Anko Food Machine Co., Ltd.
  • Креветки з пельменів, що виробляються обладнання для харчової промисловості ANKO
  • Креветки з пельменів, що виробляються обладнання для харчової промисловості ANKO
  • Креветки з пельменів, що виробляються обладнання для харчової промисловості ANKO

Обладнання для харчової промисловості ANKO допомагає продавцю взуття почати продовольчий бізнес

ANKO надає рекомендації щодо продовольчої машини та вивчення ринку для гарного початку

ANKO не просто продає харчові машини - Підготовка рецептів до харчової машини Вареники з креветками , Siomai & Кришталевий вареник

пунктирний Розділи:
пунктирний Поточна сторінка: обладнання для харчової промисловості ANKO допомагає продавцю взуття почати продовольчий бізнес

Обладнання для харчової промисловості ANKO допомагає продавцеві взуття розпочати бізнес у харчовій промисловості - а не тільки постачальник харчових машин, ANKO також надає їжу рецепт, а також чудовий після послуг

28 вересня 2017 р
Вузький акціонерний товари смачного тортів

Якщо ви продаєте пельмені з ручної роботи, то купувати машину для виготовлення Вареник для підвищення продуктивності досить легко. Але якщо ви садівник, який хоче продати заморожені продукти, це було б досить великим кроком, оскільки між двома галузями немає подібності. Тим не менш, власник DELICIOUS DELICIOUS Тістечко АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО (Delicious) з В'єтнаму, щоб зробити це. Мотив був простим; це було поліпшити рентабельність нового бізнесу. Delicious налічує понад сто працівників у кожній провінції В'єтнаму; всі співробітники десятиліття працюють з Delicious, і власник відчуває відповідальність за своє життя. Магазини та персонал вже були там, але те, що продавати, було єдиним завданням. Знаючи, що ANKO продає харчові машини вже більше 39 років в 110 країнах, Delicious вирішив спробувати це.ANKO розробляє відповідні харчові машини на основі:
розмір заводу, рецепт, очікувані витрати та прибуток, коли вони хочуть підвищити продуктивність

Зв'язок почався незручно через мовний бар'єр, але це було здійснено. Власник запитав про десять продовольчих машин на веб-сайті ANKO і вилетів на Тайвань зі своїми співробітниками та перекладачем. "Загалом, більшість наших клієнтів знають про їжу, і ANKO розробляє відповідну харчову машину на основі розміру заводу, рецепта, очікуваної вартості та повернення, коли вони хочуть підвищити продуктивність. Проте, Delicious не мав ніяких знань про їжа, не кажучи вже про харчові машини ", - нагадав інженер ANKO . "Проте намір зберегти своїх співробітників був надихаючим. В цілому, це не просто бізнес, а й допомога сотням сімей".

ANKO надає рекомендації щодо продовольчої машини та вивчення ринку для гарного початку

АНКО HSM-600 siomai машини

Інтригуюче, що В'єтнам фактично є одним з провідних експортерів креветок, традиційно служили ручної роботи креветки для пельменів, але рідко заморожені. З цієї причини ANKO рекомендувала виробляти Вареники з креветками для виробництва на місцевому ринку, а також дві інші найпопулярніші харчові машини для початку роботи - машина для виготовлення сіомі (HSM-600) та машина для хлібопечення (HLT-660B).

ANKO сподівається підібрати харчове обладнання, яке можна легко чистити та обслуговувати, щоб клієнт міг мати плавний початок навіть із обмеженими знаннями. Крім того, вибрані машини здатні робити кілька продуктів, якщо вони хочуть продати щось інше пізніше. Наприклад, машина для приготування Вареники з креветками не просто робить пельмені, це дозволяє робити продукти, пов'язані з обгорткою, такі як регулярні пельмені, смажені пельмені, самоса, гаргу та Равіолі . Машина для виготовлення Siomai також може бути використана для виготовлення морепродуктів та рисом siomai. Чхао Чжоу Вареник може бути зроблено за допомогою Кришталевий вареник .

Машина HSM-600 Siomai
Машина для виробництва Siomai, HSM-600
Машина HSM-600 Siomai
Розмір 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Електрика 220/380/415 В, 50/60 Гц, 3 фази, 3,25 кВт
Потужність 5000-6000 шт. / Год
Товщина продукту 0,4-0,5 мм
Вага продукту 14-28г
Розмір продукту Діа 25-35 мм, висота: 25-29 мм
Нетто вага 700 кг

ANKO не просто продає продовольчі машини - Підготовка рецептів для харчової машини з Вареники з креветками , Siomai і Кришталевий вареник

На новоствореному заводі площею 107 000 квадратних метрів команда інженерів ANKO готувала до запуску харчових машин з готовими рецептами для Delicious. Рецепт є одним з важливих факторів, який може визначити успіх бізнесу.

АНКО ХЛТ-660Б, кристалічна пельменниця
Кришталевий вареник машина ANKO Кришталевий вареник , HLT-660B

ANKO більше 39 років зібрала базу даних рецептів продовольства, яка дозволила їм надавати рецепти, коли клієнти потребують керівництва або тестування машин. Швидкий доступ до світових рецептів став перевагою ANKO в галузі харчової машини. Зрештою, глибокі знання інгредієнтів можуть допомогти інженерам спроектувати харчові машини з очікуваними текстурами та ароматами. Ви не можете знати про харчову машину, але не про харчові інгредієнти, вони співвідносні.

Власник Delicious спробував кілька страв, виготовлених з вибраних харчових машин. Вареники з креветками приготування машини один день, siomai машини наступного. Інколи персоналу це сподобалося, але власникові була інша думка, або навпаки. Один раз власник хотів додати арахісовий порошок, щоб трохи змінити смак для продовольчого ринку у В'єтнамі. ANKO змінила рецепт і переробила машину за допомогою додаткової функції спринклерів.

У той самий день, коли машини харчування були поставлені у В'єтнамі, інженери ANKO також прибули на завод для встановлення. Delicious підготував рецепт згідно з входом ANKO . Харчові машини були встановлені ручними руками, і всі машини харчування були вчасно і не працювали. Тим не менш, Вареники з креветками дегустації трохи покуштували, і команда зрозуміла, що це крохмаль. Загалом, крахмал набагато складніше маніпулювати, ніж борошно; засвоєння крохмалю може відбуватися через температуру води, температуру, кількість води або модифікацію крохмалю, що означає, що слід зробити корегування на основі того, де виходить крохмаль. Товстий шкіряний кондитерський крем дає Вареник складчастою, але занадто жорсткий для жування. З іншого боку, тонкий шкірний молочний продукт соковитий, але для машини важко справлятися з такою м'якою шкірою. Ключовим є створення пельменів з ідеальною ніжністю, а модифікація стриманих інгредієнтів є єдиним рішенням для створення довгострокового харчового бізнесу.

Отже, було вирішено випуск листового тіста. ANKO використовував місцевий крохмаль для розгортання правильної кількості води та пшеничного глютену для клієнта та показав їм, що це виглядає після налаштування, щоб забезпечити дотримання всіх кроків.

АНКО ХЛТ-660Б, кристалічна пельменниця
ХЛТ-660Б, Кришталевий вареник машина для Кришталевий вареник
ХЛТ-660Б, Кришталевий вареник машина для Кришталевий вареник
Розмір 1,510 (H) x 500 (W) x 1,050 (D) мм
Електрика 220/380 В, 50/60 Гц, однофазний / 3 етап
Потужність 2,500-6,500 шт. / Год
Вага продукту 5-40г / шт
Вага машини 300 кг

Машина для приготування Вареники з креветками з спеціальним рецептом ANKO для хорошого продажу

  • кристалічні пельмені
  • димсум, туманна сума
  • сіомай

Було б ідеально мати цільну креветку в кожній Вареники з креветками але це, швидше за все, не відбудеться, оскільки це зроблено з харчовою машиною. Тим не менш, ви можете забезпечити кожен укус Вареники з креветками повний соковитих креветок. По-перше, є зміна рецептури, щоб збільшити щільність креветок в пасті. По-друге, реконструюйте лопаті змішувача, щоб змінити спосіб вирізання креветок. Коли креветки рівномірно поєднуються, кожна Вареник має практично рівну кількість креветок.

Пройшло більше року, і продажі "заморожених продуктів" Delicious "зростали незмінно. Завдяки конкурентоспроможним можливостям виробництва харчових продуктів ( Вареники з креветками 480 000 на місяць, siomai 980 000 на місяць, Кришталевий вареник 640 000 на місяць, примітка: машини працюють 8 годин на добу), Delicious змогла добре доглянути своїх співробітників за новою бізнес-моделлю.

Додаткові харчові машини, придбані компанією Delicious.
АНКО АКД-800 багатоцільовий різальний верстат
Багатофункціональна машина для нарізання овочів рослин ACD-800
Багатофункціональна машина для нарізання овочів рослин ACD-800
Розмір 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
Електрика 220/380/415 В, 50/60 Гц, однофазний / 3 етап, з регулятором інвертора
Потужність Варенька листя: 200-800 кг / год, коренеплодів: 200-600 кг / год
Характеристики продукту
Сліцін 4 мм / 12 мм
Dicing / Cubing 8x8 мм / 10 х 10 мм / 12 х 12 мм / 20 х 20 мм
Кругла нитка 4мм
Смуга 8мм
Нитка 2,5 мм / 3 мм / 5 мм
Контейнерна фритюрниця ANKO AF-589Гідронасос YL-22 АНКО
Конвейєрна фритюрниця AF-589 і гідрозаправник YL-22
Фреон для конвеєра AF-589
Розмір 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Електрика 220/380/415 В, 50/60 Гц, 3 фази, 12 кВт
Гідроочисник YL-22
Діа з Внутрішньої Бочки 22 ", 1250 обертів на хвилину
Електрика 220/380 / 415В, 50 / 60Hz, Single / 3 Phase
Потужність 30л

СТАТТІ РОЗДІЛИ

КАТЕГОРІЯ ПРОДУКТУ


НАДІЙТЕ ЗАПИТАННЯ
запитай зараз
READY-eSUPPORT
Для LIVE HELP просто натисніть кнопку "Live Help Desk", наші фахівці будуть з вами в Інтернеті найближчим часом.
ДОПОВНЕНІ

Шукати пов'язані продукти


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close