Anko Food Machine Co., Ltd.
  • pierożek z krewetkami który jest produkowany przez ANKO 's Food Processing Equipment
  • pierożek z krewetkami który jest produkowany przez ANKO 's Food Processing Equipment
  • pierożek z krewetkami który jest produkowany przez ANKO 's Food Processing Equipment

Sprzęt do przetwórstwa żywności ANKO pomaga sprzedawcy butów, aby założyć firmę spożywczą

ANKO zapewnia rekomendację dla maszyn spożywczych i badanie rynku na dobry początek

ANKO nie tylko sprzedaje maszyny spożywcze - przygotowanie receptury do maszyny żywnościowej z pierożek z krewetkami , kluseczkami Siomai i kryształkami

kropkowany Sekcje:
kropkowany Obecna strona: Sprzęt do przetwórstwa żywności ANKO pomaga sprzedawcy butów, aby założyć firmę spożywczą

Sprzęt do przetwórstwa żywności ANKO pomaga sprzedawcy obuwia rozpocząć działalność w branży spożywczej - ANKO dostarcza nie tylko dostawcę maszyn spożywczych, ale zapewnia także przepis na jedzenie, a także doskonałe usługi po dostawie

28 września 2017 r
Pyszne ciasto Spółka Akcyjna

Jeśli sprzedajesz ręcznie robione pierogi, kupowanie maszyny do produkcji pieróg celu zwiększenia wydajności jest dość łatwe. Ale jeśli jesteś szewcem, który chce sprzedać mrożonkę, byłby to duży krok, ponieważ nie ma podobieństwa między dwoma branżami. Jednak właściciel firmy DELICIOUS DELICIOUS ciasto JOINT STOCK COMPANY (Delicious) z Wietnamu musiał ją zrealizować. Motyw był prosty; miało to poprawić rentowność dzięki nowej działalności. Delicious ma ponad sto osób znajdujących się w każdej prowincji w Wietnamie; wszyscy pracownicy pracują z Delicious od dziesięcioleci, a właściciel czuje się odpowiedzialny za ich życie. Sklepy i pracownicy już tam byli, ale to, co sprzedawać, było jedynym zmartwieniem. Wiedząc, że ANKO sprzedaje maszyny spożywcze od ponad 39 lat do 110 krajów, Delicious zdecydowało się spróbować.ANKO projektuje odpowiednie maszyny spożywcze w oparciu o:
wielkość rośliny, przepis, spodziewane koszty i zwrot, kiedy chcą zwiększyć produktywność

Komunikacja zaczęła się niezręcznie z powodu bariery językowej, ale była wykonalna. Właściciel zapytał o dziesięć maszyn spożywczych na stronie internetowej ANKO i poleciał na Tajwan ze swoimi pracownikami i tłumaczem. "Ogólnie rzecz biorąc, większość naszych klientów zna się na jedzeniu, a ANKO projektuje odpowiednią maszynę do żywności opartą na wielkości rośliny, przepisie, spodziewanym koszcie i zwrocie, kiedy chcą zwiększyć produktywność." Delicious nie miał jednak żadnej wiedzy na temat żywność, nie mówiąc już o maszynach spożywczych ", przypomniał sobie inżynier ANKO . "Jednak intencja utrzymania pracowników była inspirująca, ogólnie rzecz biorąc, to nie tylko biznes, ale także pomoc setkom rodzin".

ANKO zapewnia rekomendację dla maszyn spożywczych i badanie rynku na dobry początek

Maszyna do produkcji siomai ANKO HSM-600

Co ciekawe, Wietnam jest w rzeczywistości jednym z wiodących eksporterów krewetek, a ręcznie robione pierogi z krewetkami są zwykle podawane, ale rzadko zamrożone. Z tego powodu firma ANKO zaleciła maszynę do produkcji pierożek z krewetkami na rynku lokalnym oraz dwie inne najlepiej sprzedające się maszyny spożywcze - maszynę do produkcji siomai (HSM-600) i maszynę do wyrobu pieróg (HLT-660B).

ANKO miało nadzieję, że wybierze sprzęt spożywczy, który jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu, aby klient mógł mieć płynny start, nawet przy ograniczonej wiedzy. Ponadto wybrane maszyny są w stanie wytwarzać wiele produktów spożywczych, jeśli chcą później sprzedać coś innego. Na przykład maszyna do robienia pierożek z krewetkami nie robi tylko pierogów, ale pozwala na tworzenie takich żywności, jak zwykłe pierogi, smażone pierogi, samosa, har gow i ravioli . Maszyna do robienia Siomai może być również używana do robienia owoców morza i ryżu siomai. pieróg Chao Zhou mogą być wykonane przez pieróg .

Maszyna do produkcji Siomai HSM-600
Maszyna do produkcji Siomai, HSM-600
Maszyna do produkcji Siomai HSM-600
Rozmiar 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektryczność 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fazy, 3,25 kW
Pojemność 5000-6 000 szt./ godz
Grubość produktu 0,4-0,5 mm
Masa produktu 14-28 g
Rozmiar produktu Dia. 25-35 mm; wysokość: 25-29 mm
Masa netto 700 kg

ANKO nie tylko sprzedaje maszyny spożywcze - przygotowuje recepturę do maszyny żywnościowej z pierożek z krewetkami , Siomai i pieróg kryształowymi

W nowo wybudowanym zakładzie o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych zespół inżynierów ANKO szykował się do uruchomienia maszyn spożywczych z przygotowanymi recepturami dla Delicious. Przepis jest jednym z ważnych czynników, które mogą decydować o sukcesie firmy.

ANKO HLT-660B maszyna do pieróg
ANKO pieróg , HLT-660B

Ponad 39-letnia zbierana przez ANKO baza danych receptur żywności pozwoliła im na dostarczanie receptur, gdy klienci potrzebują wskazówek lub testu maszynowego. Szybki dostęp do światowych receptur stał się zaletą ANKO w branży maszyn spożywczych. W końcu posiadanie dogłębnej wiedzy o składnikach może pomóc inżynierom w projektowaniu maszyn spożywczych o oczekiwanych fakturach i smakach. Nie możesz wiedzieć o maszynie do żywności, ale nie o składnikach żywności, są one powiązane.

Właściciel firmy Delicious spróbował kilku dań z wybranych maszyn spożywczych. pierożek z krewetkami co jeden dzień, maszyna siomai następna. Czasami personelowi to się podobało, ale właściciel miał inną opinię, lub odwrotnie. Pewnego razu właściciel chciał dodać proszek arachidowy, aby nieco zmienić smak na rynku żywności w Wietnamie. ANKO zmodyfikował recepturę i przeprojektował maszynę za pomocą dodatkowej funkcji tryskacza.

W dniu, w którym maszyny żywnościowe zostały dostarczone w Wietnamie, inżynierowie ANKO również przybyli do fabryki w celu instalacji. Delicious przygotował przepis według danych ANKO . Maszyny do żywności zostały założone zręcznymi dłońmi, a wszystkie maszyny do żywności były gotowe do działania. pierożek z krewetkami z pierożek z krewetkami smakowały jednak lekko, a zespół doszedł do wniosku, że to skrobia. Ogólnie rzecz biorąc, skrobia jest o wiele trudniejsza do manipulowania niż mąka; może wystąpić żelatynizacja skrobi z powodu temperatury podgrzewania wody, pogody, ilości wody lub modyfikacji skrobi, co oznacza, że ​​należy dokonać dostosowania w zależności od tego, skąd pochodzi skrobia. Gruba warstwa ciasta pozwala na składanie pieróg , ale jest zbyt ciastowata do żucia. Z drugiej strony, cienka skórka pieróg jest soczysta, jednak trudno jest maszynie poradzić sobie z taką miękką skórą. Kluczem jest stworzenie pierogów o doskonałej kruchości, a dyskretna modyfikacja składników to jedyne rozwiązanie pozwalające zbudować długotrwały biznes spożywczy.

Tak więc problem z arkuszem ciasta został rozwiązany. ANKO wykorzystała lokalną skrobię do rozmieszczenia odpowiedniej ilości wody i glutenu pszennego dla klienta i pokazała im, jak wygląda po dostosowaniu, aby zapewnić, że wszystkie kroki są przestrzegane.

ANKO HLT-660B maszyna do pieróg
HLT-660B Kryształowa pierogarnia
HLT-660B Kryształowa pierogarnia
Rozmiar 1,510 (H) x 500 (W) x 1050 (D) mm
Elektryczność 220/380 V, 50/60 Hz, Single / 3 Phase
Pojemność 2500-6500 szt./ godz
waga produktu 5-40 g / sztuka
Ciężar maszyny 300 kg

pierożek z krewetkami Maszyna Żywnościowa z Specjalnym ANKO dla Dobrej Sprzedaży

  • kryształowe pierogi
  • dimsum, dim sum
  • siomai

Idealne byłoby posiadanie całej krewetki w każdej pierożek z krewetkami ale to mało prawdopodobne, ponieważ jest zrobione z maszyną do jedzenia. Można jednak zapewnić, że każdy kęs pierożek z krewetkami z pierożek z krewetkami jest pełen soczystych krewetek. Po pierwsze, istnieje zmiana przepisu, aby zwiększyć gęstość krewetki w paście. Po drugie, przeprojektuj ostrza miksera, aby zmienić sposób krojenia krewetek. Gdy krewetki są równomiernie mieszane, każdy pieróg ma prawie taką samą ilość krewetek.

Minął już ponad rok, a sprzedaż mrożonych produktów Delicious rośnie w solidnym tempie. Dzięki konkurencyjnym możliwościom produkcji żywności ( pierożek z krewetkami 480 000 / miesiąc, salsa 980 000 / miesiąc, pieróg kryształem 640 000 / miesiąc, uwaga: maszyny działają 8 godzin dziennie), Delicious był w stanie zadbać o swoich pracowników dzięki nowemu modelowi biznesowemu.

Dodatkowe maszyny spożywcze zakupione przez Delicious.
wielkofunkcyjna maszyna do krojenia warzyw ACD-800
Wielozadaniowa wielkofunkcyjna maszyna do krojenia warzyw ACD-800
Wielozadaniowa wielkofunkcyjna maszyna do krojenia warzyw ACD-800
Rozmiar 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
Elektryczność 220/380/415 V, 50/60 Hz, Single / 3 Phase, ze sterowaniem inwertera
Pojemność Wag liściowy: 200-800 kg / godz., Warzywo korzeniowe: 200-600 kg / godz
Specyfikacja produktu
Slicin 4 mm / 12 mm
Kostka / kostka 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
Okrągła nić 4 mm
Naszywka 8 mm
Wątek 2,5 mm / 3 mm / 5 mm
Frytownica przenośnikowa ANKO AF-589Ekstraktor wodny YL-22 ANKO
Frytownica przenośnikowa AF-589 i ekstraktor wodny YL-22
AF-589 Frytownica przenośnikowa
Rozmiar 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektryczność 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fazy, 12 kW
Ekstraktor hydroelektryczny YL-22
Dia. wewnętrznej beczki 22 ", 1250 obr./min
Elektryczność 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, Single / 3 Phase
Pojemność 30L

ARTYKUŁ SEKCJE

KATEGORIA PRODUKTU


WYŚLIJ ZAPYTANIE
zapytaj teraz
READY-eSUPPORT
W przypadku LIVE HELP , wystarczy kliknąć "Live Help Desk", nasi specjaliści wkrótce będą z Tobą w Internecie.
DZIELIĆ

Wyszukaj powiązane produkty


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close