 日本語 | Indonesia | Français | Deutsch | Italiano | हिन्दी | Dansk | Ελληνικά | Việt | Polska | Русский | ไทย | Español | فارسی | Română | 한국어 | Filipino | česky | Português | العربية | українська | Nederlands | Türkçe | Close