Anko Food Machine Co., Ltd.
  • Пельмені з креветок, які виробляються харчовим обладнанням ANKO's
  • Пельмені з креветок, які виробляються харчовим обладнанням ANKO's
  • Пельмені з креветок, які виробляються харчовим обладнанням ANKO's

Харчова промисловість ANKO допомагає продавцю взуття розпочати виробництво продуктів харчування

ANKO надає рекомендації про харчову машину та дослідження ринку для хорошого початку

ANKO не просто продавати продукти харчування - Рецепт Підготовка до харчової машини з Вареники з креветками , Siomai & Кришталевий вареник

пунктирний Розділи:
пунктирний Поточна сторінка: Харчова промисловість ANKO допомагає продавцю взуття розпочати виробництво продуктів харчування

Харчова промисловість ANKO допомагає продавцю взуття розпочати виробництво продуктів харчування - не тільки постачальник харчової машини, ANKO також надає їжу рецепт, а також великий після служби

28 вересня, 2017
Акціонерне товариство Delicious Cake

Якщо ви продаєте пельмені ручної роботи, покупка Вареник машини для підвищення продуктивності досить проста. Але якщо ви є шевцем, який хоче продавати заморожені продукти, це буде досить великим кроком, оскільки немає жодної подібності між двома галузями. Тим не менш, власник DELICIOUS DELICIOUS Тістечко АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "Delicious" з В'єтнаму необхідно, щоб це сталося. Мотив був простим; це полягало в підвищенні прибутковості нового бізнесу. Delicious має більше ста співробітників, розташованих у кожній провінції у В'єтнамі; всі співробітники десятиліть працювали з Delicious, і власник відповідає за своє життя. Магазини та персонал вже були там, але те, що продавати, було єдиним занепокоєнням. Знаючи ANKO продає продовольство машини для над 39 роками до 110 країн, Delicious вирішив дати йому спроба.ANKO розробляє відповідні харчові машини на основі:
розмір заводу, рецепт, очікувана вартість і повернення, коли вони хочуть збільшити продуктивність

Зв'язок почався незручно через мовний бар'єр, але це було здійснено. Власник запитав близько десяти харчових машин на веб-сайті ANKO і прилетів на Тайвань зі своїми співробітниками та перекладачем. "Загалом, більшість наших клієнтів знають про продукти харчування, і ANKO розробляє відповідну машину для харчових продуктів на основі розміру заводу, рецепту, очікуваної вартості та повернення, коли вони хочуть підвищити продуктивність. їжу, не кажучи вже про харчові машини », - згадує інженер ANKO . "Проте, намір зберегти своїх співробітників був надихаючим. В цілому, це не просто бізнес, це також допомога сотням сімей".

ANKO надає рекомендації про харчову машину та дослідження ринку для хорошого початку

Машина для виготовлення силома HSM-600 ANKO

Захоплююче, що В'єтнам є насправді одним з провідних експортерів креветок, звичайно подаються креветки ручної роботи, але рідко заморожені. З цієї причини, ANKO рекомендував Вареники з креветками машину для місцевого ринку, а також два інших найбільш продаваних харчових машин, щоб почати - siomai рішень машини (HSM-600) і Кришталевий вареник машина (HLT-660B).

ANKO сподівався вибрати продовольче обладнання, яке легко чистити та підтримувати, щоб клієнт мав плавний старт, навіть з обмеженими знаннями. Крім того, вибрані машини здатні виробляти кілька продуктів, якщо вони хочуть продати щось інше пізніше. Наприклад, машина для приготування Вареники з креветками не просто робить пельмені, це дозволяє вам виготовляти продукти, пов'язані з обгортанням, такі як звичайні пельмені, смажені пельмені, самоса, га-гу і Равіолі . Siomai робить машину також може бути використаний для виготовлення морепродуктів і рису siomai. Вареник Чао Чжоу можуть бути виготовлені за допомогою Кришталевий вареник машини.

Машина для виготовлення сиома HSM-600
Машина для виготовлення сиома, HSM-600
Машина для виготовлення сиома HSM-600
Розмір 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) мм
Електрика 220/380/415 В, 50/60 Гц, 3 фази, 3,25 кВт
Потужність 5000-6000 шт / год
Товщина виробу 0,4-0,5 мм
Вага продукту 14-28g
Розмір продукту Dia. 25-35 мм : Висота: 25-29 мм
Вага нетто 700 кг

ANKO не просто продає продукти харчування - Рецепт Підготовка до харчової машини з Вареники з креветками , Siomai і Кришталевий вареник

На нещодавно збудованому заводі площею 107 000 квадратних метрів, команда інженерів ANKO готувалася до запуску харчових машин з приготованими рецептами для Delicious. Рецепт є одним з важливих факторів, які можуть вирішити успіх бізнесу.

ANKO HLT-660B кришталева машина для вареників
ANKO Кришталевий вареник машина для Кришталевий вареник , HLT-660B

ANKO ніж 39 років ANKO зібрала базу даних про рецепти їжі, що дозволило їм надавати рецепти, коли клієнти потребують керівництва або для тестування харчової машини. Швидкий доступ до світових рецептів став перевагою для ANKO в харчовій промисловості. Зрештою, глибоке знання інгредієнтів може допомогти інженерам розробити харчові машини з очікуваними текстурами та ароматами. Ви не можете знати про харчову машину, але не про харчові інгредієнти, вони співвідносні.

Власник Delicious спробував кілька страв, виготовлених з вибраних харчових машин. Вареники з креветками роблять машину в один день, сіомаі машини наступного. Іноді персоналу це сподобалося, але у власника була інша думка, або навпаки. Одного разу власник хотів додати порошок арахісу для того, щоб трохи змінити аромат для продовольчого ринку у В'єтнамі. ANKO змінив рецепт і переробив машину з додатковою функцією дощування.

У той день, коли харчові машини поставлялися у В'єтнам, інженери ANKO також прибули на завод для установки. Смачний приготований рецепт відповідно до входу ANKO . Харчові машини були встановлені з спритними руками, і всі харчові машини були запущені і працювали в найкоротші терміни. Але, Вареники з креветками покуштували трохи з та команда figured це - крохмаль. Загалом, маніпулювати крохмалем набагато складніше, ніж борошно; желатинізація крохмалю може відбуватися через температуру нагрівання води, погоду, кількість води або модифікацію крохмалю, що означає, що регулювання повинно проводитися на основі того, де отримано крохмаль. Товста шкіра тіста дозволяє складати Вареник , але занадто тесто для жування. З іншого боку, тонка шкіра клеків соковита, але для машини важко мати справу з такою м'якою шкірою. Ключовим моментом є створення пельменів з ідеальною ніжністю, а незмінна модифікація інгредієнтів - єдине рішення для побудови довготривалого харчового бізнесу.

Отже, вирішили випуск листа кондитерських виробів. ANKO використовував місцевий крохмаль для розгортання потрібної кількості води і пшеничного клейковини для клієнта, і показав їм, як він виглядає після коригування, щоб забезпечити дотримання всіх кроків.

ANKO HLT-660B кришталева машина для вареників
HLT-660B Машина для Кришталевий вареник
HLT-660B Машина для Кришталевий вареник
Розмір 1,510 (H) x 500 (W) x 1050 (D) мм
Електрика 220/380 В / 50/60 Гц / Одномісний / 3 фази
Потужність 2,500-6,500 шт / год
Вага виробу 5-40 г / шт
Вага машини 300 кг

Вареники з креветками продовольчої машини з ANKO спеціальний рецепт для хороших продажів

  • кристалічні пельмені
  • dimsum, dim sum
  • siomai

Ідеально було б мати цілу креветку в кожному Вареники з креветками але це навряд чи відбудеться, оскільки це зроблено з машиною для їжі. Тим не менш, ви можете переконатися, кожен кусак Вареники з креветками повний соковитих креветок. По-перше, існує зміна рецепту для збільшення щільності креветок у пасті. По-друге, переробити лопатки змішувача, щоб змінити спосіб різання креветок. Коли креветки рівномірно змішані, кожна Вареник має майже рівну кількість креветок.

Пройшло більше року, і продажі заморожених продуктів Delicious зростали міцними темпами. З конкурентоспроможними можливостями виробництва продовольства ( Вареники з креветками 480,000 / місяць, siomai 980,000 / місяць, Кришталевий вареник 640,000 / місяць, примітка: машини працюють 8 годин на день), Delicious вдалося взяти хороший догляд своїх співробітників з новою бізнес-моделлю.

Додаткові харчові машини придбані компанією Delicious.
Машина для різання овочів ACD-800 ANKO
Багатофункціональна машина для нарізання овочів ACD-800
Багатофункціональна машина для нарізання овочів ACD-800
Розмір 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) мм
Електрика 220/380/415 В / 50/60 Гц / Один / 3 фази , з керуванням інвертором
Потужність Аркуш листя: 200-800 кг / год. Коренева рослина: 200-600 кг / год
Специфікації продукту
Slicin 4мм / 12мм
Dicing / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
Круглі нитки 4мм
Смуга 8мм
Нитка 2,5 мм / 3 мм / 5 мм
Фритюрниця АНКО-589Гідравлічний екстрактор YL-22 ANKO
Конвеєрна фритюрниця AF-589 і гідровидобувник YL-22
Фритюрниця AF-589
Розмір 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) мм
Електрика 220/380/415 В / 50/60 Гц Ph 3 Фаза kW 12 кВт
YL-22 гідровидобувач
Dia. Внутрішня бочка 22 ", 1250 об / хв
Електрика 220/380 / 415В, 50 / 60Гц, одиночна / 3 фаза
Потужність 30L

СЕКЦІЇ СТАТТІ

КАТЕГОРІЯ ПРОДУКТУ


НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Запитайте зараз
READY-eSUPPORT
Для LIVE HELP , просто натисніть "Live Help Desk", наші фахівці незабаром будуть з вами онлайн.
SHARE

Пошук відповідних продуктів


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close