Anko Gıda Makine Ltd
  • Karidesli Börek Gıda İşleme Ekipmanı tarafından yapılan Karidesli Börek
  • Karidesli Börek Gıda İşleme Ekipmanı tarafından yapılan Karidesli Börek
  • Karidesli Börek Gıda İşleme Ekipmanı tarafından yapılan Karidesli Börek

ANKO Gıda İşleme Ekipmanı, Gıda İşletmesini Başlatmak için Ayakkabı Satıcısına Destek Sağlıyor

ANKO , İyi Başlangıç ​​için Gıda Makine Tavsiyesi ve Piyasa Araştırması Sağladı

ANKO sadece Gıda Makineleri Satmıyor - Karidesli Börek , Siomai & Şeffaf Börek Gıda Makine için Reçete Hazırlık

noktalı Bölümler:
noktalı Şu anki sayfa: ANKO Gıda İşleme Ekipmanı, Gıda İşletmesini Başlatmak için Ayakkabı Satıcısına Destek Sağlıyor

ANKO gıda işleme ekipmanı, bir gıda işine başlamak için bir ayakkabı satıcısına yardımcı olur - sadece bir gıda makinesi tedarikçisi değil, ANKO aynı zamanda yemek sonrası harika yemek tarifleri de sağlar

28 Eylül 2017
Lezzetli Kek Anonim Şirketi

El yapımı köfteler satıyorsanız, verimliliği artırmak için bir Börek makinası satın almak oldukça kolaydır. Ama eğer donmuş gıda satmak isteyen bir ayakkabıcı iseniz, iki endüstri arasında bir benzerlik olmadığı için oldukça büyük bir adım olacaktır. Ancak, DELICIOUS DELICIOUS Kek ANONİM ŞİRKETİ Vietnam Vietnam (Lezzetli owner sahibi olması gerekiyordu. Sebep basitti; Yeni bir iş ile karlılığı artırmaktı. Lezzetli Vietnam'ın her ilinde bulunan yüzden fazla personel var; Tüm çalışanlar on yıllardır Lezzetli ile çalışmaktadır ve sahipleri yaşamlarından sorumludur. Mağazalar ve personel zaten oradaydı, ancak tek endişe satmaktı. ANKO'nun 39 yıldan fazla bir süredir 110'dan fazla ülkeye gıda makineleri sattığını bilen, Delicious denemeye karar verdi.ANKO göre uygun gıda makineleri tasarlar:
Verimliliği arttırmak istediklerinde bitki büyüklüğü, reçete, beklenen maliyet ve getiri

İletişim, dil engeli nedeniyle garip bir şekilde başladı, ancak yapılabilirdi. Sahibi, ANKO web sitesinde on gıda makinesini sordu ve çalışanları ve çevirmeniyle Tayvan'a uçtu. "Genel olarak, müşterilerimizin çoğu gıda hakkında bilgi sahibi olur ve ANKO , üretkenliği artırmak istediğinde, bitkinin büyüklüğüne, reçetesine, beklenen maliyetine ve getirisine göre uygun bir gıda makinesi tasarlar. ANKO 'nun mühendisi geri kalan gıdaları " “Ancak, çalışanlarını koruma niyeti ilham vericiydi. Genel olarak, bu sadece bir iş değil, aynı zamanda yüzlerce aileye yardım etmekle ilgili.”

ANKO , İyi Başlangıç ​​için Gıda Makine Tavsiyesi ve Piyasa Araştırması Sağladı

ANKO HSM-600 siomai makinesi

İlginçtir ki, Vietnam aslında önde gelen karides ihracatçılarından biridir, el yapımı karides köfteleri normal olarak servis edilir ancak nadiren dondurulmuş olanlardır. Bu nedenle, ANKO , yerel pazar için Karidesli Börek yapımı makinesini ve ayrıca siomai makinesi (HSM-600) ve Şeffaf Börek makinesi (HLT-660B) kullanmaya başlamak için iki en çok satan gıda makinesini tavsiye etti.

ANKO , temizliği ve bakımı kolay olan gıda ekipmanı seçmeyi umuyordu, böylece müşterinin sınırlı bilgisi olsa bile düzgün bir başlangıç ​​yapması mümkün oldu. Ayrıca, seçilen makineler daha sonra başka bir şey satmak istiyorlarsa çoklu yiyecekler üretebilirler. Örneğin, Karidesli Börek yapma makinesi, sadece Karidesli Börek yapmakla kalmaz, düzenli köfte, kızartılmış köfte, samosa, Har gow ve İtalyan Mantısı gibi sargılarla ilgili yiyecekler yapmanızı sağlar. Siomai yapma makinesi, deniz ürünleri ve pirinç siomai yapmak için de kullanılabilir. Chao Zhou Börek , Şeffaf Börek makinesi ile yapılabilir.

HSM-600 Siomai makinesi
Siomai makinesi, HSM-600
HSM-600 Siomai makinesi
Boyut 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 Faz, 3,25 kW
Kapasite 5.000-6.000 adet / saat
Ürün Kalınlığı 0.4-0.5mm
Ürün Ağırlığı 14-28g
Ürünün boyutu Dia. 25-35mm, yükseklik: 25-29mm
Net ağırlık 700kg

ANKO sadece Gıda Makineleri Satmıyor - Karidesli Börek , Siomai ve Şeffaf Börek Gıda Makine için Reçete Hazırlık

Yeni inşa edilen 107.000 metrekarelik bir fabrikada, ANKO mühendislerinden oluşan bir ekip, Delicious için hazırlanan yemek tarifleriyle gıda makinelerini kullanmaya hazırlanıyordu. Tarif, bir işletmenin başarısına karar verebilecek önemli faktörlerden biridir.

ANKO HLT-660B Şeffaf Börek makinesi
ANKO Şeffaf Börek Hamur Makinesi, HLT-660B

ANKO 39 yıldan fazla toplanan yemek tarifi veritabanı, müşterilerin rehberliğe veya gıda makinesi testine ihtiyaç duyduklarında yemek tarifleri sunmalarına izin vermiştir. Dünya çapında tariflere hızlı erişim, gıda makinesi endüstrisinde ANKO için bir avantaj haline gelmiştir. Her şeyden önce, bileşenlerin derinlemesine bilgi sahibi olması, mühendislere beklenen doku ve tatlar ile gıda makinelerini tasarlamalarına yardımcı olabilir. Bir gıda makinesi hakkında bilgi sahibi olamazsınız, ancak gıda bileşenlerini değil, bağıntılıdırlar.

Delicious'un sahibi seçilen yiyecek makinelerinden yapılan birkaç yemeği denedi. Karidesli Börek makinesi bir gün, siomai makinesi sonraki. Bazen personel bunu beğendi, ancak sahibi farklı bir görüşe sahipti, ya da tam tersi. Bir kez, Vietnam'da gıda pazarı için lezzet biraz değiştirmek için sahibi fıstık tozu eklemek istedim. ANKO , tarifi değiştirdi ve makineyi ekstra bir yağmurlama işleviyle yeniden tasarladı.

Gıda makinelerinin Vietnam'da teslim edildiği gün, ANKO mühendisleri de kurulum için fabrikaya geldi. Delicious, ANKO girişine göre tarifi hazırladı. Gıda makineleri, elle yapılan eller ile kuruldu ve tüm gıda makineleri, hiç durmadan çalışıyordu. Ancak, Karidesli Börek hafifçe tadıldı ve ekip nişasta olduğunu düşündü. Genel olarak nişasta undan daha fazla manipüle etmek daha zordur; nişasta jelatinleşmesi, su ısıtma sıcaklığı, hava, su miktarı veya nişasta modifikasyonu nedeniyle oluşabilir; bu, nişastanın elde edildiği yere göre ayarlama yapılmalıdır. Kalın hamur cilt, Börek katlanmasına izin verir, ancak çiğnemek için çok yoğundur. Öte yandan, ince Börek sulu, henüz bir makinenin yumuşak bir ciltle uğraşması zor. Önemli olan, mükemmel hassasiyetle köfte yaratmaktır ve uzun süre kalıcı bir gıda işletmesi yapmak için tek bileşenli çözüm değişiklikidir.

Yani, hamur işi sorunu çözüldü. ANKO , müşteriye doğru miktarda su ve buğday gluteni dağıtmak için yerel nişastayı kullandı ve tüm adımların takip edilmesini sağlamak için ayarlamadan sonra neye benzediğini gösterdi.

ANKO HLT-660B Şeffaf Börek makinesi
HLT-660B Şeffaf Börek Hamur Makinesi
HLT-660B Şeffaf Börek Hamur Makinesi
Boyut 1,510 (H) x 500 (G) x 1,050 (D) mm
Elektrik 220/380 V , 50/60 Hz , Tek / 3 Fazlı
Kapasite 2,500-6,500 adet / saat
Ürün ağırlığı 5-40g / pc
Makina ağırlığı 300kg

İyi Satış için ANKO Özel Tarif ile Karidesli Börek Gıda Makinesi

  • kristal köfte
  • dimsum, dim sum
  • siomai

Her Karidesli Börek içinde tam bir karides bulundurmak ideal olacaktır, ancak bir gıda makinesi ile yapıldığından dolayı olması muhtemel değildir. Ancak, Karidesli Börek her ısırığının sulu karideslerle dolu olmasını sağlayabilirsiniz. İlk olarak, hamurdaki karidesin yoğunluğunu arttırmak için bir reçete değişikliği var. İkinci olarak, karidenin nasıl kesildiğini değiştirmek için karıştırıcının bıçaklarını yeniden tasarlayın. Karides eşit olarak karıştırıldığında, her Börek neredeyse eşit miktarda karides içerir.

Bir yıldan fazla oldu ve Lezzetli 'dondurulmuş gıda satışları sağlam bir hızla büyüyor. Rekabetçi gıda üretim yetenekleri ile ( Karidesli Börek 480,000 / ay, siomai 980.000 / ay, 640.000 / ay Şeffaf Börek , not: makineler günde 8 saat çalışır), Delicious yeni iş modeli ile çalışanlarına iyi bakmayı başardı.

Delicious tarafından satın alınan ek gıda makineleri.
ANKO ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
Boyut 1070 (H) x 1100 (G) x 490 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V , 50/60 Hz inverter Tek / 3 Faz , invertör kontrolü ile
Kapasite Yaprak vagetable : 200-800 kg / saat , Kök sebze : 200-600 kg / saat
Ürün Özellikleri
Slicin 4 mm / 12 mm
Dicing / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
Yuvarlak iplik 4mm
Şerit 8mm
iplik 2.5mm / 3mm / 5mm
ANKO AF-589 konveyör fritözüANKO YL-22 hidro çekicisi
AF-589 konveyör fritöz ve YL-22 hidro çeker
AF-589 konveyör fritöz
Boyut 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V , 50/60 Hz , 3 Faz , 12 kW
YL-22 hidro çıkarıcı
Dia. iç varil 22 ", 1250 RPM
Elektrik 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, Tek / 3 Fazlı
Kapasite 30L

ÜRÜN KATEGORİSİ


Bir soruşturma göndermek
şimdi sor
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , "Canlı Yardım Masası" nı tıklamanız yeterlidir, uzmanlarımız kısa bir süre içinde sizinle birlikte olacaktır.
PAY

İlgili Ürünleri Ara


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close