Anko Gıda Makine Ltd
  • Karidesli Börek , ANKO Gıda İşleme Ekipmanı
  • Karidesli Börek , ANKO Gıda İşleme Ekipmanı
  • Karidesli Börek , ANKO Gıda İşleme Ekipmanı

ANKO Gıda İşleme Ekipmanı Bir Ayakkabı Satıcıya Bir Gıda İşyeri Başlatmaya Destek Veriyor

ANKO , İyi Bir Başlangıç ​​İçin Gıda Makina Tavsiyesi ve Pazar Araştırması Sağlıyor

ANKO , Sadece Gıda Makineleri Satmıyor - Karidesli Börek , Siomai ve Şeffaf Börek Süsleme Makinelerinin Gıda Makineleri için Tarif Hazırlama

noktalı Bölümler:
noktalı Şu sayfası: ANKO Gıda İşleme Ekipmanı Bir Ayakkabı Satıcıya Bir Gıda İşyeri Başlatmaya Yardımcı Oluyor

ANKO gıda işleme ekipmanı, bir ayakkabı satıcısına, sadece bir gıda makine tedarikçisi değil, bir gıda işletmesi başlatmasına yardımcı olur; ANKO ayrıca, harika servislerden sonra, gıda tarifi sağlar

28 Eylül 2017
Lezzetli Kek Anonim Şirketi

El yapımı köfte satıyorsanız, verimliliği artırmak için bir Börek yapma makinesi satın almak oldukça kolaydır. Ancak donmuş gıdaları satmak isteyen bir ayakkabıçıysanız, iki sanayi arasında benzerlik bulunmaması oldukça büyük bir adım olacaktır. Bununla birlikte, Vietnam'dan gelen lezzetli Kek ANONİM ŞİRKETİ'nin (Delicious) sahibi olması gerekiyordu. Sebep basitti; yeni bir işle karlılığın iyileştirilmesi idi. Lezzetli Vietnam'da her ilde bulunan yüzü aşkın personeli vardır; tüm çalışanlar yıllarca Delicious ile çalışıyor ve sahibi kendi yaşamından sorumlu hissediyor. Mağazalar ve personel zaten oradaydı, ancak satmak için tek endişe buydu. ANKO'nun 39 yıldan uzun süredir 110 ülkeye gıda makineleri sattığını bilmek Delicious, denemeye karar verdi.ANKO uygun gıda makineleri tasarlar:
verimliliği artırmak istediklerinde bitki boyutu, tarif, beklenen maliyet ve getiri

İletişim, dil engeli yüzünden garip bir şekilde başladı, ancak yapılabilirdi. Firma, ANKO web sitesinde on adet gıda makinesi hakkında bilgi aldı ve çalışanlarına ve bir çevirmenle Tayvan'a uçtu. "Genel olarak müşterilerimizin çoğu yiyecekleri biliyor ve ANKO , verimliliği artırmak istediklerinde bitki büyüklüğü, tarifi, beklenen maliyet ve getiriyi temel alan uygun bir gıda makinesi tasarlıyor ancak Delicious hakkında hiçbir bilgiye sahip değil. gıda, bırak gıdalar makineleri ", ANKO mühendisi hatırlattı. "Ancak, çalışanlarını korumak için niyet ilham kaynağıydı Genel olarak, bu sadece bir iş değil, aynı zamanda yüzlerce aileye yardım etmektir" dedi.

ANKO , İyi Bir Başlangıç ​​İçin Gıda Makina Tavsiyesi ve Pazar Araştırması Sağlıyor

ANKO HSM-600 siomai makinesi

İlginçtir ki, Vietnam aslında önde gelen karides ihracatçılarından biridir, el yapımı karides köfteleri normal olarak servis edilir, ancak nadiren donmuş olanlardır. Bu nedenle, ANKO yerel pazar için makine hazırlama Karidesli Börek , daha sonra başlamak için iki tane en çok satan gıda makinesi - siomai yapma makinesi (HSM-600) ve Şeffaf Börek makinesi (HLT-660B) önerdi.

ANKO , temizlenmesi ve bakımının kolay olduğu, müşterinin sınırlı bilgi birikimleriyle bile sorunsuz bir başlangıç ​​yapabilmesi için yiyecek ekipmanı almasını umuyordu. Ayrıca, seçilen makineler daha sonra başka bir şey satmak istiyorlarsa birden çok yiyecek hazırlama yeteneğine sahiptir. Örneğin, Karidesli Börek yapma makinesi yalnızca köfte yapmaz, normal köfte, kızarmış köfte, samosa, Har gow ve İtalyan Mantısı gibi sarma ile ilgili gıdaları yapmanızı sağlar. Siomai makinesi ayrıca deniz ürünleri ve pirinç siomai yapmak için kullanılabilir. Chao Çuha Börek Şeffaf Börek makinesi ile yapılabilir.

HSM-600 Siomai makinesi
Siomai makinesi, HSM-600
HSM-600 Siomai makinesi
Boyut 1660 (H) x 1650 (G) x 740 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 Faz, 3.25 kW
Kapasite 5.000-6.000 adet / saat
Ürün Kalınlığı 0.4-0.5mm
Ürün ağırlığı 14-28g
Ürünün Boyutu Dia. 25-35mm, yükseklik: 25-29mm
Net ağırlık 700kg

ANKO , Sadece Gıda Makineleri Satmıyor - Karidesli Börek , Siomai ve Şeffaf Börek Süsleme Makinelerinin Gıda Makineleri için Tarif Hazırlama

Yeni inşa edilen 107.000 metrekarelik bir fabrikada, ANKO mühendislerinden oluşan bir ekip, Delicious için hazırlanmış tariflerle yiyecek makinelerini başlatmaya hazırlanıyordu. Tarifi, bir işletmenin başarısına karar verebilecek önemli faktörlerden biridir.

ANKO HLT-660B Şeffaf Börek makinesi
ANKO Şeffaf Börek Hıyar Makinesi, HLT-660B

ANKO 39 yılı aşkın bir süredir toplanan gıda tarifi veritabanı, müşterilerin rehberliğe ihtiyaç duyduklarında veya gıda makine testleri için yemek tarifleri vermelerini sağladı. Dünya çapında tariflere hızlı erişim, gıda makinesi endüstrisinde ANKO için bir avantaj haline geldi. Sonuçta, malzemelerin derinlemesine bilinmesine sahip olmak, mühendislerin beklenen doku ve lezzetlerle gıda makineleri tasarlamasına yardımcı olabilir. Bir yiyecek makinesi hakkında bilgi sahibi olamazsınız, ancak gıda maddeleri değil, bunlar birbiriyle ilişkili.

Delicious sahibi, seçilen gıda makineleri yapılan birkaç yemekler denedim. Karidesli Börek günümüzde bir gün makineyi yapan devekuşu, bir sonraki siomai makinesi. Bazen personel severdi, ancak sahibin farklı bir görüşü vardı ya da tersi. Bir keresinde, sahibi Vietnam'daki yiyecek pazarı için lezzeti biraz değiştirmek için yer fıstığı tozu eklemek istedi. ANKO tarifi değiştirdi ve ilave bir yağmurlama sistemi fonksiyonuyla makineyi yeniden tasarladı.

Gıda makineleri Vietnam'da teslim edildiği gün ANKO mühendisleri de kurulum için fabrikaya geldi. Delicious, ANKO girdisine göre tarifi hazırladı. Gıda makineleri incitici ellerle kuruldu ve hemen hemen hiç çalışan tüm gıda makineleri vardı. Bununla birlikte, Karidesli Börek koyun eti hafifçe tattı ve ekip nişasta olduğunu düşündü. Genel olarak, nişasta undan daha zor işlenebilir; nişasta jelatinleşmesi, su ısıtma sıcaklığı, hava, su miktarı veya nişasta değişikliği nedeniyle meydana gelebilir, bu da nişastanın nereden alındığına göre ayar yapılmalıdır. Kalın hamur işi Börek katlamak için izin verir, ancak çiğnemek için çok hamurdu. Öte yandan, ince Börek cildi sulu olsa da, bir makinenin yumuşak derisini ele almak zor. Kilit mükemmel yumuşaklıkta köfte yaratmaktır ve uzun süreli bir gıda işi inşa etmek için tek çözüm madde olan gizli madde tadilatı.

Böylece, pasta tabaka sorunu çözüldü. ANKO müşteriye doğru miktarda su ve buğday glutenini dağıtmak için yerel nişastayı kullandı ve ayarlamanın ardından tüm adımların izlenmesini sağlamak için neye benzediğini gösterdi.

ANKO HLT-660B Şeffaf Börek makinesi
HLT-660B Şeffaf Börek Hıyar Makinesi
HLT-660B Şeffaf Börek Hıyar Makinesi
Boyut 1,510 (Y) x 500 (W) x 1,050 (D) mm
Elektrik 220/380 V, 50/60 Hz, Tek / 3 Fazlı
Kapasite 2,500-6,500 adet / saat
Ürün ağırlığı 5-40g / pc
Makina ağırlığı 300kg

İyi Satış İçin ANKO Özel Reçetesi ile Karidesli Börek Gıda Makinesi

  • kristal köfte
  • dim sum, dim sum
  • siomai

Her Karidesli Börek bütün karides için ideal olurdu ama bir gıda makinesi ile yapılmış olduğundan muhtemel olmaz. Bununla birlikte, her lokma Karidesli Börek sulu karideslerle Karidesli Börek sağlayabilirsiniz. İlk önce, hamurun yapıştırma yoğunluğunu artırmak için tarla değişikliği var. İkincisi, karidesin nasıl kesildiğini değiştirmek için mikseri yeniden tasarlayın. Karidesler eşit şekilde harmanlandığı zaman, her Börek hemen hemen eşit miktarda karides vardır.

Bir yıldan fazla sürdü ve Delicious'un dondurulmuş gıda satışları hızla büyüyor. Rakip gıda üretim yetenekleri (ayda 480.000 / ay, siomai 980.000 / ay, Şeffaf Börek 640.000 / ay, dikkat: makinalar günde 8 saat çalışıyor) ile Delicious, yeni iş modeli ile çalışanlarına iyi bakıyordu.

Delicious tarafından satın alınan ilave gıda makineleri.
ANKO ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
Boyut 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V, 50/60 Hz, Tek / 3 Fazlı, inverter kontrollü
Kapasite Ardarda yaprak: 200-800 kg / saat, Kök sebzede: 200-600 kg / saat
Ürün Özellikleri
Slicin 4 mm / 12 mm
Dicing / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
Yuvarlak Konu 4mm
Şerit 8mm
iplik 2.5mm / 3mm / 5mm
ANKO AF-589 konveyör fritözüANKO YL-22 hidro ekstraktörü
AF-589 konveyör fritözü ve YL-22 hidro ekstraktı
AF-589 konveyör fritözü
Boyut 1660 (H) x 1650 (G) x 740 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 Faz, 12 kW
YL-22 hidro ekstraktör
Dia. İç Namlu Duvar Kağıdı 22 ", 1250 dev / dak
Elektrik 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, Tek / 3 Fazlı
Kapasite 30L

ÜRÜN KATEGORİSİ


SORUŞTURMA GÖNDERİNİZ
şimdi sormak
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , "Canlı Yardım Masası" na tıklamanız yeterli, uzmanlarımız kısa sürede sizinle birlikte olacak.
PAY

İlgili Ürünler Ara


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close