Anko Food Machine Co., Ltd.
  • paratha
  • paratha
  • paratha

ANKO Paratha výrobní linka - od jednotlivého potravinového stroje k projektu na klíč

39 let. 110 zemí potravinářského stroje - ANKO

LP-3001 Potravinářský stroj na výrobu čínské palačinky, zelený pórek, pizza základna, plněná paratha, croissant donut

tečkovaný Sekce:
tečkovaný Aktuální stránka: 110 zemí 39 let - ANKO Potravinářské stroje vám pomohou dosáhnout zmrzlého trhu s potravinami

ANKO Paratha výrobní linka - od jednotlivého potravinového stroje k projektu na klíč

30. října 2017

Za posledních 39 let, ANKO prodává potravinářské stroje po celém světě tím, že poskytuje vysoce-kvalitní stroje pro zpracování potravin a vynikající služby zákazníkům. Šikovné technologie a flexibilní vlastní design umožnily ANKO prodávat dlouho-trvající a cenově efektivní potravinářské stroje do více než 110 zemí.

Na základě 39 let zkušeností s potravinářskými stroji byla primárně shromážděná databáze receptů pro klienty spolu s jejich nákupem strojů přidanou hodnotou. Později ANKO začal prodávat výrobní linky kvůli potřebám trhu. Jeden z projektů na klíč byl výrobní linka paratha pro velkou společnost v Jižní Africe, která byla zábavná výzva pro inženýry ANKO . Vzhledem k této objednávce, ANKO získal znalosti o návrhu projektu na klíč, jako je to, jak může být potravinářský stroj upraven tak, aby se zlepšila kvalita potravin, s přihlédnutím k vlivu teploty počasí, konstrukci metody postřikování mouky a době odpočinku těsta. výběr mouky.

Šikovné technologie a flexibilní vlastní design umožnily ANKO prodávat dlouho-trvající a cenově efektivní potravinářské stroje do více než 110 zemí.

paratha, rotli, chapati
Paratha (také známý jako rotli nebo chapati)

ANKO obdržel objednávku na paratha (také známý jako rotli nebo chapati) výrobní linky z Jižní Afriky před několika lety. Klient byl jedním z předních průmyslových domů v Tanzanii a jejich rozsáhlé podnikání bylo jen okouzlující. Od výrobního závodu na cukr, mouku, minerální vodu, zmrzlinu, sušenky, ovocné šťávy a potravinářské přídatné látky až po plastové obaly a dopravní služby. Po rozkazu šlo všechno dobře. Když klient obdržel kontejner; Inženýři ANKO také letěli po 23 hodinách cesty.

Paratha (také známý jako rotli nebo chapati) je jedním z nejpopulárnějších nekvašených plochých chlebů v jižní Asii a složky jsou jednoduché: mouka, máslo, sůl a voda. To vyžaduje mouku hnětení, válcování, těsto listů a odpočinku, stejně jako aplikace másla. Použití potravin stroj simulovat ruční proces pro výrobu parathas 100% chuť jako domácí je cílem ANKO .

ANKO rychle a efektivně zvládla instalaci stroje klienta; elektrické zapojení, provoz stroje a kontrola částí stroje. ANKO se nezastavily hned po inspekci; příprava potravin. ANKO navrhl pšeničné mouky, která obsahuje 11% až 12% bílkovin pro získání správné textury paratha. Klient je vzal do jedné z rostlin, aby si vybral tu správnou mouku. Bez zkušebního zařízení pro mouku, ANKO inženýr jen popadl hrst mouky, hnětení to v dlani pozorovat jeho lepkavost. Nakonec byl vybrán správný druh mouky. " ANKO důsledně vyzývá profesory potravin pro školení zaměstnanců, aby zlepšili své znalosti o potravinách, což je velmi užitečné pro situaci, jako je tato." Inženýr ANKO si vzpomněl. V důsledku toho byl pro masovou výrobu nalezen správný druh mouky.

LP-3001 Automatická vrstva a plněné výrobní linky Paratha
ANKO LP-3001 Automatická vrstva a plněné výrobní linky Paratha

Přizpůsobení potravinářského stroje odtokové části plechu Buttering

Pravděpodobně, tlustý blok másla by byl zabalený v těstové kůži následovaný hnětením. Teplota v Tanzanii však byla o 35 stupňů vyšší, když máslo vyšlo z míchačky na máslo a během půl hodiny se změnilo na tekutinu. Máslo bylo rozlévané a rychle vycházelo, což zvyšovalo nejistotu kvality potravin. Díky tomu ANKO upravil tvar výtoku máslového mixéru, aby zpomalil tok. Také kovová špachtle byla vybavena k rovnoměrnému rozprostření másla.

Stroj na zpracování potravin v 9 krocích - Studený vzduch pro konzistenci kvality těsta a způsob, jakým byl návrh rostlin změněn v důsledku procesu odpočinku těsta

Paratha znamená vrstvy těsta. Když je prášek mouky vložen do linky na zpracování potravin, je v průběhu patnácti minut devět kroků zpracování, včetně míchání těstové mouky, hnětení, lisování, první fólie na těsto, ovinutí máslem, fólie na druhé období, skládání, válcování plechů, tváření a lisování. Během procesu musí být odstraněny faktory, které by změnily vlastnosti těsta, jako je teplota místnosti, doba fermentace a typ mouky. Takže mouka byla vybrána. A pokud jde o pokojovou teplotu, koreluje s výsledkem fermentace. K uvolnění mřížky mouky pomáhá těsto v chladné teplotě. ANKO navrhl klimatizovaný pokoj. Další den si klient zřídil klimatizovaný pokoj o 21 stupních a zlepšila se kvalita jídla.

Pracovní postup LP-3001 Automatické vrstvy a plněné výrobní linky Paratha
Pracovní postupy LP-3001 Automatické vrstvy a vycpané výrobní linky Paratha

Pro dobu kvašení bylo nutné provést třicet pět minut těsta odpočívajícího ve dvanácti minutách do 12 metrů. Nakonec se ANKO rozhodl postavit vyšší dopravník, který šetří místo.

Zdá se, že každý aspekt fungoval správně, od začátku sprinklerů mouky, šířky ovinutí másla a skládání moučkového těsta na formy těsta.

LP-3001 Automatická vrstva a plněné výrobní linky Paratha
Velikost 10,350 (L) * 7550 (W) * 1800 (H) mm (uspořádání "L")
Elektřina 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fáze, 10 kw
Kapacita (základna na 130g / ks) 3 000 ks / hod
Kapacita (základ na 90g / ks) 3 500 ks / hod

ANKO Potravinářské stroje řešení pro těsto míč stisknutí otázky, aby 19mm Pizza

Doposud byl upraven výtokový ústí směšovače másla, byla opatřena maslovou lopatkou a byla instalována klimatizace. Kuličky těsta byly vytvořeny a připraveny ke zploštění do listů. Nicméně, těsto míč zůstal ještě po squashing. Lisovací stroj z ušlechtilé oceli, PP-2 (Automatický stroj na natáčení a lisování), je tlakový lis, který je určen pro výrobu 80 gramových kuliček těsta do listů.

PP-2 Automatický filmovací a lisovací stroj
PP-2 Automatický filmovací a lisovací stroj

Jak vidíte, existují faktory, které ovlivňují prvek mouky; kde je pšenice, období sklizně a počasí. Proto je nutná modifikace potravinářského stroje, aby se dosáhlo cílů tvorby potravin. Za prvé, ANKO vyzkoušel 30 minut těsta odpočívá, ale nefungoval. Pak přesunul kuličky těsta venku, kde byla teplota 32 stupňů. Fungovalo to!

detailní záběr na PP-2 Automatické natáčení a lisování stroje
PP-2 Automatický filmovací a lisovací stroj je schopen vytvářet listy těsta s přesnými průměry a tloušťkami.

Stejná situace připomněla ANKO jehož klientem byl dodavatel pizzy a požádal o pizzerku, která dokáže vyrobit pizzu velké velikosti 19 mm. "Bez legrace, kovová deska se ohnula a snažila se vyrovnat těsto." Inženýr ANKO si vzpomněl. ANKO zvýšil rychlost dopravníku a snížil rychlost válce válečkem, aby se dosáhlo požadované tloušťky plechu těsta. Kropení moukovým práškem, dva dopravníky pro odpočinek těsta (postavené vysoké, aby šetřily místo) plus válečky, bylo vyrobeno 19 mm mouky na kůži z mouky a plášť fólie během zpracování přestal ustupovat.

Čtvrtý den cesty se inženýři ANKO setkali s šéfem a byl nadšený výrobou potravin a výrobními možnostmi. O rok později si klient koupil další výrobní linku paratha, aby se vyrovnal s rostoucími tržbami.

PP-2
Velikost 2900 (L) * 960 (W) * 1470 (H) mm
Stohovací dopravník 1650 (L) * 670 (W) * 710 (H) mm
Elektřina 220V, 50 / 60Hz, jednofázová, 120W
Stiskněte Velikost destičky 235 mm
Průměr výrobku Max. 200 mm
Kapacita 1 500 ks / hod
Spotřeba vzduchu 480 l / min (@ 8kg / cm³)
Hmotnost stroje 700 kg

KATEGORIE PRODUKTŮ


ODESLAT DOTAZ
zeptejte se nyní
READY-eSUPPORT
Pro LIVE HELP stačí kliknout na "Live Help Desk", naši specialisté budou brzy s vámi online.
PODÍL

Vyhledávání Související produkty


English | 日本語 | Indonesia | Français | Deutsch | Italiano | हिन्दी | Dansk | Ελληνικά | Việt | Polska | Русский | ไทย | Español | فارسی | Română | 한국어 | Filipino | česky | Português | العربية | українська | Nederlands | Türkçe | Close