Anko Food Machine Co., Ltd.
  • Krewetki Pierogi, które są produkowane przez ANKO's Food Processing Equipment
  • Krewetki Pierogi, które są produkowane przez ANKO's Food Processing Equipment
  • Krewetki Pierogi, które są produkowane przez ANKO's Food Processing Equipment

Sprzęt do przetwarzania żywności ANKO pomaga sprzedawcy butów w rozpoczęciu działalności spożywczej

ANKO zapewnia rekomendację maszyn spożywczych i badanie rynku na dobry początek

ANKO nie tylko sprzedaje maszyny spożywcze - przygotowanie receptury na maszynę do jedzenia pierogów pierożek z krewetkami , Siomai i kryształową pierożkę

kropkowany Sekcje:
kropkowany Aktualna strona: Sprzęt do przetwarzania żywności ANKO Pomaga sprzedawcy butów w rozpoczęciu działalności spożywczej

Sprzęt do przetwarzania żywności ANKO pomaga sprzedawcy butów w rozpoczęciu działalności spożywczej - nie tylko dostawca maszyn spożywczych, ANKO zapewnia również przepis na żywność, a także wspaniałe usługi po posiłku

28 września 2017 r
Delicious Cake Joint Stock Company

Jeśli sprzedajesz ręcznie robione pierogi, zakup maszyny do produkcji pieróg celu zwiększenia wydajności jest dość prosty. Ale jeśli jesteś szewcem, który chce sprzedawać mrożoną żywność, byłby to duży krok, ponieważ nie ma podobieństwa między dwiema branżami. Jednak właściciel DELICIOUS DELICIOUS ciasto JOINT STOCK COMPANY (Delicious) z Wietnamu musiał to zrobić. Motyw był prosty; miało to poprawić rentowność w nowym biznesie. Delicious ma ponad sto pracowników w każdej prowincji w Wietnamie; wszyscy pracownicy pracują z Delicious od dziesięcioleci, a właściciel czuje się odpowiedzialny za swoje życie. Sklepy i personel już tam były, ale jedyną kwestią była sprzedaż. Wiedząc, że ANKO sprzedaje maszyny spożywcze od ponad 39 lat do 110 krajów, Delicious postanowił spróbować.ANKO projektuje odpowiednie maszyny spożywcze w oparciu o:
wielkość zakładu, przepis, oczekiwany koszt i zwrot, gdy chcą zwiększyć wydajność

Komunikacja zaczęła się niezręcznie z powodu bariery językowej, ale była wykonalna. Właściciel zapytał o dziesięć maszyn spożywczych na stronie internetowej ANKO i poleciał na Tajwan ze swoimi pracownikami i tłumaczem. „Ogólnie rzecz biorąc, większość naszych klientów wie o jedzeniu, a ANKO projektuje odpowiednią maszynę spożywczą w oparciu o wielkość rośliny, recepturę, oczekiwany koszt i zwrot, gdy chcą zwiększyć wydajność. Jednak firma Delicious nie miała wiedzy na temat żywność, nie mówiąc już o maszynach spożywczych ”, przypomniał inżynier ANKO . „Jednak zamiar utrzymania swoich pracowników był inspirujący. Ogólnie rzecz biorąc, to nie tylko biznes, ale także pomoc setkom rodzin”.

ANKO zapewnia rekomendację maszyn spożywczych i badanie rynku na dobry początek

Maszyna do produkcji siomai ANKO's HSM-600

Co ciekawe, Wietnam jest w rzeczywistości jednym z wiodących eksporterów krewetek, zazwyczaj podawane są ręcznie robione pierogi z krewetkami, ale rzadko mrożone. Z tego powodu ANKO poleca maszynę do produkcji pierożek z krewetkami na rynek lokalny, a także dwie inne najlepiej sprzedające się maszyny do żywności - maszynę do produkcji siomai (HSM-600) i maszynę do pieróg kryształowych (HLT-660B).

ANKO miało nadzieję, że wybierze sprzęt spożywczy, który jest łatwy do czyszczenia i konserwacji, aby klient mógł bezproblemowo rozpocząć pracę, nawet przy ograniczonej wiedzy. Ponadto wybrane maszyny są w stanie wytwarzać wiele produktów spożywczych, jeśli chcą później sprzedać coś innego. Na przykład maszyna do robienia pierożek z krewetkami nie tylko wytwarza pierogi, ale także pozwala na przygotowywanie produktów związanych z zawijaniem, takich jak zwykłe pierogi, smażone pierogi, samosa, Har gow i ravioli . Maszyna do produkcji Siomai może być również używana do produkcji siomai z owoców morza i ryżu. Kluska Chao Zhou może być wykonana przez kryształową maszynę do pieróg .

Maszyna do produkcji Siomai HSM-600
Maszyna do produkcji Siomai, HSM-600
Maszyna do produkcji Siomai HSM-600
Rozmiar 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektryczność 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fazy, 3,25 kW
Pojemność 5000–6000 sztuk / godz
Grubość produktu 0,4-0,5 mm
Waga produktu 14-28g
Rozmiar produktu Dia. 25-35 mm ight Wysokość : 25-29 mm
Waga netto 700 kg

ANKO nie sprzedaje po prostu maszyn spożywczych - Przygotowanie receptury na maszynę do jedzenia pierogów pierożek z krewetkami , Siomai i Crystal pieróg

W nowo wybudowanym zakładzie o powierzchni 107 000 stóp kwadratowych zespół inżynierów ANKO przygotowywał się do uruchomienia maszyn spożywczych z przygotowanymi recepturami na Delicious. Przepis jest jednym z ważnych czynników, które mogą decydować o sukcesie firmy.

Kryształowa maszyna do pierożków ANKO HLT-660B
ANKO Crystal pieróg Machine, HLT-660B

ANKO ma ponad 39 lat zebranej bazy danych receptur żywności, co pozwoliło im na dostarczenie receptur zawsze, gdy klienci potrzebują wskazówek lub testów maszyn spożywczych. Szybki dostęp do światowych receptur stał się zaletą dla ANKO w branży maszyn spożywczych. W końcu posiadanie dogłębnej wiedzy o składnikach może pomóc inżynierom w projektowaniu maszyn spożywczych o oczekiwanych fakturach i smakach. Nie możesz wiedzieć o maszynie spożywczej, ale nie o składnikach żywności, są one powiązane.

Właściciel Delicious spróbował kilku dań z wybranych maszyn spożywczych. pierożek z krewetkami maszyna do wyrobu pierożek z krewetkami pewnego dnia, maszyna Siomai następna. Czasami personel lubił to, ale właściciel miał inne zdanie lub odwrotnie. Pewnego razu właściciel chciał dodać proszek z orzeszków ziemnych, aby nieco zmienić smak na rynku żywności w Wietnamie. ANKO zmodyfikowało recepturę i przeprojektowało maszynę z dodatkową funkcją tryskacza.

W dniu, w którym maszyny spożywcze zostały dostarczone w Wietnamie, inżynierowie ANKO przybyli do fabryki w celu instalacji. Delicious przygotował przepis według danych ANKO . Maszyny żywnościowe zostały ustawione z zręcznymi rękami, a wszystkie maszyny spożywcze były gotowe do działania w krótkim czasie. Jednak pierożek z krewetkami z pierożek z krewetkami smakowały lekko i zespół uznał, że to skrobia. Ogólnie skrobia jest trudniejsza do manipulowania niż mąka; żelatynizacja skrobi może wystąpić ze względu na temperaturę ogrzewania wody, pogodę, ilość wody lub modyfikację skrobi, co oznacza, że ​​należy dokonać dostosowania w oparciu o to, gdzie skrobia została otrzymana. Gruba warstwa ciasta pozwala na składanie pieróg , ale jest zbyt trudna do żucia. Z drugiej strony, cienka skóra pieróg jest soczysta, ale maszyna musi radzić sobie z taką miękką skórą. Kluczem jest stworzenie pierogów o doskonałej czułości, a dyskretna modyfikacja składników to jedyne rozwiązanie pozwalające zbudować długotrwały biznes spożywczy.

Tak więc problem z arkuszem ciasta został rozwiązany. ANKO wykorzystała miejscową skrobię do rozmieszczenia odpowiedniej ilości wody i glutenu pszennego dla klienta i pokazała, jak wygląda po regulacji, aby upewnić się, że wszystkie kroki są przestrzegane.

Kryształowa maszyna do pierożków ANKO HLT-660B
HLT-660B Crystal pieróg Machine
HLT-660B Crystal pieróg Machine
Rozmiar 1,510 (H) x 500 (W) x 1050 (D) mm
Elektryczność 220/380 V, 50/60 Hz, Faza pojedyncza / 3
Pojemność 2500–6 500 sztuk / godz
waga produktu 5-40 g / szt
Ciężar maszyny 300 kg

pierożek z krewetkami Food Machine z ANKO Special Recipe for Good Sales

  • kryształowe pierogi
  • dimsum, dim sum
  • siomai

Idealnie byłoby mieć całą krewetkę w każdym pierożek z krewetkami ale prawdopodobnie nie zdarzy się, ponieważ jest zrobiona maszyną do jedzenia. Można jednak zapewnić, że każdy kęs pierożek z krewetkami jest pełen soczystych krewetek. Po pierwsze, istnieje zmiana przepisu, aby zwiększyć gęstość krewetek w paście. Po drugie, przeprojektuj ostrza miksera, aby zmienić sposób cięcia krewetek. Gdy krewetki są równomiernie zmieszane, każda pieróg ma prawie taką samą ilość krewetek.

Minął już ponad rok, a sprzedaż mrożonej żywności firmy Delicious rośnie w solidnym tempie. Z konkurencyjnymi możliwościami produkcji żywności ( pierożek z krewetkami 480 000 / miesiąc, siomai 980 000 / miesiąc, pieróg krystaliczna 640 000 / miesiąc, uwaga: maszyny pracują 8 godzin dziennie), Delicious był w stanie dbać o swoich pracowników dzięki nowemu modelowi biznesowemu.

Dodatkowe maszyny spożywcze zakupione przez Delicious.
Wielofunkcyjna maszyna do cięcia warzyw ACKO-800 firmy ANKO
wielkofunkcyjna maszyna do krojenia warzyw ACD-800
wielkofunkcyjna maszyna do krojenia warzyw ACD-800
Rozmiar 1070 (H) x 1100 (W) x 490 (D) mm
Elektryczność 220/380/415 V, 50/60 Hz, Faza pojedyncza / 3, ze sterowaniem inwertera
Pojemność Liście można określić : 200-800 kg / godz., Warzywa korzeniowe 600 200-600 kg / godz
Specyfikacja produktu
Slicin 4mm / 12mm
Dicing / Cubing 8x8mm / 10x10mm / 12x12mm / 20x20mm
Okrągły gwint 4 mm
Naszywka 8 mm
Wątek 2,5 mm / 3 mm / 5 mm
Frytkownica przenośnika AF-589 firmy ANKOOdkurzacz wodny ANKO YL-22
Frytownica AF-589 i ekstraktor hydrauliczny YL-22
Frytownica AF-589
Rozmiar 1660 (H) x 1650 (W) x 740 (D) mm
Elektryczność 220/380/415 V, 50/60 Hz, 3 fazy, 12 kW
Ekstraktor wodny YL-22
Dia. beczki wewnętrznej 22 ", 1250 RPM
Elektryczność 220/380 / 415V, 50 / 60Hz, jedna / 3 fazy
Pojemność 30L

SEKCJE ARTYKUŁOWE

KATEGORIA PRODUKTU


WYŚLIJ ZAPYTANIE
pytaj teraz
READY-eSUPPORT
Aby uzyskać LIVE HELP , wystarczy kliknąć „Live Help Desk”, a nasi specjaliści będą wkrótce z Tobą online.
DZIELIĆ

Wyszukaj produkty powiązane


English | 日本語 | Français | ไทย | Ελληνικά | Italiano | Dansk | Português | Русский | Deutsch | العربية | हिन्दी | Việt | Español | فارسی | Türkçe | Nederlands | Filipino | Polska | česky | Indonesia | Română | 한국어 | українська | Close