Anko Gıda Makine Ltd
  • Karidesli Börek Gıda İşleme Ekipmanları Tarafından Hazırlanan Karidesli Börek
  • Karidesli Börek Gıda İşleme Ekipmanları Tarafından Hazırlanan Karidesli Börek
  • Karidesli Börek Gıda İşleme Ekipmanları Tarafından Hazırlanan Karidesli Börek

ANKO Gıda İşleme Ekipmanları, Yiyecek İşine Başlamak için Ayakkabı Satıcılarına Yardımcı Oluyor

ANKO , İyi Bir Başlangıç ​​için Gıda Makinesi Önerisi ve Pazar Çalışması Sağladı

ANKO , Sadece Gıda Makineleri Satmıyor - Karidesli Börek , Siomai ve Şeffaf Börek Gıda Makinesi için Reçete Hazırlama

noktalı Bölümler:
noktalı Mevcut sayfa: ANKO Gıda İşleme Ekipmanları Yiyecek İşini Başlatmak için Ayakkabı Satıcılarına Yardımcı Oluyor

ANKO gıda işleme ekipmanları bir ayakkabı satıcısına gıda işletmesi kurma konusunda yardımcı olmaktadır - sadece bir gıda makinesi tedarikçisi değil, aynı zamanda büyük hizmet sonrası servislerle birlikte yemek tarifi sağlar.

28 Eylül 2017
Lezzetli Kek Anonim Şirketi

El yapımı köfte satarsanız, verimliliği artırmak için bir Börek makinesi satın almak oldukça kolaydır. Ancak donmuş yiyecek satmak isteyen bir ayakkabıcıysanız, iki endüstri arasında benzerlik olmadığı için bu oldukça büyük bir adım olacaktır. Ancak, DELICIOUS DELICIOUS Kek ANONİM ŞİRKETİ'nin sahibi Vietnam Delicious Vietnam Vietnam'dan bunun gerçekleşmesi gerekiyordu. Gerekçe basitti; yeni bir işletmeyle karlılığı arttırmaktı. Delicious'ın Vietnam'daki her ilde yüzden fazla çalışanı bulunmaktadır; Tüm çalışanlar yıllardır Delicious ile birlikte çalışıyor ve işletme sahibi hayatlarından sorumlu hissediyor. Mağazalar ve personel zaten oradaydı, fakat ne satacaktı tek endişeydi. ANKO'nun 39 yıldan fazla bir süredir 110 ülkeye gıda makinesi sattığını bilen Delicious, denemeye karar verdi.ANKO göre uygun gıda makineleri tasarlar:
tesisin büyüklüğü, tarifi, beklenen maliyeti ve verimliliği artırmak istediklerinde geri dönüşleri

İletişim, dil engeli nedeniyle garip bir şekilde başladı, ancak yapılabiliyordu. Mal sahibi, ANKO web sitesinde on tane yiyecek makinesi sordu ve çalışanları ve tercümanı ile Tayvan'a uçtu. “Genel olarak, müşterilerimizin çoğu gıda hakkında bilgi ANKO ve ANKO , tesisin büyüklüğüne, reçetesine, beklenen maliyetine ve verimliliğini artırmak istediğinde geri dönüşüne dayalı olarak uygun bir gıda makinesi tasarlar. yiyecek, yalnız yiyecek makineleri ", ANKO 'nun mühendisi hatırladı. “Ancak, çalışanlarını elde tutma niyeti ilham vericiydi. Genel olarak, bu sadece bir iş değil, aynı zamanda yüzlerce aileye yardım etmekle ilgili.”

ANKO , İyi Bir Başlangıç ​​için Gıda Makinesi Önerisi ve Pazar Çalışması Sağladı

ANKO HSM-600 siomai makinesi

Şaşırtıcı bir şekilde, Vietnam aslında önde gelen karides ihracatçılarından biridir, el yapımı karides köfteleri normal olarak servis edilir ancak nadiren dondurulmuş olanlardır. Bu nedenle, ANKO yerel pazar için Karidesli Börek yapma makinesi, ayrıca başlamak için diğer iki çok satan gıda makinesi - siomai makinesi (HSM-600) ve Şeffaf Börek börek makinesi (HLT-660B) 'yi önerdi.

ANKO , müşterinin sınırlı bilgisi olsa bile sorunsuz bir başlangıç ​​yapabilmesi için temizlenmesi ve bakımı kolay yiyecek ekipmanı seçmeyi umuyordu. Ayrıca, seçilen makineler daha sonra başka bir şey satmak isterlerse çoklu yiyecek yapma yeteneğine sahiptir. Örneğin, Karidesli Börek yapma makinesi, sadece Karidesli Börek yapmakla kalmaz, normal köfte, kızarmış köfte, samosa, Har gow ve İtalyan Mantısı gibi paketlemeyle ilgili yiyecekler yapmanızı sağlar. Siomai makinesi, deniz ürünleri ve pirinç siomai yapımında da kullanılabilir. Chao Zhou Börek Şeffaf Börek makinesi tarafından yapılabilir.

HSM-600 Siomai makinesi
Siomai makinesi, HSM-600
HSM-600 Siomai makinesi
Boyut 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 Faz, 3,25 kW
Kapasite 5.000-6.000 adet / saat
Ürün Kalınlığı 0.4-0.5mm
Ürün Ağırlığı 14-28g
Ürünün boyutu Dia. 25-35mm, yükseklik: 25-29mm
Net ağırlık 700kg

ANKO , Sadece Gıda Makineleri Satmıyor - Karidesli Börek , Siomai ve Şeffaf Börek Yemek Makinesi için Reçete Hazırlama

Yeni inşa edilen 107.000 metrekarelik tesiste, ANKO mühendislerinden oluşan bir ekip, Delicious için hazır yemek tarifleri ile gıda makinelerine başlamak için hazırlanıyorlardı. Tarif, bir işletmenin başarısına karar verebilecek önemli faktörlerden biridir.

ANKO HLT-660B Şeffaf Börek makinesi
ANKO Şeffaf Börek Börek Makinesi, HLT-660B

ANKO 'nun 39 yılı aşkın bir süredir topladığı yiyecek tarifi veri tabanı, müşterilerin rehberliğe ihtiyaç duyduğu veya yiyecek makinesi testi için tarif vermelerini sağladı. Dünya genelindeki tariflere hızlı erişim, gıda makinesi endüstrisinde ANKO için bir avantaj haline geldi. Ne de olsa, derinlemesine içerik bilgisine sahip olmak, mühendislerin beklenen doku ve tatlara sahip gıda makineleri tasarlamalarına yardımcı olabilir. Bir gıda makinesi hakkında bilginiz yok ama gıda maddeleri hakkında değil, bunlar birbirleriyle ilişkili.

Delicious sahibi, seçilen gıda makinelerinden yapılan birkaç yemeği denedi. Bir gün Karidesli Börek yapma makinesi, ertesi gün siomai makinesi. Bazen personel hoşuna gitti, ancak sahibi farklı bir görüşü vardı veya tam tersi. Bir zamanlar sahibi, Vietnam'daki gıda pazarı için lezzetini biraz değiştirmek amacıyla yer fıstığı tozu eklemek istedi. ANKO tarifini değiştirdi ve makineyi ekstra bir fıskiye işlevi ile yeniden tasarladı.

Gıda makinelerinin Vietnam'da teslim edildiği gün, ANKO mühendisleri de kurulum için fabrikaya geldi. Lezzetli tarifi ANKO 'nun girişine göre hazırladı. Gıda makineleri usta ellerle kuruldu ve tüm gıda makineleri kısa sürede kuruldu ve çalışıyordu. Ancak, Karidesli Börek biraz tadıldı ve takım nişastası olduğunu düşündü. Genel olarak, nişasta un işlemek için çok daha zordur; Nişasta jelatinleşmesi, su ısıtma sıcaklığı, hava durumu, su miktarı veya nişasta modifikasyonu nedeniyle meydana gelebilir; bu, nişastanın nereden elde edildiğine bağlı olarak ayar yapılması gerektiği anlamına gelir. Kalın hamur işi derisi Börek kıvrımlarına katlanır, ancak çiğnemek için çok hamurludur. Öte yandan, ince Börek cildi sulu olsa da, bir makinenin böyle yumuşak bir ciltle başa çıkması zordur. Anahtar, mükemmel hassasiyete sahip köfte oluşturmaktır ve sağduyulu içerik modifikasyonu uzun ömürlü bir gıda şirketi kurmak için tek çözümdür.

Böylece pasta kağıdı sorunu çözüldü. ANKO , müşteri için doğru miktarda su ve buğday glüteni dağıtmak için yerel nişastayı kullandı ve tüm adımların izlenmesini sağlamak için ayarlamadan sonra nasıl göründüğünü gösterdi.

ANKO HLT-660B Şeffaf Börek makinesi
HLT-660B Şeffaf Börek Börek Makinesi
HLT-660B Şeffaf Börek Börek Makinesi
Boyut 1,510 (H) x 500 (G) x 1,050 (D) mm
Elektrik 220/380 V , 50/60 Hz , Tek / 3 Faz
Kapasite 2,500-6,500 adet / saat
Ürün ağırlığı 5-40g / pc
Makina ağırlığı 300kg

Karidesli Börek Gıda Makinesi, İyi Satış İçin ANKO Özel Tarifli

  • kristal köfte
  • dimsum, dim sum
  • siomai

Her Karidesli Börek karidesinde bütün bir karides olması ideal olur, ancak bir gıda makinesiyle yapıldığından bu mümkün değildir. Ancak, her bir Karidesli Börek ısırmasının sulu karidesle dolu olduğundan emin olabilirsiniz. Öncelikle, hamurdaki karides yoğunluğunu arttırmak için bir tarif değişikliği var. İkinci olarak, karidesin kesim şeklini değiştirmek için mikserin bıçaklarını yeniden tasarlayın. Karides eşit şekilde karıştırıldığında, her Börek neredeyse eşit miktarda karides içerir.

Bir yıldan fazla oldu ve Delicious'ın donmuş gıda satışları sağlam bir hızla artıyor. Rekabetçi gıda üretim kabiliyetleri (aylık 480.000 / ay Karidesli Börek , 970.000 / ay siomai, aylık 640.000 Şeffaf Börek , not: makineler günde 8 saat çalışıyor) ile Delicious, yeni iş modeliyle çalışanlarına iyi bakmayı başardı.

Delicious tarafından satın alınan ek gıda makineleri.
ANKO ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
ACD-800 Çok Amaçlı Sebze Doğrama Makinası
Boyut 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V , 50/60 Hz , Tek / 3 Faz , invertör kontrollü
Kapasite Yaprak yenebilir : 200-800 kg / saat , Kök sebzesi : 200-600 kg / saat
Ürün Özellikleri
Slicin 4mm / 12mm
Dicing / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
Yuvarlak iplik 4mm
Şerit 8mm
iplik 2.5mm / 3mm / 5mm
ANKO AF-589 konveyör fritözüANKO 'nun YL-22 hidro çıkarıcı
AF-589 taşıyıcı fritöz ve YL-22 hidro aspiratör
AF-589 taşıyıcı fritöz
Boyut 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektrik 220/380/415 V , 50/60 Hz , 3 Faz , 12 kW
YL-22 hidro çıkarıcı
Dia. İç Namlu 22 ", 1250 RPM
Elektrik 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, Tek / 3 Faz
Kapasite 30L

ÜRÜN KATEGORİSİ


Bir soruşturma göndermek
şimdi sor
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , sadece "Canlı Yardım Masası" na tıklamanız yeterli, uzmanlarımız en kısa sürede sizinle birlikte olacaktır.
PAY

İlgili Ürünleri Ara


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close